Ferrari

Fernando Alonso.
so 13:58
Ak by ho vylúčili, Stroll by pokračoval. Protesty proti výsledkom kvalifikácie boli zamietnutéPodľa tímu Aston Martin sa auto Carlosa Sainza na trati zastavilo.
so 13:58
Jazdec tímu Ferrari Carlos Sainz.
Miroslav Kováčik11.04.2024
Má Sainz po odchode z Ferrari na výber? V hre je Mercedes, ale aj záložný plánBudúcnosť Carlosa Sainza v F1 je stále nejasná.
Max Verstappen vyhral Veľkú cenu Japonska 2024.
07.04.2024
Verstappen je späť. V Japonsku nedal súperom šancu, Red Bull oslavuje ďalšie doublePódium doplnil víťaz z Austrálie Sainz.
07.04.2024
Carlos Sainz.
06.04.2024
Je na úplne inej úrovni. Bojovať v kvalifikácii s Red Bullom bolo nemožné, tvrdí SainzSainz vyštartuje do Veľkej ceny z druhého radu, v kvalifikácii skončil na štvrtom mieste.
06.04.2024
Piloti Ferrari Charles Leclerc (vľavo) a Carlos Sainz na pódiu po Veľkej cene Austrálie 2024.
24.03.2024
Verstappen bol na trati iba päť kôl. Ferrari oslavuje v Austrálii senzačné doublePreteky nedokončili ani oba Mercedesy, pódium doplnil Norris.
24.03.2024
21.03.2024
Definitíva o štarte Sainza v Austrálii padne po tréningoch. Urobil som maximum, hovoríŠpaniela na Veľkej cene Saudskej Arábie nahradil 18-ročný Oliver Bearman, ktorý v debute obsadil siedme miesto.
21.03.2024
20.03.2024
Sainz je po operácii slepého čreva späť a bude štartovať v MelbourneNa Veľkej cene Saudskej Arábie ho nahradil 18-ročný Oliver Bearman.
20.03.2024
Formula 1: Celkové poradia v sezóne 2024. Uspeje opäť Max Verstappen?
12.03.2024
Formula 1 (F1) - Priebežné poradia v sezóne 2024Pozrite si priebežné poradia v seriáli formula 1 (F1).
12.03.2024
Jazdec tímu Oliver Bearman.rozhovor
Miroslav Kováčik11.03.20243
Mladík z Ferrari zaujal svet F1. Jazdil vyspelo vo veku, v akom Hamilton nebol pripravenýOliver Bearman obsadil siedme miesto na Veľkej cene Saudskej Arábie.