Sobota, 23. január, 2021Meniny má Miloš

Konečné poradie v oblastnej bežeckej lige 2017

Ilustračné foto. (Autor: TASR)
Ján Jacoš|Publikované 18. jan 2018 o 23:00

Ako obstáli bežci v oblastnej lige.

Muži do 39 rokov: 1. Paločko (OcÚ Žipov) 131 bodov, 2. M. Kormaník (MTC Vyšná Šebastová) 120, 3. T. Šitár (Weldex Prešov) 93, 4. D. Jakubkovič (AK TJ Slávia PU Prešov), Fučo (Ľubotice) po 72, 6. A. Vavrek (Dulova Ves) 71.

Muži 40 až 49-roční: 1. M. Jurašek (MTC Vyšná Šebastová) 228, 2. Čebra (Prešov) 187, 3. Jur. Hudák (Mirad Kojatice) 110, 4. Joz. Varga (Senátor Záborské) 75, 5. P. Horváth (Prešov) 66, 6. Pav. Uličný (Maras team Prešov) 65.

Muži 50 až 59-roční: 1. M. Safko (MTC Vyšná Šebastová) 252, 2. P. Andraščík (OBS Prešov WAJASY) 195, 3. Joz. Tomčo (MTC Vyšná Šebastová) 146, 4. J. Tomeček (Tulčík) 105, 5. M. Pavlík (Veľký Šariš) 95, 6. J. Gresty (OBS Prešov) 72.

Muži 60 až 69-roční: 1. L. Kormaník (Sokol Ľubotice) 262, 2. P. Kačala (OBS Prešov) 225, 3. A. Bosák (STK Control Prešov) 92, 4. Ján Tomčo (MTC Vyšná Šebastová) 81, 5. Š. Mihálik (Fulianka) 60, 6. P. Gombita (MTC Vyšná Šebastová) 20.

Muži 70-roční a starší: 1. F. Stanek (MTC Vyšná Šebastová) 271, 2. Š. Sivulič (OBS Prešov) 75, 3. V. Kassay (Maras team Prešov) 70, 4. V. Bašista (OcÚ Demjata) 45, 5. M. Žonca (Maras team Prešov) 34, 6. J. Porjanda (Prešov) 20, 7. J. Mikluš (ZVL Prešov) 12.

Ženy do 34 rokov: 1. Z. Iľovová (Maras team Prešov) 130, 2. M. Kolibárová (Maras team Prešov) 119, 3. Ba. Balogová (Biatlon ŠK Prešov) 112, 4. Šebejová (Maras team Prešov) 95, 5. Z. Daňková (ZasRun Š. Bohdanovce) 75, 6. V. Dugasová (Maras team Prešov) 67.

Ženy 35 až 49-ročné: 1. S. Dulebová (Maras team Prešov) 134, 2. E. Ondrijová (MTC Vyšná Šebastová) 117, 3. Špirengová (Real Fit) 96, 4. L. Iľková (Maras team Prešov) 82, 5. G. Kleinová (Road Runners) 65, 6. Dančišinová (Prešov) 35.

Ženy 50-ročné a staršie: 1. D. Jendrichovská (Maras team Prešov) 238, 2. K. Krajňáková (Maras team Prešov) 101, 3. M. Humeňanská (Ovčie) 99, 4. R. Rafajlovičová (FF PU Prešov) 46, 5. J. Fottová (Prešov), Voroninová (Prešov) po 10.

Dorastenci: 1. L. Očipa (ŠK Velodróm Prešov) 63, 2. M. Hrabovecký (Ľubotice) 54, 3. Kizek (Ľubotice) 53, 4. D. Brodňanský (Biatlon ŠK Prešov) 32, 5. Š. Baloga ml. (Biatlon ŠK Prešov) 27, 6. Porochnavý (Prešov) 17.

Dorastenky: 1. Bi. Balogová (Biatlon ŠK Prešov) 27, 2. Gerbová (Biatlon ŠK Prešov) 22.

Článok vyšiel v týždenníku MY Prešovské noviny č.2/2018. V predaji od utorka 16. 1. do pondelka 22. 1.

Autor: Ján Jacoš

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.