Piatok, 17. septembra, 2021Meniny má Olympia
Športovo-technická komisia

Úradná správa ŠTK č. 12 (last update 24.09.2020)

Denis Poruban|23. sep 2020 o 00:00

Úradná správa ŠTK č. 12 zo dňa 23.09.2020

ŠTK žiada FK, aby si skontrolovali termíny a miesta MFS v ISSF systéme a v prípade nezrovnalostí kontaktovali správcov súťaží, resp. predsedu ŠTK.

ŠTK upozorňuje FK a delegované osoby, že podania na komisiu je potrebné podávať najneskôr do 12:00 hodiny dňa zasadnutia komisie. Podania podané po uvedenej hodine budú spracované až na nasledujúcom zasadnutí.

ŠTK upozorňuje FK, že ku všetkým žiadosťom je vždy zaevidovaný rokovací poplatok v zmysle RS 2020/2021.


6. liga

TJ Družstevník Očkov, ŠTK pre nesplnenie povinnnosti vyplývajúcej z RS (5 hráčov s klubovou príslušnosťou v SDM) odstupuje klub na DK s návrhom pokuty 50€ (RS čl. 10/i, 9/b, 21/i).

TJ SPP Veľké Bierovce-Opatovce, ŠTK berie podanie na vedomie a upravuje uznesenie nasledovne: ŠTK pre nesplnenie povinnnosti vyplývajúcej z RS (5 hráčov s klubovou príslušnosťou v SDM) odstupuje klub na DK s návrhom pokuty 50€(RS čl. 10/i, 9/b, 21/i).


7. liga JUH

6. kolo, FK Bradlan Brezová pod Bradlom - TJ Zavažan Kálnica, ŠTK berie na vedomie potvrdenie o štarte hráča vo vyššej vekovej kategórií FK Bradlan Brezová pod Bradlom. ŠTK námietku TJ Zavažan Kálnica považuje čiastočne za opodstatnenú. ŠTK odstupuje R Nedbal na KR pre porušenie RS (čl. 10/b).

8. kolo, MFK Stará Turá - OFK Vrbovce, ŠTK na základe rozhodnutia RÚVZ odkladá MFS na neurčito.

7. liga SEVER - skupina "A"

TJ Družstevník Mníchova Lehota, ŠTK pre nesplnenie povinnnosti vyplývajúcej z RS (5 hráčov s klubovou príslušnosťou v SDM) odstupuje klub na DK s návrhom pokuty 100€ (RS čl. 10/i, 9/b, 21/i).

11. kolo, FKS Nemšová - TJ Slovan Dolná Súča, ŠTK súhlasí s odohratím MFS v sobotu 17.10.2020 o 14:30 hodine.


8. liga NM

11. kolo, TJ Slovan Hrašné - OŠK Hôrka nad Váhom, ŠTK na základe vzájomnej dohody súhlasí s odohratím MFS v sobotu 17.10.2020 o 14:30 hodine.


6. LSD

4. kolo, TJ Cementár Horné Srnie - FK Melčice-Lieskové, ŠTK na základe kolízie UHČ súhlasí s odohratím MFS o 12:30 hodine.


4. LSŽ

2. kolo, TJ Štart Svinná - FK Bradlan Brezová pod Bradlom, ŠTK berie na vedomie námietku FK Bradlan Brezová pod Bradlom  a potvrdzuje svoje rozhodnutie v plnom rozsahu. 

6. kolo, OŠK Soblahov - TFK 1939 Záblatie, ŠTK na základe vzájomnej dohody súhlasí s odohratím MFS v stredu 07.10.2020 o 17:00 hodine.


5. LSŽ - SEVER

4. kolo, TJ Slovan Zamarovce - TJ Žihlavník Omšenie, ŠTK na základe vzájomnej dohody súhlasí s odohratím MFS v nedeľu 27.09.2020 o 16:00 hodine.


4. LMŽ - SEVER

4. kolo, TFK 1939 Záblatie - OŠK Selec, ŠTK na základe vzájomnej dohody súhlasí s odohratím MFS v stredu 30.09.2020 o 17:00 hodine.


4.LMŽ - JUH

4. kolo, TJ Slovan Rovnosť Krajné - MFK Stará Turá, ŠTK na základe rozhodnutia RÚVZ odkladá MFS na neurčito.


Prípravka U11 - skupina SEVER "A"

4. kolo, TJ Slovan Dolná Súča - OŠK Selec, ŠTK na základe vzájomnej dohody súhlasí s odohratím MFS v pondelok 05.10.2020 o 17:00 hodine.

5. kolo, TJ Lokomotíva Trenčianska Teplá - FK Horná Súča, ŠTK na základe vzájomnej dohody súhlasí s odohratím MFS v sobotu 26.09.2020 o 09:30 hodine.

8. kolo, Revel sport club - TJ Lokomotíva Trenčianska Teplá, ŠTK na základe vzájomnej dohody súhlasí s odohratím MFS o 16:00 hodine na HP v Trenčianske Teplej.

8. kolo, TJ Slovan Trenčianska Turná - OŠK Soblahov, ŠTK na základe vzájomnej dohody súhlasí s odohratím MFS o 17:00 hodine.

10. kolo, TJ Slovan Dolná Súča - FK Horná Súča, ŠTK na základe vzájomnej dohody súhlasí s odohratím MFS o 16:30 hodine.

8. kolo, TJ Slovan Dolná Súča - OFK Drietoma, ŠTK na základe vzájomnej dohody súhlasí s odohratím MFS o 16:30 hodine.

11. kolo, FK Melčice-Lieskové - Revel sport club, ŠTK na základe vzájomnej dohody súhlasí s odohratím MFS o 16:00 hodine.

8. kolo, FK Melčice-Lieskové - FK Horná Súča, ŠTK na základe vzájomnej dohody súhlasí s odohratím MFS o 16:30 hodine.

9. kolo, OŠK Trenčianske Stankovce - FK Melčice-Lieskové, ŠTK na základe vzájomnej dohody súhlasí s odohratím MFS o 16:00 hodine.

6. kolo, FK Melčice-Lieskové - OFK Drietoma, ŠTK na základe vzájomnej dohody súhlasí s odohratím MFS o 16:30 hodine.

5. kolo, OFK Drietoma - OŠK Trenčianske Stankovce, ŠTK na základe vzájomnej dohody súhlasí s odohratím MFS o 17:00 hodine.

3. kolo, TJ Slovan Trenčianska Turná - TJ Slovan Dolná Súča, ŠTK pod hrozbou disciplinárnych opatrení žiada FK o vyplnenie Zápisu o stretnutí.

5. kolo, OFK Drietoma - OŠK Trenčianske Stankovce, ŠTK na základe rozhodnutia RÚVZ odkladá MFS na neurčito.

6. kolo, OŠK Trenčianske Stankovce - TJ Lokomotíva Trenčianska Teplá, ŠTK na základe rozhodnutia RÚVZ odkladá MFS na neurčito.

7. kolo, FK Horná Súča - OŠK Trenčianske Stankovce, ŠTK na základe rozhodnutia RÚVZ odkladá MFS na neurčito.


Prípravka U11 - skupina JUH

1. kolo, ŠK Dolné Srnie - MFK Stará Turá, ŠTK na základe rozhodnutia RÚVZ odkladá MFS na neurčito.

3. kolo, OFK Čachtice - MFK Stará Turá, ŠTK na základe rozhodnutia RÚVZ odkladá MFS na neurčito.

5. kolo, OFK Čahtice - ŠK Dolné Srnie, ŠTK na základe vzájomnej dohody súhlasí s odohratím MFS vo štvrtok 01.10.2020 o 17:00 hodine.


Prípravka U09 - skupina SEVER

4. kolo, TJ Slovan Dolná Súča - OFK Drietoma, ŠTK na základe vzájomnej dohody súhlasí s odohratím MFS o 16:30 hodine.

2. kolo, FK Melčice-Lieskové - OFK Drietoma, ŠTK na základe vzájomnej dohody súhlasí s odohratím MFS o 16:30 hodine.

7. kolo, TJ Slovan Trenčianska Turná - FK Melčice-Lieskové, ŠTK pod hrozbou disciplinárnych opatrení žiada FK o vyplnenie Zápisu o stretnutí.

1. kolo, TJ Slovan Trenčianska Turná - TJ Štart Svinná, ŠTK pod hrozbou disciplinárnych opatrení žiada FK o vyplnenie Zápisu o stretnutí.

15. kolo, TFK 1939 Záblatie - FK Melčice-Lieskové, ŠTK pod hrozbou disciplinárnych opatrení žiada FK o vyplnenie Zápisu o stretnutí.

1. kolo, OFK Drietoma - TJ Lokomotíva Trenčianska Teplá, ŠTK pod hrozbou disciplinárnych opatrení  žiada FK o vyplnenie Zápisu o stretnutí.

2. kolo, TJ Slovan Trenčianska Turná - TJ Slovan Dolná Súča, ŠTK pod hrozbou disciplinárnych opatrení žiada FK o vyplnenie Zápisu o stretnutí.


Prípravka U09 - skupina JUH

4. kolo, FK 1925 Pobedim - TJ Zavažan Kálnica, ŠTK na základe vzájomnej dohody súhlasí s odohratím MFS v piatok 25.09.2020 o 17:00 hodine.

7. kolo, TJ Družstevník Považany - ŠK Dolné Srnie, ŠTK súhlasí s odohratím MFS o 09:00 hodine.

2. kolo, FK 1925 Pobedim - MFK Stará Turá, ŠTK pod hrozbou disciplinárnych opatrení žiada FK o vyplnenie Zápisu o stretnutí.

9. kolo, OFK Vrbovce - TJ Slovan Rovnosť Krajné, ŠTK na základe vzájomnej dohody súhlasí s odohratím MFS v sobotu 10.10.2020 o 09:00 hodine.

7. kolo, TJ Družstevník Hrádok - TJ Slovan Rovnosť Krajné, ŠTK na základe vzájomnej dohody súhlasí s odohratím MFS v sobotu 10.10.2020 o 10:00 hodine.

2. kolo, OFK Vrbovce - TJ Družstevník Hrádok, ŠTK na základe vzájomnej dohody súhlasí s odohratím MFS v sobotu 10.10.2020 o 11:00 hodine.

5. kolo, MFK Stará Turá - FK 1925 Pobedim, ŠTK na základe rozhodnutia RÚVZ odkladá MFS na neurčito.

4. kolo, FK 1925 Pobedim - TJ Zavažan Kálnica, ŠTK na základe vzájomnej dohody súhlasí s odohratím MFS v nedeľu 27.09.2020 o 14:00 hodine.



Denis Poruban

predseda Športovo-technickej komisie ObFZ Trenčín

Najbližšie zasadnutie ŠTK sa uskutoční v stredu 30.09.2020

Súvisiace články