Shayne Gostisbehere

Shayne Gostisbehere v drese Caroliny.
Detroit stále zbrojí. Američan Gostisbehere s nimi podpísal ročný kontraktZmluva má hodnotu vyše štyroch miliónov dolárov.
Faul Sama Reinharta na Shaynea Gostisbeherea.
Tréner Caroliny sa sťažuje na rozhodcov. Ukrátili ich o jasnú presilovkuV prípade odpískania faulu by sa Carolina bola dostala do skvelej príležitosti na vyrovnanie.
Shayne Gostisbehere v drese Arizony.
Arizona rozpredáva obranu. Gostisbehere sa sťahuje k favoritovi na Stanley CupObranca s ofenzívnymi chúťkami si zahrá vo farbách tretieho klubu vo svojej kariére.
Juraj Slafkovský.
11
Slafkovského sa dá triafať, pretože sa nepozerá, tvrdí expertElliotte Friedman uvažuje, či by nebolo lepšie, keby si dal Slovák v NHL pauzu.
11
Shayne Gostisbehere sa sťahuje, posilňuje Arizonu Coyotes
Shayne Gostisbehere sa sťahuje, posilňuje Arizonu CoyotesShayne Gostisbehere mení po prvýkrát v kariére pôsobisko. Jeho novým zamestnávateľom sa stáva Arizona Coyotes. Klub z púšte posilňuje obranné rady, z ktorých zrejme odíde Oliver Ekman-Larsson, nie však v tomto trejde.
Gostisbehere je zranený, vynechá minimálne týždeň. Naťahuje sa aj Ovečkinova maródka
Gostisbehere je zranený, vynechá minimálne týždeň. Naťahuje sa aj Ovečkinova maródkaPhiladelphia Flyers sa musia popasovať s niekoľkými zraneniami. Najnovšie správy hovoria o Shaynovi Gostisbeherovi, ktorý dnes v noci vynechal zápas proti New Jersey Devils.
Shayne Gostisbehere je na predaj
Shayne Gostisbehere je na predajPierre LeBrun z The Athletic potvrdil správu, o ktorej sa hovorí už dlhšiu dobu. Shayne Gostisbehere, obranca Philadelphie Flyers a niekdajší finalista bojov o Calder Trophy, je na predaj.
Pred začiatkom sezóny bol Connor McDavid najväčším favoritom na zisk Calderovej trofeje. Teraz ale jeho triumf až taký istý nie je.
O Calderovu trofej sa uchádzajú McDavid, Gostisbehere a PanarinVíťaza ankety vyhlásia 22. júna v Las Vegas.
Dvadsať rokov to obranca nedokázal. Gostisbehere natiahol sériu
Dvadsať rokov to obranca nedokázal. Gostisbehere natiahol sériuV NHL je nováčikom a má skvelú formu. Obranca Philadelphie Shayne Gostisbehere bodoval v štrnástom zápase za sebou.