Škrtel hviezdil na horúcej pôde, béčko Nitrianskeho Rudna zostrelil dvomi gólmi

Sportnet|20. aug 2022 o 22:55

Bývalý kapitán Slovenska hral opäť medzi amatérmi.

NITRIANSKE RUDNO. Martin Škrtel opäť úradoval v zápase dedinského futbalu. Hviezda FK Hajskala Ráztočno nastúpila aj v sobotu na ihrisku Slovana Temeš, oficiálne vedeným ako TJ Priehrada Nitrianske Rudno B.

Na horúcej pôde, ako Škrtel nazval najbližší duel po minulotýždňovej domácej premiére, vyhrali hráči Ráztočna 3:0.

Bývalý kapitán slovenskej reprezentácie prispel k víťazstvu dvomi gólmi. Víťazný dal jeho spoluhráč Peter Gregor.

Škrtel bol na ihrisku do 76. minúty, keď ho vystriedal Anton Weiss. Len minútu predtým sa druhýkrát v zápase strelecky presadil.

Ráztočno je v nekompletnej tabuľke VIII. ligy "A" so siedmimi bodmi na druhom mieste za TJ Družstevník Horná Nitra Nedožery-Brezany.

Nástup na zápas.
Nástup na zápas. (Autor: Slovan Temeš)

V najbližšom kole má v lige pauzu, v Pohári ObFZ hrá vo štvrtok 1. septembra na ihrisku MTJ Nitrianske Pravno.

Domov»Futbalnet»Škrtel hviezdil na horúcej pôde, béčko Nitrianskeho Rudna zostrelil dvomi gólmi