Pondelok, 18. január, 2021Meniny má Bohdana

IV. a V. liga: Krompachy valcovali v Moldave

Jozef Mačejovský|Publikované 14. aug 2016 o 22:00

Na východe sa hrali ďalšie zápasy IV. a V. futbalových líg.

IV. liga

Sever

Záhradné – Pakostov 5:3 (2:0), G: Dubas (vl.), Stach, Straka, Štofan, Pankuch – Hubcej, Tomčák (z 11m), Ragan,

Fintice – Ľubotice 3:1 (2:0), G: Horoščák, Silvai, Žemlička – Jusko,

Štrba – Dlhé Klčovo 0:2 (0:1), G: Zahradnik, Loboda,

Kračúnovce – Medzilaborce 3:1 (1:0), G: Nazarej 2, J. Peržel – Chripák,

Spišské Podhradie – Raslavice 1:1 (0:0), G: Cehuľa – Bialončík,

Šarišské Michaľany – Radvaň nad Laborcom 1:1 (0:1), G: Kovalčík (z 11m), Legdan,

Vysoké Tatry – Zámutov 1:1 (1:1), G: Pitoňák – Biž.

Tabuľka:
1. Šar. Michaľany 4 3 1 0 10:2 10
2. Ľubotice 4 3 0 1 9:4 9
3. Radvaň n/Lab. 4 2 2 0 7:1 8
4. D. Klčovo 4 2 1 1 5:1 7
5. Záhradné 4 2 1 1 9:7 7
6. Kračúnovce 4 2 1 1 4:4 7
7. Fintice 3 2 0 1 4:4 6
8. Sp. Podhradie 4 1 2 1 4:3 5
9. Raslavice 4 1 2 1 4:4 5
10. Medzilaborce 4 1 1 2 9:10 4
11. Zámutov 4 1 1 2 3:6 4
12. Pakostov 4 1 0 3 7:12 3
13. Humenné 3 0 1 2 2:4 1
14. V. Tatry 3 0 1 2 1:10 1
15. Štrba 3 0 0 3 1:7 0

Juh

Rudňany – Rožňava 1:2 (1:1), G: Bdžoch – Gere 2,

Maria Huta – Veľké Kapušany 5:0 (2:0), G: Kandráč, Čegiň, Kis, Lénárt 2,

Krh. Podhradie – Čaňa 1:2 (0:1), G: Kuzma – Schnurer, Ohman,

Moldava n/B. – Krompachy 0:7 (0:4), G: Uhrín 4, Hagara 2, Jochman,

Hrabušice – V. Folkmar 3:0 (1:0), G: Džadoň, Jurčo, Kukura (z 11m),

Geča – Strážske 2:0 (1:0), G: Pach, Figura,

Kalša – Medzev 1:0 (1:0), G: Gašpar, ČK: Gondoľ (hostia),

Parchovany – Sobrance 0:6 (0:3), G: Tokár, Lukačko, Kostič, Pyniasko, Bandurovych 2.

Tabuľka:
1. Kalša 4 4 0 0 18:1 12
2. Krompachy 4 4 0 0 12:0 12
3. Rožňava 4 3 1 0 17:3 10
6. Maria Huta 4 3 0 1 13:5 9
7. Čaňa 4 3 0 1 11:8 9
8. Sobrance 4 3 1 1 10:3 7
4. Medzev 4 2 1 1 8:5 7
5. Strážske 4 2 1 1 5:5 7
10. Geča 4 2 0 2 11:6 6
13. Hrabušice 4 1 1 2 5:54
9. Rudňany 4 1 1 2 5:9 4
11. V. Folkmar 4 0 0 3 8:13 3
12. Moldava n/B. 4 0 0 3 6:15 3
14. Krh. Podhradie 4 0 0 4 3:13 0
15. V. Kapušany 4 0 0 4 3:18 0
16. Parchovany 4 0 0 4 0:26 0

V. liga

Košicko-gemerská

Gem. Hôrka – Ťahanovce 2:1 (1:0), G: Bodnár 2 (prvý z 11 m) – Tresa,

Perín – Kechnec 0:1 (0:1), G: Kocai,

Turňa n/B. – Sokoľany 1:4 (0:3), G: Brostl – Varga 4, ČK: Kováč (po 2 ŽK, domáci),

Kokšov-Bakša – Poproč 1:6 (1:1), G: Zlacký – Sakáč 2, Majcher 2, Hiľovský, Sulinský,

Košická n.Ves – Čečejovce 1:2 (0:2), G: Bujnovský (z 11 m) – Ličák, Juhás,

TU Košice – Veľká Ida 0:3 (0:1), G: Lukács, Lukáč, Žiga,

Malá Ida – Dobšiná 5:0 (2:0), G: Grác 2, Seman, Leško 2.

1. Sokoľany 2 2 0 0 6:2 6
2. Čečejovce 2 2 0 0 4:2 6
3. Kechnec 2 2 0 0 2:0 6
4. Poproč 2 1 1 0 8:3 4
5. Malá Ida 2 1 1 0 7:2 4
6. Perín 2 1 0 1 3:1 3
7. Ťahanovce 2 1 0 1 5:4 3
8. Veľká Ida 2 1 0 1 4:3 3
9. Gem. Hôrka 2 1 0 1 3:3 3
10. Dobšiná 2 1 0 1 3:6 3
11. Košická n.Ves 2 0 0 2 3:6 0
12. TU Košice 2 0 0 2 0:4 0
13. Kokšov-Bakša 2 0 0 2 2:8 0
14. Turňa n/Bodvou 2 0 0 2 1:7 0

Zemplínska

Topoľany – Lastomír 2:1 (1:1), G: Hajduk, Kiš – Remák,

Borša – Čierna n/Tisou 2:2 (1:1) G: Nagy, Ruščančin – Jáger 2,

Michaľany – Cejkov 0:6 (0:1) G: Novák, Horňak 4, Kročko,

Streda n/Bodrogom – Močarany 5:3 (3:2) G: Cabanský (z 11 m.), Terenyi, Ayo-Ige, Illéš, Cabovský –Mesaroš, Geroč, Staroškovič,

Trakany – Čičarovce 1:7 (0:2), G: Vencel (z 11 m), Nagy 2 (prvý z 11 m), Vaszily 2, Drančák, Molnár 2, ČK: Marošník (po 2 ŽK, domáci),

Kr. Chlmec – Vinné 2:1 (0:0), G: Illéš, Husovský – Nerhesh,

Nacina Ves – Petrovce n/Lab. 2:1 (2:1), G: Mráz, Berta – Vaľko (vl.).

1. Cejkov 2 2 0 0 12:1 6
2. Čičarovce 2 2 0 0 8:1 6
3. Topoľany 2 2 0 0 4:1 6
4. Streda n/Bodrogom 2 1 1 0 6:4 4
5. Nacina Ves 2 1 1 0 3:2 4
6. Petrovce n/Lab. 2 1 0 1 5:2 3
7. Vinné 2 1 0 1 4:2 3
8. Kr. Chlmec 2 1 0 1 2:5 3
9. Lastomír 2 0 1 1 2:3 1
10. Čierna n/Tisou 2 0 1 1 2:4 1
11. Borša 2 0 1 1 3:8 1
12. Michaľany 2 0 1 1 1:7 1
13. Močarany 2 0 0 2 3:6 0
14. Trakany 2 0 0 2 1:10 0

Šarišská

Gaboltov – Gerlachov 0:2 (0:2), G: Berecký, Havrila,

Dubinné – Ražňany 4:1 (2:1), G: Švirk, Mihalik 3 – Seman,

Stará Ľubovňa – Koprivnica 3:0 (1:0), G: Štefánik, Nemergut, Selep,

Šiba – Malý Šariš 0:2 (0:1), G: Sisák, Kočiš,

Župčany – Demjata 2:1 (0:1), Krempaský, Ondria – Chromek,

Čirč – Veľký Šariš 1:3 (1:2), G: Košč – Špak 2, Hritz,

Kendice – Dlhá Lúka 0:0

1. Dubinné 2 2 0 0 7:2 6
2. Malý Šariš 2 2 0 0 5:0 6
3. Veľký Šariš 2 2 0 0 4:1 6
4. Gerlachov 2 1 1 0 4:2 4
5. Dlhá Lúka 2 1 1 0 2:1 4
6. Demjata 2 1 0 1 5:2 3
7. Stará Ľubovňa 2 1 0 1 3:3 3
8. Župčany 2 1 0 1 2:2 3
9. Koprivnica 2 1 0 1 3:5 3
10. Čirč 2 0 1 1 3:5 1
11. Kendice 2 0 1 1 1:3 1
12. Gaboltov 2 0 0 2 1:4 0
13. Ražňany 2 0 0 2 3:7 0
14. Šiba 2 0 0 2 0:6 0

Podtatranská

Ľubica – Harichovce 2:2 (1:1), G: Kukura 2 – A. Klein, D. Klein,

Prakovce – Hranovnica 4:1 (0:0), G: Findura 2, Kuchár 2 – Petruľa,

Helcmanovce – Sp. Belá 3:5 (1:1), G: D. Maliňák 2, R. Maliňák – Vida, Mezey, Milaňák (z 11 m), Krausz (vl.) Dunka, ČK: Pisko (domáci),

Sp. Vlachy – Poprad B 0:6 (0:1), G: Lukáč 2, Konečný, Mičko, Maťaš, Jochman,

Kluknava – Smižany 3:0 (0:0), Belej 3, ČK: Zajac (hostia),

Levoča – Nálepkovo 3:1 (0:1), G: Lešňovský 2, Kašper – Munnich, Kravany – V. Lomnica 4:1 (1:1), G: Cihoň, Tkáč 2, Svitaň – Barabas.

1. Poprad B 2 2 0 0 12:3 6
2. Sp.Belá 2 2 0 0 7:3 6
3. Harichovce 2 1 1 0 9:2 4
4. Kluknava 2 1 1 0 4:1 4
5. Levoča 2 1 1 0 5:3 4
6. Hranovica 2 1 0 1 9:5 3
7. Nálepkovo 2 1 0 1 4:3 3
8. Prakovce 2 1 0 1 4:4 3
9. V. Lomnica 1 0 1 0 2:2 1
10.Ľubica 2 0 1 1 5:8 1
11. Sp. Vlachy 2 0 1 1 1:7 1
12. Kravany 1 0 0 1 0:2 0
13. Helcmanovce 2 0 0 2 3:12 0
14. Smižany 2 0 0 2 1:11 0

Vihorlatsko-dukelská

Sedliská – Jasenov 3:5 G: Vasiľov, Gaži 2 – 15. Porvazník, Soták, Veselovskyy, Kuzma ,

Soľ – Sačurov 3:1 G: Uličný, Hájnik, Gazdík – Tabaka,

Kamenica nad Cirochou – Nižný Hrušov 1:1 G: Mikula – Horník,

Sečovská Polianka – Stakčín 1:1 ,

Bystré – Kochanovce 0:1 G: Mati,

Ulič – Ptičie 1:1 G: Hromadka – Čerňa

1. Jasenov 2 2 0 0 9:3 6
2. Soľ 2 2 0 0 6:1 6
3. Kochanovce/Brekov 2 2 0 0 5:2 6
4. Ulič 2 1 1 0 5:1 4
5. Ptičie 2 1 1 0 3:1 4
6. N. Hrušov 1 0 1 0 1:1 1
7. Hencovce 1 0 1 0 1:1 1
8. Bystré 2 0 1 1 1:2 1
9. Stakčín 2 0 1 1 3:5 1
10. Kamenica n/C. 2 0 1 1 1:5 1
11. Seč. Polianka 2 0 1 1 1:5 1
12. Sačurov 2 0 0 2 1:5 0
13. Sedliská 2 0 0 2 3:8 0

Ďalší program IV. a V. ligy

IV. liga

Sever

5. kolo, 20. 8. 2016 o 16.00 hod.: Zámutov – Humenné, 21. 8. 2016 o 16.00 hod.: Radvaň n/L – Záhradné, D. Klčovo – V. Tatry, Ľubotice – Štrba, Raslavice – Fintice, Medzilaborce – Sp. Podhradie, Pakostov – Kračúnovce.

Juh

5. kolo, 20. 8. 2016 o 16.00 hod.: Rožňava – Maria Huta, Sobrance – Rudňany, Strážske – Krh. Podhradie, 21. 8. 2016 o 16.00 hod.: V. Kapušany – Geča, Medzev – Parchovany, Krompachy – Kalša, V. Folkmar – Moldava n/B, Čaňa – Hrabušice.

V. liga

Podtatranská

3. kolo, 20. 8. 2016 o 16.00 hod.: Harichovce – Sp. Vlachy, o 17.00 hod. – Sp. Belá – Ľubica, 21. 8. 2016 o 10.30 hod.: Poprad B – Kluknava, o 16.00 hod.: V. Lomnica – Helcmanovce, Nálepkovo – Kravany, Hranovnica – Levoča, Smižany – Prakovce.

Šarišská

3. kolo, 21. 8. 2016 o 16.00 hod.: D. Lúka – Dubinné, Gerlachov – Kendice, V. Šariš – Gaboltov, Demjata – Čirč, M. Šariš – Župčany, Koprivnica – Šiba, Ražňany – St. Ľubovňa.

Vihorlatsko-dukelská

3. kolo, 21. 8. 2016 o 16.00 hod.: Ptičie – Seč. Polianka, Soľ – Ulič, N. Hrušov – Sedliská, Hencovce – Kamenica n/C, Stakčín – Bystré.

Zemplínska

3. kolo, 21. 8. 2016 o 16.00 hod.: Cejkov – Streda n/B, Čierna n/T – Michaľany, Lastomír – Borša, Petrovce n/L – Topoľany, Vinné – Nacina Ves, Čičarovce – Kr. Chlmec, Močarany – Trakany.

Košicko-gemerská

3. kolo, 21. 8. 2016 o 16.00 hod.: Perín – TU Košice, Sokoľany – Kechnec, Ťahanovce – Turňa n/B, Čečejovce – Gem. Hôrka, Poproč – Koš. N. Ves, Dobšiná – Kokšov-Bakša, V. Ida – M. Ida.

Autor: Jozef Mačejovský

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.