Hromadná bitka v Poprade má dohru. Disciplinárka suspendovala štyroch hráčovUdelené boli aj finančné pokuty.
23.03.20241
Ján Brejčák.
04.12.2023
Brejčák uspel na skúške v Poprade, podpísal zmluvu do konca sezónyV piatich zápasoch získal jednu asistenciu.
04.12.2023
Ján Brejčák
22.11.2023
Pôsobil v najlepších európskych ligách. Do Popradu sa vracia úspešný odchovanecV slovenskej extralige pôsobil aj v Banskej Bystrici.
22.11.2023
Ján Brejčák v drese HC 05 Banská Bystrica.
09.02.2023
Brejčák po vzájomnej dohode končí, odohral len štyri zápasyDôvodom sú zdravotné problémy.
09.02.2023
Hráči Banskej Bystrice v zápase s Liptovským Mikulášom.
18.01.2023
Sami sme si prehrali zápas, tvrdí Brejčák po prehre s Liptovským MikulášomBystričania viedli po prvej tretine už 3:0, no zápas nakoniec prehrali.
18.01.2023
Ján Brejčák (vpravo) v drese HC 05 Banská Bystrica.
12.01.2023
Björkung skončil v Banskej Bystrici po vzájomnej dohode, vracia sa BrejčákBrejčák dodnes drží klubový rekord v počte trestných minút v jednej sezóne v základnej časti.
12.01.2023
17.02.20221
Brejčák uhryzol súpera, dva zápasy si v Nórsku nezahráIncident sa udial v druhej tretine.
17.02.20221
Ján Brejčák.rozhovor
14.12.20211
Kam to zas ideš, smiali sa mu. Dnes chápu. Brejčák je lídrom po boku ThoresenaPo Fínsku a Švédsku pôsobí slovenský obranca v nórskej lige.
14.12.20211
18.11.2021
Banská Bystrica prišla o skúseného obrancu. Zamieril do NórskaVyužil tzv. otvorenú klauzulu.
18.11.2021
Ján Brejčák (v strede) v drese HC 05 Banská Bystrica.
08.09.2021
S klubom už raz získal titul. Do Banskej Bystrice sa vracia skúsený obrancaNaposledy pôsobil v najvyššej nemeckej súťaži.