MS v cyklistike 2022

Mathieu van der Poel.
26.09.20224
Jedno z dievčat zranil. Van der Poel odchádza z MS s pokutouIncident sa udial večer pred pretekmi kategórie Elite.
26.09.20224
Remco Evenepoel po zisku titulu majstra sveta.
Miroslav Kováčik25.09.20223
Z arogantného mladíka je citlivý šampión. Vyhral ako roky niktoRemco Evenepoel sa stal majstrom sveta.
Slováci pred štartom MS: Matúš Štoček (zľava), Peter Sagan, Juraj Sagan a Marek Čanecký.
Miloslav Šebela25.09.20225
Škoda, že to je bez medaily. Peťo bol blízko, lúči sa s kariérou Juraj SaganPeter Sagan prekvapil 7. miestom na MS.
Remco Evenepoel.
25.09.202218
Sagan špurtoval o medailu, suverénne triumfoval EvenepoelSagan štvrtý titul majstra sveta nezískal, skončil však v top 10.
Mathieu van der Poel (vľavo) pred štartom MS v cyklistike.
Miloslav Šebela25.09.20224
Favorit skončil v policajnej cele. Van der Poel o titul nezabojovalHolanďan napadol dve dievčatá.
Peter Sagan sa tesne vyhol pádu Jakea Stewarta na MS v cyklistike 2022.
25.09.20221
25.09.20221
Slovenský cyklista Peter Sagan.online
24.09.202231
MS v cyklistike 2022: Dúhový dres získal Evenepoel, Sagan bol siedmySledovali ste online prenos z MS v cyklistike 2022. Slovensko reprezentoval aj Peter Sagan.
Annemiek van Vleutenová.
24.09.20221
Triumfovala aj so zlomeninou. Holanďanka sa stala majsterkou svetaSlovenka Nora Jenčušová nedokončila preteky.
24.09.20221
Slovenský cyklista Martin Svrček po pretekoch do 23 rokov na MS 2022.
Miroslav Kováčik23.09.20226
Po troch operáciách bojoval na MS o medailu. Mal som na viac, priznal SvrčekBolo vidieť, že mi ešte chýbajú skúsenosti, hovorí talentovaný Slovák.
Martin Svrček.
23.09.20224
Svrček bojoval s najlepšími až do konca, medailu z MS má aj ČeskoSlovenský cyklista napokon finišoval na 16. mieste.