Juraj Bellan

Martin Haring v teréne - ilustračné
04.09.20203
Slováci ovládli preteky Okolo Srbska, Haring oslavuje celkové víťazstvoBellan získal dres pre najlepšieho vrchára.
04.09.20203
Marek Čanecký.
21.10.20191
Cyklista Čanecký vyhral dve etapy a získal zelený dres na pretekoch v KameruneSlovák skončil celkovo na druhom mieste.
21.10.20191
Arnaud Démare na pretekoch Okolo Slovenska.
20.09.20193
Tretiu etapu Okolo Slovenska so špurtom do kopca vyhral Démare, líder sa nemenilZo Slovákov skončil najlepšie Erik Baška.
20.09.20193
Ilustračná fotografia z Okolo Slovenska 2019.
19.09.2019
Baška opäť bojoval o víťazstvo, kráľovskú etapu prekvapivo vyhral GrosuCelkovým lídrom je Lampaert.
19.09.2019
Peter Sagan.
26.08.20191
Sagan je v cyklistickom rebríčku UCI World na chvoste druhej desiatkyVedie Francúz Alaphilippe.
26.08.20191
Elia Viviani.
11.08.201945
Baška sa dlho držal v skupine favoritov, majstrom Európy je VivianiO titul v závere bojovali traja jazdci.
Ilustračná fotografia.
06.08.2019
Nominácia Slovenska na ME v cyklistike 2019 - Alkmaar, HolandskoPozrite si mená nominovaných.
06.08.2019
06.08.2019
Program ME v cyklistike 2019 - Alkmaar, Holandsko (dátumy, časy, disciplíny)Pozrite si program majstrovstiev Európy.
06.08.2019
Peter Sagan vyhral tretiu etapu.
02.08.201910
Peter Sagan nepôjde na majstrovstvá Európy, má už iný programPozrite si nomináciu Slovenska.
Peter Sagan (druhý sprava) z tímu Bora-Hansgrohe v záverečnej siedmej etape pretekov Okolo Kalifornie na trati zo Santa Clarity do Pasadeny v noci na 19. mája 2019.