INÉ:
Technický úsek SFZ organizuje v Senci Praktický seminár trénerov mládeže SFZ – „Obsah a organizácia tréningového procesu v základnej športovej príprave podľa filozofie SFZ“, ktorú SFZ uznáva k ďalšiemu vzdelávaniu trénerov UEFA B/A/EYA/PRO licencie
REPREZENTÁCIA
Slovensko 18 - Turecko 18 (prípravný zápas, Senec, 16:00)
SLOVNAFT CUP - 5. kolo
1. FC Tatran Prešov - MŠK Žilina (14:30)
SLOVNAFT CUP - 6. kolo
FC ŠTK 1914 Šamorín - FK Poprad (14:30)
FC Nitra - MFK Tatran Liptovský Mikuláš (16:00)
MFK Zemplín Michalovce - ŠK Odeva Lipany (16:00)
FK Senica - FK DAC 1904 Dunajská Streda (19:00)
REPREZENTÁCIA
Severné Írsko 17 - Slovensko 17 (1. kolo kvalifikácie ME 2019, Manavgat, 12:00)
SLOVNAFT CUP - 6. kolo
FC Košice - FC ViOn Zlaté Moravce-Vráble (14:30)
MFK Skalica - AS Trenčín (14:30)
REPREZENTÁCIA
Slovensko 18 - Turecko 18 (prípravný zápas, Senec, 11:00)
EURÓPSKA LIGA
FC Spartak Trnava - Dinamo Záhreb (18:55)
2. LIGA – 15. KOLO
MFK Tatran Liptovský Mikuláš - MŠK Žilina „B“ (15:00)
FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa - FC ŠTK 1914 Šamorín (18:00)
REPREZENTÁCIA
San Maríno 17 - Slovensko 17 (1. kolo kvalifikácie ME 2019, Manavgat, 12:00)
FORTUNA LIGA – 13. KOLO
MFK Ružomberok - AS Trenčín (13:45, Orange TV)
FK Železiarne Podbrezová - ŠK Slovan Bratislava (16:00, STV)
FK Senica - ŠKF Sereď (17:00)
MFK Zemplín Michalovce - FK DAC 1904 Dunajská Streda (17:00)
FC Nitra - MŠK Žilina (17:00, STV)
2. LIGA – 15. KOLO
FK Inter Bratislava - ŠK Odeva Lipany (13:30)
Partizán Bardejov - FC Lokomotíva Košice (13:30)
FK Dubnica nad Váhom - MFK Skalica (13:30)
MFK Dukla Banská Bystrica - 1. FC Tatran Prešov (13:30)
1. LIGA STARŠIEHO DORASTU U19 - 12. kolo
FK Poprad - MŠK Žilina (11:00)
FK Senica - MFK Ružomberok (11:00)
FC Spartak Trnava - ŠK Slovan Bratislava (11:00)
FC DAC 1904 Dunajská Streda - FK Železiarne Podbrezová (11:00)
FC Nitra - AS Trenčín (11:00)
1. LIGA MLADŠIEHO DORASTU U17/U16 - 12. kolo
FK Železiarne Podbrezová - FC DAC 1904 Dunajská Streda (11:00/13:15)
AS Trenčín - FC Nitra (11:00/13:15)
1. FC Tatran Prešov - MFK Zemplín Michalovce (11:00/13:15)
1. LIGA ŽIEN - 9. kolo
NMŠK 1922 Bratislava - Spartak Myjava (14:00)
ŠK Slovan Bratislava - TJ Lokomotíva Košice (15:30)
INÉ:
Technický úsek SFZ organizuje v Leviciach,v spolupráci s TMK ObFZ Levice, Seminár trénerov UEFA GC licencie, ktorú SFZ uznáva k ďalšiemu vzdelávaniu trénerov UEFA GC licencie
FORTUNA LIGA – 13. KOLO
FC ViOn Zlaté Moravce-Vráble - FC Spartak Trnava (17:00)
2. LIGA – 15. KOLO
FC Petržalka - FK Poprad (10:30)
Slavoj Trebišov - KFC Komárno (13:30)
1. LIGA STARŠIEHO DORASTU U19 - 12. kolo
MFK Zemplín Michalovce - 1. FC Tatran Prešov (11:00)
1. LIGA MLADŠIEHO DORASTU U17/U16 - 12. kolo
MFK Ružomberok - FK Senica (14:00/16:15)
1. LIGA ŽIEN - 9. kolo
MŠK Žilina - FC Nitra (13:00)
Partizán Bardejov BŠK - MFK Ružomberok (14:30)
FC Spartak Trnava - MFK Dukla Banská Bystrica (15:00)