ME vo volejbale žien 2023

ME vo volejbale žien 2023 sa hrajú od 15. augusta do 3. septembra. Na podujatí štartuje až 24 tímov a hostia ho štyri krajiny - Belgicko, Estónsko, Nemecko a Taliansko.

Na turnaji sa predstavia aj slovenské reprezentantky, ktoré vyhrali svoju kvalifikačnú skupinu. Na šampionáte odohrajú základnú skupinu v estónskom Tallinne.

Slovenky v skupine D postupne vyzvú Fínsko, Holandsko, Španielsko, Francúzsko a domáce Estónsko. Titul obhajujú Talianky.

Volejbalové reprezentanky zľava Barbora Koseková, Karin Palgutová a Michaela Abrhámová.
Slovenky dosiahli najväčší úspech v histórii, napriek tomu ich mrzí nešťastné osemfinálePodľa kapitánky Slovenska hráčky stále myslia na osemfinálovú prehru proti Bulharsku.
Turecké reprezentantky získali zlato na ME vo volejbale žien 2023.
Turecké volejbalistky získali premiérový titul, v päťsetovej dráme zdolali SrbskoTurecko sa po dvoch striebrach a troch bronzoch konečne dočkalo titulu.
Turecké reprezentantky na ME vo volejbale žien 2023.
Turkyne zabojujú o premiérový titul, obhajkyne končia v semifináleSrbky sa do finále ME dostali štvrtýkrát za sebou.
Anna Karolína Schmiedlová.
Schmiedlová bojuje o historický úspech. Športový program na dnes (1. september)Pozrite si prehľad športových udalostí v piatok 1. septembra. Aký je program dňa?
Turecká volejbalistka Melissa Theresa Vargasová sa teší so spoluhráčkami na ME vo volejbale žien 2023.
1
Češky končia pred semifinále ME, turecké volejbalistky majú dôvod na radosťSrbky postúpili, Poľky končia.
1
Slovenská tenistka Anna Karolína Schmiedlová.
US Open, Vuelta, Liga majstrov aj tri šampionáty. Športový program na dnes (30. august)Pozrite si prehľad športových udalostí v stredu 30. augusta. Aký je program dňa?
Volejbalistky Holandska na ME 2023.
ME poznajú prvé semifinalistky. Premožiteľky Sloveniek nemali žiadnu šancuHolandsko zabojuje o siedmy cenný kov z ME.
Slovenský tenista Alex Molčan.
Molčan štartuje na US Open, vrcholí play-off Ligy majstrov. Športový program na dnes (29. august)Pozrite si prehľad športových udalostí v utorok 29. augusta. Aký je program dňa?
České volejbalistky.
České volejbalistky takmer napodobnili Slovenky, nakoniec však obrat súperkám nedovoliliČešky po prehre v treťom a štvrtom sete získali rozhodujúci skrátený set.
Slovenské volejbalistky po prehre v osemfinálovom zápase Bulharsko - Slovensko.
1
Historický úspech zaznamenali, no mohli ho posunúť. Takýto výkon nie je náš limit, reagoval trénerSlovenky boli blízko k postupu do štvrťfinále na ME.
1
Zobraziť viac