MS v cyklistike

Tadej Pogačar v dúhovom drese po triumfe na MS v cestne cyklistike 2024.
Miroslav Kováčik29.09.20246
Ani Pogačar si nebol istý. Bežne je takýto útok pokus o samovraždu, vraví EvenepoelTadej Pogačar predviedol na MS výnimočný výkon.
Tadej Pogačar vyhral MS v cestnej cyklistike 2024.
29.09.20248
Pogačar sa dočkal aj na šampionáte. Získal premiérový titul majstra svetaDo cieľa prišiel s náskokom 34 sekúnd pred O'Connorom.
29.09.20248
Cyklistika (ilustračný záber)
29.09.20241
Kto získa dúhový dres? Vrcholia MS v cyklistike. Športový program na dnes (29. september)Pozrite si prehľad športových udalostí v nedeľu, 29. septembra. Aký je program dňa?
29.09.20241
Lotte Kopecká.
28.09.20241
Belgická hviezda po bronze z OH pridala ďalšiu medailu. Na MS obhájila triumfJediná Slovenka preteky nedokončila.
28.09.20241
Tadej Pogačar a Primož Roglič počas Tour de France 2024.
Miloslav Šebela28.09.20242
Dúhový dres pre Rogliča či Pogačara? Zahráme si kameň, papier nožnice, smial sa favoritFavoriti MS sú dvaja. Pogačar si však verí.
Zľava Martin Svrček, Niklas Behrens a Alec Segaert na MS v cyklistike 2024.
Miloslav Šebela28.09.20247
Kopcov som sa obával. Vyhovovali mi jedine zjazdy, žartoval strieborný SvrčekSlovensko získalo na MS v cyklistike už tretiu medailu.
Momentka zo zápasu DAC - Spartak Trnava
28.09.2024
Bitka DAC so Spartakom aj šláger v Bundeslige. Športový program na dnes (28. september)Pozrite si prehľad športových udalostí v sobotu, 28. septembra. Aký je program dňa?
28.09.2024
Nemecký cyklista Niklas Behrens zvíťazil pred Martinom Svrčekom na MS do 23 rokov.
27.09.20247
Svrček má ďalšiu medailu z MS. V závere ho malá chyba pripravila o šancu na zlatoMajstrom sveta do 23 rokov sa stal Nemec Niklas Behrens.