Nedeľa, 18. apríla, 2021Meniny má Valér

IV. liga: V severnej skupine ostali hostia bez bodu

Futbalisti Sabinova zdolali doma na úvod Kračúnovce rozdielom triedy. (Autor: facebook MFK Slovan Sabinov)
Róbert Andrejov|28. júl 2019 o 20:46

Cejkovský nováčik utŕžil zdrvujúcu porážku na pôde Slávie TU Košice.

Už tradične počas rovnakého víkendu ako tretia liga odštartovali boje aj v štvrtej najvyššej súťaži.

V skupine Sever dominovali domáce kolektívy, ktoré vyhrali všetkých osem stretnutí, z toho v piatich sa hostia nezmohli ani na jeden gól.

V južnej skupine nebola núdza o góly. V Pavlovciach nad Uhom ich diváci videli desať, v Košiciach na štadióne na Watsonovej ulici deväť a v Čani šesť.

Skupina Sever - 1. kolo

Demjata – Župčany 3:1 (1:1), góly: Kendra 2, S. Šesták – Pončák.

Ľubotice – Nižný Hrušov 2:0 (2:0), Kentoš, Štefaník.

Gerlachov – Raslavice 2:0 (2:0), Lazur, Magda.

Medzilaborce – Stará Ľubovňa 3:0 (2:0), Porvazník 2, Gavula (11 m).

Spišské Podhradie – Spišská Belá 2:1 (2:0), Ďurák, Vandraško – Strišovský.

Svit – Záhradné 5:2 (2:2), Miženko 2, Joppa 2, Jambor – Jaworek 2.

Soľ – Fintice 2:0 (0:0), Sakala, Dvorjak.

Sabinov – Kračúnovce 3:0 (1:0), D. Bašista, Vantruba, L. Eliaš.

Skupina Juh - 1. kolo

Sobrance – Sokoľany 4:1 (3:1), Kokočák 2, Hreško, Kostič – Gracer.

Slávia TU Košice – Cejkov 9:0 (4:0), Vysočan 4, Čabala 2, Baran, Miškovič, Tangel.

Spišské Vlachy – Ťahanovce 2:2 (1:1), Lukčo, Moroziuk – Labun, Palko.

Veľké Kapušany – Topoľany 1:2 (1:0), Luchyn – Pandoščák, Lörinc.

Medzev – Kráľovský Chlmec 3:0 (3:0), G. Majoroš, Leško, Ribár.

Čaňa – Geča 4:2 (2:0), Török 2, Steininger, Petričko – Pach, Murajda.

Kechnec – Rudňany 1:1 (1:0), Škovran – Bdžoch.

Pavlovce nad Uhom – Strážske 4:6 (0:3), Masnica 2, Vološinskij, Kuľha vlastný – Horňák 3, Bako, Lukáč, Mitro.

Ďalší program IV. ligy

Skupina Sever:

Streda 31. júla o 17.00 hod.: Župčany – Záhradné, Kračúnovce – Svit, Stará Ľubovňa – Sabinov, Raslavice – Medzilaborce, Nižný Hrušov – Gerlachov, Fintice – Ľubotice, Spišská Belá – Soľ, Demjata – Spišské Podhradie.

Skupina Juh:

Streda 31. júla o 17.00 hod.: Ťahanovce – Topoľany, Sokoľany – Veľké Kapušany, Rudňany – Sobrance, Geča – Kechnec, Strážske – Čaňa, Kráľovský Chlmec – Pavlovce nad Uhom, Cejkov – Medzev, Spišské Vlachy – Slávia TU Košice.

Diskusia

Diskusiu k článku si môžete prečítať na sport.sme.sk

Súvisiace články