Peter Sejna

Peter Sejna v drese HC Davos (vpravo) v náručí so synom Owenom po víťazstve nad Dinamom Riga vo finále Spenglerovho pohára 2011.
Nikola Baďová05.03.2024
Z lyžovačky šiel do NHL, na prvý gól mu prihral Demitra. Z hokejistu sa stal realitný agentPeter Sejna získal medailu na juniorskom i seniorskom šampionáte a dostal ocenenie, ktoré nemá žiadny iný Slovák.
Slovenská výprava po návrate z MS v hokeji do 20 rokov 1999 vo Winnipegu.
05.01.20245
Stavbár, rentier, či šéf vo svetovej spoločnosti. Čo robia hokejoví hrdinovia z Winnipegu?Bronz z MS v hokeji do 20 rokov 1999 bol prvou medailou pre slovenský hokej.
05.01.20245
Adam Fantilli v drese University of Michigan.
08.04.2023
Predpovedajú mu sľubnú budúcnosť v NHL. Najužitočnejším hráčom NCAA sa stal Kanaďan FantilliJediným Európanom s touto prestížnou trofejou zostáva naďalej Slovák Sejna.
08.04.2023
Ani dva góly Sejnu body Rapperswilu nepriniesli
02.11.2012
Ani dva góly Sejnu body Rapperswilu nepriniesliPeter Sejna sa dvakrát gólovo presadil v piatkovom zápase 19. kola švajčiarskej hokejovej ligy.
02.11.2012
Rick Nash v drese Davosu.
23.09.20125
Davos s Thortonom a Nashom vyhral hladko 9:2Hneď v prvom zápase v švajčiarskej najvyššej hokejovej lige sa predviedla v plnej paráde dvojica zánmorských posíl HC Davos Rich Nash a Joe Thornton.
23.09.20125
Kolník rozhodol o triumfe Rapperswilu
14.09.2012
Kolník rozhodol o triumfe RapperswiluJuraj Kolník rozhodol gólom 34 sekúnd pred koncom tretej tretiny o triumfe Rapperswilu 3:2 na ľade Zürichu.
14.09.2012
Davos deklasoval Kanadu 8:1, Sejna s dvoma gólmi
29.12.20112
Davos deklasoval Kanadu 8:1, Sejna s dvoma gólmiPeter Sejna dvoma gólmi pomohol k triumfu HC Davos nad Kanadou 8:1 v stredajšom dueli turnaja o Spenglerov pohár v Davose.
29.12.20112
Sejna získal druhýkrát v kariére švajčiarsky titul
13.04.2011
Sejna získal druhýkrát v kariére švajčiarsky titulHokejisti švajčiarskeho tímu HC Davos si po ročnej prestávke vybojovali titul v domácej súťaži NLA.