Clermont Foot

Lille oslavuje gól.
ne 17:55
Paríž sa teší z dvanásteho titulu, pomohla mu prehra MonakaParíž St. Germain môže oslavovať titul, ak Monako zakopne v súboji s Lyonom.
ne 17:55
Kylian Mbappé v drese Paríž St. Germain.
06.04.2024
PSG iba remizoval s posledným tímom, favorit zachránil bod až v závereHráči Racingu Lens remizovali s Le Havre 1:1.
06.04.2024
Kylian Mbappé.
17.03.2024
Parížania si schuti zastrieľali, Mbappé sa blysol hetrikomMonačania siahali na tri body, gólom Bakayoka v štvrtej minúte nastavenia prišli o dva.
17.03.2024
Pierre-Emerick Aubameyang v drese Olympique Marseille.
02.03.2024
Skóroval aj Aubameyang. Marseille si vychutnalo Clermont piatimi gólmiLille uspelo najtesnejším rozdielom.
02.03.2024
Gólová radosť Goncala Ramosa po premenenej penalte v zápase so Stade Rennes.
25.02.2024
Paríž zachraňoval bod v nadstavenom čase, Aubameyang zariadil víťazstvo MarseilleZa domácich sa presadil Portugalčan Goncalo Ramos v 7. minúte nastavenia.
25.02.2024
Nantes.
11.02.2024
Toulouse udrel neskoro, s Nantes prehral o gól. Duel Brestu poznačili červené kartyOba tímy dostali po červenej karte v 88. minúte.
11.02.2024
Wissam Ben Yedder.
04.02.2024
Lille deklasovalo tím na konci tabuľky, Monaco pripravil o víťazstvo vlastný gólFutbalisti Lorientu vďaka výhre nad Metz odskakujú z dna tabuľky.
04.02.2024
Bradley Barcola (v strede) a jeho spoluhráči z Paríža St. Germain.
14.01.2024
Parížania uspeli aj bez Škriniara, Lyon dohrával bez dvoch hráčovClermont sa odlepil z dna tabuľky.
14.01.2024
Gólová radosť hráčov Lyonu.
10.12.2023
Lacazette vystrieľal Lyonu druhú výhru v sezóne, dosiahol hetrikV tabuľke patrí Nice druhá priečka so stratou 4 bodov na PSG.
10.12.2023
03.12.2023
Prvýkrát mimo základu. Škriniar striedal až v závere, PSG hralo v oslabení takmer celý zápasPozrite si dnešné výsledky francúzskej Ligue 1.