Chladoňová zatienila aj účastníčku OH, najtesnejší bol súboj juniorovSpoločné MSR a MČR v cyklistike boli na programe v Jevíčku.
so 14:003
Nora Jenčušová.
št 12:30
Nemala konkurenciu. Jenčušová suverénne získala slovenský titul v časovkeNa štart sa postavili iba tri Slovenky.
št 12:30
Slovenská cyklistka Nora Jenčušová sa stala univerzitnou majsterkou sveta.
01.06.20241
Dočkala sa aj zlata. Mladá Slovenka zvládla šprint a je majsterkou svetaNora Jenčušová skompletizovala medailovú zbierku.
01.06.20241
Slovenská cyklistika Nora Jenčušová.
21.02.2024
Traja slovenskí cyklisti zabojujú o miestenku na OH, zo žien vycestuje JenčušováSlovensko má k dispozícii po jednej miestenke medzi mužmi aj ženami na preteky s hromadným štartom.
21.02.2024
Belgičanka Lotte Kopecká počas ME v dráhovej cyklistike 2024.
13.01.2024
Kopecká opäť žiari na dráhe, na ME získala dva tituly za 19 minútAlžbeta Bačíková atakovala top 10.
13.01.2024
Martin Svrček na MS v cyklistike v Glasgowe.
16.12.20232
Saganova dominancia sa skončila, Martin Svrček premiérovo triumfoval v ankete Zlatý pedálNapriek viacerým zraneniam zažil skvelú sezónu.
16.12.20232
Ilse Pluimersová získala zlato do 23 rokov na ME v cyklistike 2023.
22.09.2023
Preteky žien do 23 rokov na ME vyhrala domáca cyklistka, Jenčušová stratila takmer 5 minútHolanďanka uspela so sekundovým náskokom pred súperkami.
22.09.2023
20.09.2023
Jenčušová siahala v časovke na medailu. Taká malá strata ma dosť mrzí, hovorilaMedzi juniormi bol zo Slovákov najrýchlejší Schwarzbacher.