Štvrtok, 17. júna, 2021Meniny má Adolf

Schválené dohody

    ŠTK ObFZ Trenčín schvaľuje dohodu o spoločnom družstve mládeže podľa SP čl. 28: 

    TJ Družstevník Vlára Ľuborča - FKS Nemšová - veková kategória U19

    TJ Inovec Trenčianske Jastrabie - TJ Družstevník Dubodiel -  veková kategória U19

    OŠK Podolie - TJ Družstevník Očkov - veková kategória U19

    OŠK Slovan Beckov - TJ Zavažan Kálnica - veková kategória U15

    FKS Nemšová - TJ Družstevník Ľuborča - veková kategória U15

    OFK Slovan Skalka nad Váhom - TJ Slovan Dolná Súča - veková kategória U15

    TJ Spartak Horná Streda - TJ Družstevník Brunovce - veková kategória U15

    TJ Slovan Trenčianska Turná - TJ SPP Veľké Bierovce/Opatovce - veková kategória U15

    TJ Žihlavník Omšenie - TJ Slovan Dolná Poruba - veková kategória U15

    Kočovce FC 1959 – SFK Nová Ves nad Váhom - veková kategória U15

    FK Askoll Potvorice – TJ Družstevník Považany - veková kategória U15

    OŠK Bošáca - FK 1972 Zemianske Podhradie - veková kategória U13

    TJ Zavažan Kálnica - OŠK Slovan Beckov - veková kategória U13

    OŠK Soblahov - Mníchova Lehota - veková kategória U13

    ŠK Modrová - TJ Družstevník Hrádok - veková kategória U13


    ŠTK ObFZ Trenčín schválila dohody o striedavom štarte podľa SP SFZ čl. 28/8-10:

    Andrej Fabián (1283919) - OK Častkovce/FK Melčice-Lieskové - 6. LSD

    Marek Helbych (1352871) - OK Častkovce/OFK Čachtice - 6. LSD

    Nicolas Križák (1423741) - OK Častkovce/OŠK Podolie - 6. LSD

    Denis Novotný (1335641) - OK Častkovce/OŠK Podolie - 6. LSD

    Lukáš Hadbábny (1298271) - OK Častkovce/OFK Čachtice - 6. LSD

    Erik Gúčik (1289798) - OK Častkovce/OFK Čachtice - 6. LSD

    Alex Ján Bulava (1299501) - OK Častkovce/FK Melčice-Lieskové - 6.LSD

    Erik Surovček (1367855) - OK Častkovce/OFK Čachtice - 6.LSD


    Linda Boháčková (1364972) - Spartak Myjava/FK Bradlan Brezová pod Bradlom - 4.LSŽ

    Alex Pešta (1368955) - Spartak Myjava/TJ Slovan Rovnosť Krajné - 4.LSŽ

    Damián Drobňák (1370586) - AFC Nové Mesto nad Váhom/TJ Slovan Rovnosť Krajné - 4.LSŽ

    Teodor Skoršepa (1356597) - OK Častkovce/OFK Čachtice - 4. LSŽ

    Miloš Helbych (1373544) - OK Častkovce/OFK Čachtice - 4.LSŽ


    Samantha Karvaiová (1372796) - Spartak Myjava/FK Turani - 5.LSŽ

    Mário Makový (1367928) - PFK Pieštany/TJ Spartak Horná Streda - 5. LSŽ

    Dávid Sendrei (1422034) - AFC Nové Mesto nad Váhom/OŠK Podolie - 5.LSŽ

    Jozef Lendel (1421426) - AFC Nové Mesto  nad Váhom/OŠK Podolie - 5.LSŽ

    Ondrej Halenár (1403920) - Spartak Myjava/FK Turani - 5.LSŽ

    Roman Bakoš (1355054) - FK Melčice-Lieskové/Jednota Sokol Chocholná Velčice - 5.LSŽ

    Matúš Kotrha (1333142) - FK Melčice-Lieskové/Jednota Sokol Chocholná Velčice - 5.LSŽ


    Viktória Ferenčíková (1412408) - AS Trenčín/TJ Lokomotíva Trenčianska Teplá - 4.LMŽ

    Michal Hlavena (1361987) - PFK Pieštany/ŠK Modrová - 4.LMŽ

    Sebastián Briška (1382633) - PFK Pieštany/ŠK Modrová - 4.LMŽ

    Eliáš Lacko (1361941) - PFK Pieštany/ŠK Modrová - 4.LMŽ

    Leonard Lacko (1375564) - PFK Pieštany/ŠK Modrová - 4.LMŽ

    Peter Kuruc (1427311) - FK Krakovany/TJ Slovan Rovnosť Krajné - 4.LMŽ

    Juraj Beseda (1403184) - FK Krakovany/TJ Slovan Rovnosť Krajné - 4.LMŽ



    Plnenie povinnosti vyplivajúcej z Rozpisu súťaže čl. 9/b - mládežnícke mužstvo

    TJ Družstevník Očkov - 6. LSD (SDM Podlie/Očkov) 3. kolo

    TJ SPP Veľké Bierovce-Opatovce - 4. liga SZ U19 ZsFZ (SDM Trenčianska Turná/Veľké Bierovce-Opatovce) 6. kolo, 10. kolo

    TJ Spartak Horná Streda - 5. LSŽ JUH (SDM Horná Streda/Brunovce)

    TJ Družstevník Ľuborča - 4. liga SZ U19 ZsFZ (SDM Ľuborča/Nemšová)


    TJ Slovan Horňany - bez mládežníckeho mužstva

    TJ Slovan Dolná Poruba - 5. LŠZ SEVER (SDM Omšenie/Dolná Poruba)

    TJ Družstevník Dubodiel - 6. LSD (SDM Trenčianske Jastrabie/Dubodiel) 2. kolo

    TJ Družstevník Mníchova Lehota - 4. LMŽ SEVER (SDM Soblahov/Mníchova Lehota) 2. kolo, 3. kolo, 6. kolo

    FKS Nemšová - 5. LSŽ SEVER (SDM Nemšová/Ľuborča)


    TJ Družstevník Brunovce - 5. LSŽ JUH (SDM Horná Streda/Brunovce) 5. kolo

    SFK Nová Ves nad Váhom - 5. LSŽ JUH (SDM Kočovce-Nová Ves nad Váhom)

    TJ Tatran Polianka - 5. liga U19 SEVER ZsFZ (SDM FK Turani/TJ Tatran Polianka) 4. kolo

    FK 1972 Zemianske Podhradie -  4. LMŽ JUH (SDM Bošáca/Zemianske Podhradie)