Slovenkám sa na MS nedarilo, z rozplavieb nepostúpili Slušná a TrníkováObe sa umiestnili v tretej desiatke.
15.02.2024
Andrea Podmaníková.
08.12.2023
Podmaníkovej ušla medaila o 54 stotín, vo finále sme mali dve plavkyneZlato získala s výrazným náskokom Holanďanka Schoutenová.
08.12.2023
08.12.2023
Slovenské plavkyne postúpili do semifinále, umiestnili sa v prvej dvadsiatkeSkončili na 13. a 17. mieste.
08.12.2023
Richard Nagy.
07.12.2023
Nagy stroskotal v semifinále, Podmaníková a Trníková postúpili do fináleNagy zaostal za víťazom o vyše šesť sekúnd.
07.12.2023
16.10.2023
Trníková bola v Aténach až trikrát vo finále, splnila tiež limit na MEV akcii boli až štyri slovenské reprezentantky.
16.10.2023
09.10.2023
Trníková prekonala v Berlíne dvakrát osobák, zaistila si MS aj MEMladá slovenská plavkyňa splnila kritériá pre zaradenie do budúcoročného Elite tímu Slovenskej plaveckej federácie.
09.10.2023
Matej Duša.
16.12.2022
Duša prekonal vlastný národný rekord, Klobučníka dodatočne diskvalifikovaliMiešanej štafete chýbalo na finále iba 23 stotín sekundy.
16.12.2022
15.08.2022
Nagy na ME nepostúpil, Trníková ešte zabojuje o post náhradníčkySlovenka dosiahla rovnaký čas ako švédska súperka.
15.08.2022
14.08.2022
Trníková zabojuje na ME o finále. Uspela na 200 m prsiaAndrea Podmaníková postúpiť nedokázala.
14.08.2022
13.08.2022
Trníková je iba náhradníčka. Do finále na ME nepostúpilaK postupu jej chýbalo 1,38 s.