Piotr Zyla

Poľský skokan na lyžiach Piotr Zyla po triumfe na MS 2023.
25.02.20233
O obhajobe sa mu ani nesnívalo, predviedol však skok z ríše snovLíder po prvom kole skončil bez medaily.
25.02.20233
Program a výsledky MS v severskom lyžovaní 2023.
21.02.2023
Program MS v severskom lyžovaní 2023 (skoky na lyžiach, beh na lyžiach)Pozrite si prehľad a kompletný program MS v severskom lyžovaní 2023 v troch športoch - skoky na lyžiach, beh na lyžiach a severská kombinácia.
21.02.2023
Piotr Zyla a Dawid Kubacki oslavujú triumf v pretekoch dvojíc.
12.02.2023
Poliaci zvíťazili v Lake Placid, triumfovali v pretekoch dvojícPiotr Žyla a Dawid Kubacki si pripísali ďalšie víťazstvo.
12.02.2023
Anže Lanišek.
17.12.2022
Lanišek v Engelbergu zdolal lídra Kubackého, stiahol naňho 20 bodovSlovinský skokan na lyžiach si pripísal tretí triumf v sezóne.
17.12.2022
26.11.2022
Lanišek si v Ruke udržal náskok, preskočil Krafta aj v celkovom poradíVedenie si udržal Poliak Kubacki.
26.11.2022
Kamil Stoch pózuje so soškou Zlatého orla pre víťaza Turné štyroch mostíkov.
Nikola Baďová06.04.20225
Poľskí skokani kritizujú Malysza. Verejnosť sa však postavila proti nimTréner Doležal aj napriek podpore reprezentantov skončil.
Piotr Zyla.
27.02.2021
Cítil, že to dnes bude jeho deň. Poliak Zyla získal zlato v skokoch na lyžiachObhajca z Poľska skončil až piaty.
27.02.2021
Poľský skokan na lyžiach Piotr Zyla - ilustračná fotografia.
15.02.2019
Poliaci s prehľadom triumfovali vo Willingene, súperom nedali šancuFíni a Rusi do finále nepostúpili.