Utorok, 2. marec, 2021Meniny má Anežka

IV. a V. liga: Hranovnica nastrieľala šestnásť gólov

Ilustračná fotografia. (Autor: TASR/AP)
Jozef Mačejovský|Publikované 17. sep 2017 o 22:00

Hrali sa ďalšie zápasy regionálnych futbalových súťaží.

IV. liga

Sever

Raslavice – Gerlachov 2:2 (1:2), G: Vasiľko – Berecký 2, Ovčačík (vl.). ČK: Gombár (domáci, po 2 ŽK),

V. Šariš – Humenné 1:5 (0:2), G: Hajduk – Sališ, Radovanović 2, Voroňák, Porvazník,

Medzilaborce – Kračúnovce 2:1 (2:0), G: Hrehovčík, Potoma – Mihok,

Radvaň n/L – Záhradné 3:2 (3:1), G: Legdan 3 (prvý z 11 m) – Gomulec, Stach,

Sp. Podhradie – Pušovce 2:0 (1:0), G: Maliňák, Vandraško,

Soľ – Ptičie 1:1 (1:1), G: Nemčík – Pavlulik,

Fintice – Poprad B 0:3 (0:0), G: J. Tropp, Mičko, Ujčík,

Ľubotice – Zámutov 4:0 (1:0), G: Jakubek (z 11 m), Michniewicz, Šimko, Čekan.

1. Humenné 9 8 1 0 24:4 25
2. Gerlachov 9 6 2 1 24:14 20
3. Sp. Podhradie 10 6 0 4 21:15 18
4. Poprad B 9 5 2 2 29:13 17
5. Záhradné 9 5 1 3 15:7 16
6. Radvaň n/L 9 5 1 3 17:13 16
7. Soľ 9 5 1 3 10:14 16
8. Kračúnovce 9 4 2 3 18:10 14
9. Ľubotice 9 4 1 4 17:15 13
10. Raslavice 10 4 1 5 19:23 13
11. Medzilaborce 9 4 0 5 21:22 12
12. Fintice 9 3 1 5 8:20 10
13. Ptičie 9 2 2 5 15:19 8
14. Zámutov 9 2 2 5 8:19 8
15. V. Šariš 9 1 1 7 11:20 4
16. Pušovce 9 0 0 9 6:35 0

Juh

Rudňany – Petrovce n/L 1:1 (1:0), G: Bdžoch (z 11 m) – Lakatoš,

Krh. Podhradie – Strážske 1:3 (1:0), G: Vaško – Rusyn, Piskor, Sehediy,

Geča – Čaňa 2:3 (1:1), G: Sarvaš, Leško – Almáši, Lipnický, Steininger,

Medzev – Topoľany 4:1 (0:0), G: Lukáč 2, Jurko (z 11 m), Seman – Šamuľák,

Sobrance – Kalša 4:1 (1:1), G: Stuhal, Skunzyak, Horňak (druhý z 11 m) – Seman,

V. Kapušany – Čičarovce 0:2 (0:1), G: Vaszily, Ruščančin,

Sokoľany – M. Ida – odložený na 12.11.2017.

1. Medzev 9 8 0 1 38:10 24
2. Kalša 9 7 0 2 28:10 21
3. Maria Huta 8 7 0 1 20:4 21
4. Čaňa 9 6 1 2 35:12 19
5. Geča 9 6 1 2 22:13 19
6. Sobrance 9 5 3 1 33:11 18
7. Topoľany 9 4 2 3 13:15 14
8. Sokoľany 8 4 1 3 15:12 13
9. Strážske 9 3 1 5 16:28 10
10.Rudňany 9 2 2 5 13:18 8
11. Čičarovce 9 2 2 5 8:16 8
12. Petrovce n/L 9 2 2 5 9:24 8
13. M. Ida 8 2 1 5 6:18 7
14. V. Kapušany 9 1 3 5 8:14 6
15. Krh. Podhradie 9 0 2 7 6:30 2
16. Kechnec 8 0 1 7 3:38 1

V. liga

Košicko-gemerská

Poproč – Ždaňa 2:1 (0:1), G: Lackaň, Podprocký (z 11 m) – Demko. ČK: Baník (domáci, po 2 ŽK),

Ťahanovce – Seňa 4:0 (1:0), G: Šemrák 2, Koľvek 2,

Koš. N. Ves – Lok. Košice B 1:0 (0:0), G: Takáč,

Perín – Haniska 6:2 (3:0), G: Rusinko, Margitan, Grega 2, Koribanič, Hajduk – Horváth, Nagy,

TU Košice – Gem. Hôrka 7:0 (3:0), G: Veľas, Verčimák, Čabala, Zdechovan, Hlivák, Brestovský, Jurík,

V. Ida – Kokšov – Bakša 1:3 (1:2), G: Hornák – Ružička, Stoľar 2.

1. TU Košice 7 6 0 1 21:2 18
2. Ťahanovce 6 6 0 0 20:3 18
3. Čečejovce 6 5 0 1 21:8 15
4. Poproč 6 4 2 0 13:5 14
5. Perín 6 4 0 2 14:12 12
6. Seňa 6 3 1 2 11:12 10
7. Koš. N. Ves 6 3 0 3 8:6 9
8. Ždaňa 7 2 1 4 11:19 7
9. V. Ida 7 2 1 4 5:13 7
10. Haniska 7 2 0 5 11:18 6
11. Lok. Košice B 6 1 1 4 13:12 4
12. Kokšov–Bakša 7 1 0 6 6:13 3
13. Gem. Hôrka 7 0 0 7 3:34 0

Zemplínska

Kr. Chlmec – Borša 5:3 (2:1), G: Ujházi, Molnár 2, Ballók, Porvaz – Dócs, Vojtko 2,

Močarany – Cejkov 1:0 (0:0), G: Pavlov,

Vinné – Úpor 1:3 (0:2), G: Pešta – Bandoľa 2, Rugolský,

Nacina Ves – Parchovany 2:0 (0:0), G: Pavelko, Lazár,

Streda n/B – M. Horeš 1:0 (0:0), G: Fedor,

Čierna n/T – Pavlovce n/U 3:6 (1:2), G: Makkai, Jáger, Džerenga – Kotľar 4 (štvrtý z 11 m), Smoľák, Išky, ČK: Šimko (hostia),

Lastomír – Michaľany 3:1 (1:0), G: Andrašov, Kozár, Verbič – Dudura.

1. Kr. Chlmec 7 5 1 1 25:8 16
2. Pavlovce n/U 7 5 1 1 22:9 16
3. Cejkov 7 5 0 2 15:7 15
4. Úpor 7 4 0 3 19:12 12
5. Nacina Ves 7 4 0 3 12:8 12
6. Močarany 7 4 0 3 9:15 12
7. Vinné 7 3 1 3 10:11 10
8. M. Horeš 7 3 0 4 15:9 9
9. Čierna n/T 7 3 0 4 14:14 9
10. Lastomír 7 3 0 4 9:16 9
11. Parchovany 7 2 1 4 7:18 7
12. Borša 7 2 0 5 9:17 6
13. Streda n/B 7 2 0 5 5:14 6
14. Michaľany 7 2 0 5 6:19 6

Šarišská

Gaboltov – Koprivnica 1:2 (1:0), G: Vaľko – Nazarej, Cvoreň,

Župčany – Kamenica 4:1 (2:0), G: Petruška 4 (tretí z 11 m) – Minár,

Demjata – D. Lúka 5:0 (2:0), G: Hoger 2, Kohút, Chromek 2,

Ražňany – Široké 3:0 (0:0), G: Prusák, Seman (z 11 m), Jenčo,

Čirč – V. Lipník 8:1 (5:0), G: Michal Pyda, Miko 2, V. Pyda 4, Dufala,

Dubinné – Kendice 2:1 (1:1), G: Adam, Mihalik – Hrabovecký,

M. Šariš – St. Ľubovňa 1:1 (0:0), G: Marcinko – Grivalský.

1. Čirč 7 7 0 0 37:6 21
2. Ražňany 7 6 0 1 20:6 18
3. Kamenica 7 5 0 2 23:11 15
4. Župčany 7 5 0 2 20:8 15
5. Demjata 7 5 0 2 16:9 15
6. S. Ľubovňa 7 4 1 2 11:9 13
7. Dlhá Lúka 7 3 1 3 6:10 10
8. Koprivnica 7 3 0 4 17:19 9
9. Dubinné 7 3 0 4 14:22 9
10. Gaboltov 7 2 0 5 12:20 6
11. Široké 7 1 2 4 8:18 5
12. Kendice 7 1 1 5 7:17 4
13. M. Šariš 7 1 1 5 9:26 4
14. V. Lipník 7 0 0 7 7:26 0

Podtatranská

Nálepkovo – Sp. Belá 4:2 (2:1), G: Vartovník 2, Fabian, Handlovič – Barnáš, Heutschy, ČK: Fabian (po 2 ŽK, domáci),

V. Lomnica – Hrabušice 6:1 (4:1), G: Tribula, Rusnák, Lapšanský 2, Fejerčák 2 – Sabol, ČK: K. Ovčík (hostia),

Hranovnica – V. Folkmar 16:0 (8:0), G: Ďurán 2, Diabelko 3, Petruľa, Babej 2, Sabo 3, Novák, Palguta 2, Lopuch, Hrobko (vl.)

Kluknava – Harichovce 1:3 (1:1), G: Varga (z 11 m) – D. Klein 2, A. Klein,

Levoča – Ľubica 2:0 (1:0), G: Kramarčík, Čeremuga,

Štrba – Prakovce 2:3 (0:1), G: Škyrta, Gavalier – Tokarčík, Maliňák, Chovan,

Helcmanovce – Kežmarok 0:3 (0:1), G: Džadoň, Ondrejka, Bartko,

Olcnava – V. Tatry 2:1 (1:0), G: Melega, Pollák – Kruppa.

1.V. Lomnica 9 8 0 1 35:8 24
2. Hranovnica 9 6 3 0 45:9 21
3. Sp. Belá 9 6 2 1 20:14 20
4. Olcnava 9 5 1 3 23:15 16
5. Kežmarok 9 5 1 3 16:17 16
6. Nálepkovo 9 5 0 4 24:17 15
7. Harichovce 8 4 1 3 31:13 13
8. Levoča 9 4 1 4 22:9 13
9. V. Tatry 9 4 1 4 18:10 13
10. Ľubica 9 4 1 4 14:16 13
11. Hrabušice 9 4 1 4 21:25 13
12. Prakovce 9 3 1 5 20:13 10
13. Kluknava 8 2 2 4 13:12 8
14. Štrba 9 2 1 6 21:24 7
15. Helcmanovce 9 1 0 8 5:57 3
16. V. Folkmar 9 0 0 9 5:74 0

Vihorlatsko-dukelská

Sedliská – V. Žipov 1:1 (0:0), G: Baník – Hermanovský,

Hencovce – Kamenica n/C 1:3 (1:1), G: Demčák – Vasiľko, Červeňák, Venceľ (vl.),

Stakčín – Jasenov 1:0 (0:0), G: Šelepec,

Sačurov – Pakostov 4:2 (2:1), G: Rogach, Štuň 2, Tokár – Tomčák, Gombita,

N. Hrušov – Borov 4:1 (3:0), G: Horský 2, Čižmár, Albičuk (vl.) – Černega,

Kochanovce/Brekov – Seč. Polianka 8:0 (6:0), G: Naster 4, Rada, Mišenčík (z 11 m), Šamo, Havrilko,

Bystré – Ulič 3:0 (2:0), G: Hlávka 2, Ladomerský.

1. N. Hrušov 7 7 0 0 24:5 21
2. Borov 7 5 1 1 18:9 16
3. Kamenica n/C 7 5 0 2 16:4 15
4. Kochan./Brekov 7 4 1 2 18:7 13
5. Pakostov 7 4 0 3 13:9 12
6. Hencovce 7 3 1 3 13:14 10
7. Bystré 7 3 1 3 6:9 10
8. Stakčín 7 2 3 2 10:11 9
9. Sačurov 7 3 0 4 16:19 9
10. Ulič 7 2 1 4 13:16 7
11. Sedliská 7 2 1 4 7:10 7
12. Jasenov 7 2 0 5 5:10 6
13. V. Žipov 7 1 1 5 6:14 4
14. Seč. Polianka 7 1 0 6 3:31 3

ĎALŠÍ PROGRAM IV. A V. LIGY

IV. liga

Sever, 10. kolo, 23. 9. o 15.00 hod.: Humenné – Medzilaborce, 24. 9. o 10.30 hod.: Poprad B – Ľubotice, o 15.00 hod.: Gerlachov – Zámutov, Ptičie – Fintice, Pušovce – Soľ, Záhradné – Sp. Podhradie, Kračúnovce – Radvaň n/L, Raslavice – V. Šariš.

Juh, 10. kolo, 24. 9. o 15.00 hod.: Topoľany – Strážske, Petrovce n/L – Krs. Podhradie, Malá Ida – Rudňany, Čičarovce – Sokoľany, Kechnec – V. Kapušany, Čaňa – Mária Huta, Kalša – Geča, Medzev – Sobrance.

V. liga

Košicko-gemerská

8. kolo, 23. 9. o 15.00 hod.: Gem. Hôrka – Veľká Ida, 24. 9. o 15.00 hod.: Ždaňa – Kokšov-Bakša, Haniska – Čečejovce, Lok. Košice B – Perín, Seňa – Koš. N. Ves, Poproč – Ťahanovce.

Zemplínska

8. kolo, 24. 9. o 15.00 hod.: Cejkov – Michaľany, Pavlovce n/U – Lastomír, Borša – Čierna n/T, Malý Horeš – Kr. Chlmec, Parchovany – Streda n/B, Úpor – Nacina Ves, Močarany – Vinné.

Vihorlatsko-dukelská

8. kolo, 23. 9. o 15.00 hod.: Borov – Kochanovce/ Brekov, 24. 9. o 15.00 hod.: Vyš. Žipov – Ulič, Seč. Polianka – Bystré, Pakostov – Niž. Hrušov, Jasenov – Sačurov, Kamenica n/C – Stakčín, Sedliská – Hencovce.

Šarišská

8. kolo, 24. 9. o 15.00 hod.: Kamenica – Koprivnica, St. Ľubovňa – Gaboltov, Kendice – M. Šariš, V. Lipník – Dubinné, Široké – Čirč, Dlhá Lúka – Ražňany, Župčany – Demjata.

Podtatranská

10. kolo, 23. 9. o 17.00 hod.: Sp. Belá – Kluknava, 24. 9. o 10.30 hod.: Hrabušice – Helcmanovce, o 15.00 hod.: V. Folkmar – V. Tatry, Kežmarok – Olcnava, Štrba – V. Lomnica, Ľubica – Prakovce, Harichovce – Levoča, Hranovnica – Nálepkovo.

Súvisiace články