MS v cyklistike

Peter Sagan na MS v Glasgowe 2023.
12.08.202321
Sagan bojoval o olympiádu, skončil hlboko v poli porazenýchDruhý Slovák, Matej Ulík, preteky nedokončil.
Martin Svrček po zisku bronzovej medaily na MS v Glasgowe.
12.08.202338
Fantastický Svrček bojoval do posledného centimetra. Z MS si odnáša cenný kovPreteky vyhral Axel Laurance.
Paracyklista Jozef Metelka počas MS v Glasgowe 2023.
12.08.20231
Metelka ďalšiu medailu nezíska, preteky napriek dobrému štartu nedokončilKuril skončil v cestných pretekoch na 6. mieste.
12.08.20231
ONLINE: Peter Sagan dnes ide preteky v horskej cyklistike ELITE mužov na MS v cyklistike 2023 v Glasgowe.online
12.08.202325
Horská cyklistika: Peter Sagan sa nekvalifikoval na OH v ParížiSledovali ste online prenos z pretekov cross country v horskej cyklistike ELITE mužov na MS v cyklistike 2023.
Peter Sagan počas pretekov v horskej cyklistike na MS 2023.
12.08.20235
Sagan zabojuje o olympiádu, Slovan o prvú výhru. Športový program na dnes (12. august)Pozrite si prehľad športových udalostí v sobotu 12. augusta. Aký je program dňa?
12.08.20235
Remco Evenpoel sa stal majstrom sveta v časovke v roku 2023.
11.08.2023
Evenepoel dokázal to, čo žiaden jeho krajan. Opäť je majster svetaBronz získal domáci tínedžer.
11.08.2023
Matthias Schwarzbacher na MS v cyklistike 2023 v Glasgowe.
11.08.20231
Najlepší slovenský výsledok za dve desaťročia, zlato získal austrálsky juniorSlováci na MS v cyklistike skončili v druhej desiatke.
11.08.20231
Cole Palmer (vpravo) sa teší z gólu.
11.08.2023
Začína sa nový ročník TOP futbalových líg. Športový program na dnes (11. august)Pozrite si prehľad športových udalostí v piatok, 11. augusta. Aký je program dňa?
11.08.2023
Miroslav Kováčik10.08.202334
Sagan sa vrátil k horskej cyklistike, na MS mu nestačil ani skvelý štartMajstrom sveta sa stal Samuel Gaze.
Jozef Metelka.
10.08.2023
Metelka získal ďalšiu medailu, v časovke zvíťazil Francúz Le CunffSlovák stratil na víťaza viac ako minútu.