Ilustračné.
Ilustračné. (Autor: archív)
SITA|1. apr 2018 o 19:54

Skaličania nevyužili domáce prostredie, prehrali v predĺžení.

SKALICA. Skalica nevyužila domáce prostredie a podľahla Michalovciam 2:3 po predĺžení v nedeľňajšom stretnutí 8. kola play-out Tipsport ligy 2017/2018.

Zemplínčania po dvoch tretinách viedli 2:1, duel poslal do predĺženia v treťom dejstve Dávid Okoličány.

Hostia z východu Slovenska však napokon doviedli duel do víťazného konca, keď po necelej minúte rozhodol obranca Daniel Hančák.

Skalica je v tabuľke posledná, ak nebude bodovať v najbližšom zápase v Detve, s určitosťou príde o možnosť postúpiť medzi elitu.

Michalovce sú tretie, za druhou priečkou zaostávajú o päť bodov.

Štatistika

HK Skalica - HK Dukla Ingema Michalovce 2:3 po predĺžení (1:0, 0:2, 1:0 - 0:1)

Góly: 7. Kotzman (Janáč, R. Jarolín), 50. Okoličány (Schmidt, Kristián Kučera) - 25. Hamráček (Toma), 38. Mašlonka (Piatak, Balko), 61. Hančák (Piatak)

Vylúčení: 4:3 na 2 min, navyše Mikéska (Skalica) 5+DKZ za faul kolenom, presilovky: 2:1, oslabenia: 0:0,

rozhodovali: Müllner, Štefik - Krajčík, Šefčík,