Slovanu dal gól hotelový recepčný. Nikdy na to nezabudnem, tešil sa

Lukáš Remeň. (Autor: RSC Hamsik Academy Banská Bystrica - facebook)
Ivan Mriška|18. okt 2023 o 19:05

Lukáš Remeň hral kedysi za Spartak Trnava v druhej lige.

SEREĎ. Keď k malým klubom príde ŠK Slovan Bratislava, vždy je to veľká sláva.

Domáci sa chcú proti majstrovi vytiahnuť, potrápiť ho. Hostia si naopak musia dávať pozor, aby nedopustili blamáž.

ŠKF Sereď je známa futbalová značka, no aktuálne pôsobí až v tretej lige. V treťom kole Slovnaft Cupu proti slovenskému majstrovi preto bola jasným outsiderom.

V článku sa dočítate

• Ako vyzeral hviezdny moment domácich?
  • Čo tridsaťročnému futbalistovi nikto nezoberie?
  • Prečo futbalisti Serede nadávali rozhodcovi?
  • Čo trénera domácich najviac mrzelo?
  • Lopata? Čo strelca jediného gólu teší?

Remeň: Prežívam veľkú radosť

Od úvodu mal jasnú prevahu favorit. V 7. minúte ho poslal do vedenia z priameho kopu Marko Tolič a v 16. minúte to bolo 0:2, keď sa hlavou z malého vápna presadil Sharani Zuberu.

Zdalo sa, že o osude duelu je rozhodnuté. Prišiel však hviezdy moment domácich.

Na štandardnú situáciu si nabehol Lukáš Remeň a hlavou upravil na 1:2.

„Dať gól Slovanu pred našou plnou tribúnou? Nikdy na to nezabudnem. Prežívam veľkú radosť. Je to skvelé...,“ pre Sportnet neskrýval nadšenie Lukáš Remeň, ktorý v minulosti hral za béčko Spartaka Trnava v druhej lige.

„Skórovať proti Slovanu je vždy niečo špeciálne. Som rád, že sa mi to podarilo. Už mi to nikto nezoberie,“ dodal 30-ročný útočník.

Prežíval veľkú emóciu

V minulosti hral za Horné Obdokovce či Šaľu v nižších súťažiach. Nepovedal by preto, že sa ešte presadí proti slovenskému majstrovi.

Domov»Futbalnet»Slovanu dal gól hotelový recepčný. Nikdy na to nezabudnem, tešil sa