Dawid Kubacki

Dawid Kubacki.
20.03.2023
Kubacki predčasne ukončil sezónu, urobil tak z osobných dôvodovPoľský skokan na lyžiach neštartoval ani v posledných pretekoch vo Vikersunde.
20.03.2023
16.03.2023
Eisenbichler vyrovnal rekord Ammanna, triumf získal KubackiDawid Kubacki stiahol náskok na lídra Halvorova Egnera Graneruda.
16.03.2023
Stefan Kraft.
12.03.2023
V Osle triumfoval Kraft, celkovým lídrom je však GranerudPre Rakúšana to bol 28. triumf v rámci Svetového pohára.
12.03.2023
Timi Zajc.
03.03.2023
Slovinec Zajc získal zlato na MS v Planici, triumfoval na veľkom mostíkuVíťaz prvého kola Japonec Kobajaši skončil na druhom mieste.
03.03.2023
Program a výsledky MS v severskom lyžovaní 2023.
21.02.2023
Program MS v severskom lyžovaní 2023 (skoky na lyžiach, beh na lyžiach)Pozrite si prehľad a kompletný program MS v severskom lyžovaní 2023 v troch športoch - skoky na lyžiach, beh na lyžiach a severská kombinácia.
21.02.2023
Piotr Zyla a Dawid Kubacki oslavujú triumf v pretekoch dvojíc.
12.02.2023
Poliaci zvíťazili v Lake Placid, triumfovali v pretekoch dvojícPiotr Žyla a Dawid Kubacki si pripísali ďalšie víťazstvo.
12.02.2023
Halvor Egner Granerud.
05.02.2023
Granerud si pripísal víťazné double, vo Willingene nenašiel premožiteľaNór po sobote triumfoval aj v nedeľných pretekoch.
05.02.2023
Halvor Egner Granerud oslavuje víťazstvo.
04.02.2023
Granerud opäť triumfoval, vo Willingene si upevnil post lídraPre Nóra to bol už 21. triumf vo Svetovom pohári.
04.02.2023
29.01.2023
Kulm sa stáva mojím obľúbeným mostíkom, reagoval Granerud po ďalšom triumfeNórsky skokan tak navýšil svoj náskok na čele.
29.01.2023
28.01.2023
Granerud doletel po víťazstvo aj na čelo Svetového pohára Dawid Kubacki pokazil prvý let.