Správy

ŽENY A - Patrícia Fischerová za celý náš tím: Výsledok je za 90 minút, nie 75...

šur|15. júl 2023 o 20:20
Patrícia Fischerová (v bielom) tentoraz odvrátila pred Andreou Staškovou, útočníčkou milánskeho AC, ale v sumáre sa česká útočníčka po zápase radovala z víťazstva i hry. (Zdroj: SFZ, Autor: FAČR)

OPAVA (SFZ) - Po trojgólovej prehre vo federálnou derby po takmer piatich rokoch sálalo zo slovenskej šatne sklamanie. Naše hráčky však museli prijať krutú realitu - hoci tri štvrtiny zápasu bola hra parkticky vyrovananá a nič nenapovedalo konečnému výsledku, efektivita domácich futbalistiek v poslednej štvťhodine im priniesla jednoznačné víťazstvo 3:0.

Čo na prvý zápas v novej sezóne povedali tri naše hráčky, pozrite si vo videách.