Harry Kane.
Harry Kane. (Autor: TASR/DPA via AP)
TASR, pf|23. sep 2023 o 17:28 (aktualizované 23. sep 2023 o 23:21)

Pozrite si výsledky 5. kola Bundesligy.

MNÍCHOV. Futbalisti Bayernu Mníchov zvíťazili v 5. kole Bundesligy na domácom štadióne proti Bochumu 7:0.

O hetrik v zápase sa postaral Harry Kane, jeden presný zásah dal z pokutového kopu. Hetrikový gól ešte musel skúmať VAR, nakoniec ho však uznal.

V súboji 5. kola sa trápil Dortmund, ktorý doma zvíťazil nad Wolfsburgom len 1:0. O jediný presný zásah sa postaral Marco Reus v 68. minúte.

Union Berlín, ktorý takmer v 1. kole Ligy majstrov uhral remízu s Realom Madrid, prehral na domácom štadióne s Hoffenheimom 0:2.

Najtesnejšiu výhru zaznamenal Red Bull Lipsko. Ten si poradil s Mönchengladbachom 1:0. O jeden gól vyhral aj Augbusrg, ktorý zdolal posledný Mainz 2:1. Domáci Bavori hrali od 62. minúty v oslabení.

V ďalšom zápase podľahol Union Berlín Hoffenheimu 0:2 a Brémy doma zvíťazili nad Kolínom 2:1.

Bundesliga - 5. kolo:

Bayern Mníchov - Bochum 7:0 (4:0)

Góly: 13., 54. (z 11 m) a 88. Kane, 4. Choupo-Moting, 29. de Ligt, 38. Sane, 81. Tel

Tabuľka Bundesligy

Domov»Futbal»Nemecko»Bundesliga»Bayern si zgustol na Bochume, Kane sa blysol hetrikom. Dortmund s najtesnejšou výhrou