Chovan má podozrenie na otras mozgu, Haščák vynechá Nemecký pohár

Po strele do prilby chcel košický brankár prerušiť hru.
Po strele do prilby chcel košický brankár prerušiť hru. (Autor: TASR)
Patrik Fotta|3. nov 2019 o 19:53

Košarišťan o spornom góle: Rozhodcovia to posúdili správne.

Tipsport liga: Košice - Nitra: fotogaléria

6.11.2019

KOŠICE. Hokejisti HC Košice zdolali v 20. kole Tipsport ligy pred reprezentačnou prestávkou Nitru 4:1.

Oceliarov nakopol tvrdý zákrok Šimuna na Chovana v druhej tretine, po ktorom museli najproduktívnejšieho hráča ligy odniesť z ľadu na nosidlách.

Domáci síce najskôr inkasovali presný zásah, pred ktorým Košarišťan signalizoval zásah pukom do prilby.

Po zápase však sám košický brankár priznal, že rozhodcovia uznali gól správne.

Haščák Nemecký pohár napokon vynechá

Po dvojzápasovej pauze vynútenej zranením sa do košickej zostavy vrátil útočník Marcel Haščák, ktorý svojmu tímu pomohol k výhre dvoma presnými zásahmi.

„Cítil som, že to ešte z mojej strany nebolo úplne ideálne, ale zo zápasu som odstúpiť nechcel. Som vďačný, že som strelil dva góly. V prvom rade ma ale teší víťazstvo, ktoré bolo pre nás nesmierne dôležité a som rád, že sme potešili našich fanúšikov,“ povedal Marcel Haščák.

Domov»Sportnet na východe»Chovan má podozrenie na otras mozgu, Haščák vynechá Nemecký pohár