Ferrari

Max Verstappen na Red Bulle vyhral Veľkú cenu Japonska 2023.
2
Verstappen nemal súpera, Red Bull získal Pohár konštruktérov. Piastri sa teší z prvého pódiaVerstappen vyhral v Japonsku okrem pretekov aj všetky tréningy, kvalifikáciu a dosiahol aj najrýchlejšie kolo.
2
Carlos Sainz na Ferrari počas Veľkej ceny Singapuru 2023.
Rekordná séria Verstappena sa skončila. Sainz v závere ustál veľký tlak a teší sa z triumfuRussel útočil na druhé miesto, ale v poslednom kole vypadol.
Charles Leclerc.
2
Prekonajú Verstappena? V tréningu sa najlepšie javí Ferrari, zajazdilo najrýchlejšie časyVerstappen skončil tretí.
2
Jazdec Scuderie Ferrari Carlos Sainz.
1
Bizarná situácia pre Sainza, po pretekoch sa ho snažili okradnúť. Lupičov dolapil sámStalo sa tak po Veľkej cene Talianska, kde skončil tretí.
1
Carlos Sainz na Ferrari (vľavo) a Max Verstappen na Red Bulle počas Veľkej ceny Talianska 2023.
2
Verstappen prekonal rekord Vettela. Jazdci Ferrari predviedli tvrdý vzájomný súbojFerrari dlho vzdorovalo Red Bullu, ale nakoniec to nestačilo.
2
Piloti Ferrari Charles Leclerc a Carlos Sainz na okruhu v Monze.
Skvelá kvalifikácia Ferrari na domácom okruhu. Sainz má pole position, Leclerc tretíNajlepšia trojica sa zmestila do siedmich stotín.
Carlos Sainz na Ferrari na okruhu v Monze.
Nádej pre Ferrari na domácom okruhu? V tréningoch sa najviac darilo SainzoviV prvom tréningu bol najrýchlejší Verstappen, v druhom mal Sainz najlepší čas dňa.
Felipe Massa.
6
Massa tvrdí, že bol okradnutý o titul a obráti sa na súd: Som šampión a cítim to takDôvodom má byť zinscenovaná nehoda jazdca tímu Renault.
6
Jazdci Ferrari Carlos Sainz a Charles Leclerc.
1
FOTO: Ferrari sa pripravuje na domácu veľkú cenu. Lakovanie oslavuje výhru na Le MansŠpeciálne lakovanie bude na monopostoch a vybavení jazdcov počas celého víkendu.
1
Max Verstappen na Red Bulle.
Leclerc nabúral do steny. S chaotickou kvalifikáciou sa najlepšie vyrovnal VerstappenV kvalifikácii zaujal Albon na Williamse.
Zobraziť viac