Ivo Karlovič

Ivo Karlovič.
21.02.2024
S Djokovičom má pozitívnu bilanciu. Stroj na esá oficiálne ukončil kariéruPočas kariéry nastrieľal súperom viac ako 13-tisíc es.
21.02.2024
Roger Federer hral aktívne. Mal dva mečbaly, ale prehral.
08.08.201914
Federer ešte neplánuje končiť: V tomto veku sa snažím o pozitívne emóciePodľa Švajčiara sa v jeho veku treba snažiť o pozitívne emócie.
Ivo Karlovič. Ilustračná fotografia.
08.03.2019
Štyridsaťročný Karlovič vyhral zápas na okruhu ATP, nepodarilo sa to 24 rokovChorvát v Indian Wells porazil Ebdena.
08.03.2019
Lukáš Lacko
16.06.2018
Lacko v kvalifikácii v Halle porazil Karloviča v dvoch tajbrejkochLacka delí jeden súper od hlavnej súťaže v Halle.
16.06.2018
14.04.2018
Karlovič je najstarším semifinalistom na okruhu ATP za posledných 25 rokovChorvátsky tenista postúpil medzi najlepšiu štvoricu na turnaji v americkom Houstone vo veku 39 rokov.
14.04.2018
Chorvátsky tenista Ivo Karlovič na turnaji ATP v Tokiu.
22.11.20162
Je známy rýchlym podaním. Karlovič môže prepisovať históriuChorvátsky veterán Ivo Karlovič nastúpi so svojimi krajanmi vo finále Davisovho pohára.
22.11.20162
Ivo Karlovič opäť potvrdil svoju neuveriteľnú silu na podaní.
31.08.2016
Karlovič má ďalší rekordChorvát nastrieľal v jednom zápase 61 es, čo sa na US Open ešte nikdy nikomu nepodarilo.
31.08.2016
Najsilnejšou zbraňou Iva Karloviča je podanie.
18.07.2016
Hral tri hodiny. Karlovič po dráme vyhral turnaj v NewportePodľa informácie agentúry AP to v tzv. Open ére bol najdlhší zápas, ktorý sa rozhodoval v tajbrejkoch.
18.07.2016
Lukáša Lacka čaká v druhom kole Wimbledonu náročná prekážka.
29.06.201611
Lukáš Lacko sa postaral o prekvapenie, vyradil KarlovičaChorvátskemu tenistovi, ktorý bol nasadenou dvadsaťtrojkou, nepomohlo ani tridsaťštyri es.
Vďaka veľkému rozpätiu rúk dosiahne Karlovič na lopty, na ktoré by mnohí iní hráči na okruhu už nedosiahli.
30.05.2016
Byť basketbalistom by bolo oveľa ľahšie, tuší KarlovičTridsaťsedemročný Karlovič sa minulý týždeň v Paríži stal najstarším účastníkom 3. kola grandslamovej dvojhry mužov po štvrťstoročí.