Sebastian Samuelsson

Švédski biatlonisti Sebastian Samuelsson (vpravo) a Martin Ponsiluoma skončili na prvých dvoch miestach v pretekoch s hromadným štartom na MS v biatlone 2023.
Nikola Baďová14.02.2024
Je to ako za trest, keď stojím medzi Nórmi, reaguje Samuelsson na nórsku dominanciuDokážete poraziť zvyšok sveta a potom sú tam ešte Nóri, hovorí najlepší český biatlonista.
Tomáš Sklenárik.
15.12.2023
Slovákom sa v šprinte opäť nedarilo na strelnici, v Lenzerheide triumfoval DollNemeckí biatlonisti obsadili štyri priečky v elitnej desiatke.
15.12.2023
Tarjei Bö.
08.12.20231
Prvé nórske víťazstvo v biatlone? Až vo štvrtých pretekoch v sezóne. Slovákom sa nedariloV šprinte triumfoval Tarjei Bö.
08.12.20231
Momentka zo stíhačky v Östersunde.
03.12.2023
Stíhačku v Östersunde vyhral domáci biatlonsita, nečakaný víťaz šprint s ďalším úspechomPrvá trojica skončila v ôsmich sekundách.
03.12.2023
Nórsky biatlonový suverén Johannes Thingnes Bö.
14.02.20233
Slováci výrazne zaostali. Nestresoval som sa, vraví fenomenálny Bö V štvrtých pretekoch na šampionáte získal štvrté zlato.
14.02.20233
Johannes Thingnes Bö na MS v biatlone 2023.
12.02.2023
Bö potvrdil dominanciu. Súperom nadelil minúty a má pätnáste zlato z MSPrvýkrát si vybojoval titul majstra sveta v stíhacích pretekoch.
12.02.2023
ONLINE: Stíhacie preteky mužov na 12,5 km na MS v biatlone 2023.online
12.02.2023
MS v biatlone 2023: Stíhacie preteky mužov ovládol Johannes Thingnes BöSledovali ste s nami ONLINE prenos z MS v biatlone 2023. V Oberhofe boli na programe stíhacie preteky mužov na 12,5 km.
12.02.2023
Sebastian Samuelsson.
02.12.2021
Samuelsson sa predviedol pred domácim publikom. Vyhral aj druhý šprint sezónyV Östersunde klesla teplota pod 13 stupňov Celzia.