Rozhodla v 98. minúte. Bystrica v šlágri druhej ligy zdolala Podbrezovú

Sportnet|28. aug 2020 o 20:22

V zápase padlo sedem gólov.

II. liga - 5. kolo

Podbrezová - Banská Bystrica 3:4 (2:1)

Gól: 10. Grendel, 29. Starší (vl.) , 90.+3. Galčík - 32. Prikryl, 58. Polievka, 70. Vujoševič, 90.+8. Dolný

Rozhodoval: Ochotnický. ŽK: Pribula, Bartoš - Migaľa, Polievka, Dolný, Prikryl, Laksik, Krejčí, Vujoševič

ČK: 90+1. Vujoševič

Divákov: 1312

Zostavy a podrobné štatistiky nájdete na tomto odkaze >>>

PODBREZOVÁ. Futbalisti Banskej Bystrice zvíťazili v šlágri 5. kola II. ligy nad Podbrezovou 4:3.

Domáca Podbrezová vyhrávala v 26. minúte už 2:0, ale hostia do konca prvého polčasu ešte znížili.

Na začiatku druhého polčasu vyrovnal Polievka a v 70. minúte poslal Banskú Bystricu do vedenia Vujoševič.

Domáci futbalisti sa nevzdali a v tretej minúte nadstavenia vyrovnali na 3:3. To však nebola posledná gólová situácia v zápase.

V 97. minúte dostal žltú kartu Podbrezovčan Bartoš a hostia v úplnom závere zahrávali penaltu.

Tú premenil Dolný a rozhodol o triumfe Banskej Bystrice, ktorá sa vďaka trom bodom dostala do čela II. ligy. Druhá Skalica ešte neprehrala a má zápas k dobru.

Podbrezová stráca na lídra dva body a nachádza sa na 3. mieste.

Domov»Futbalnet»Rozhodla v 98. minúte. Bystrica v šlágri druhej ligy zdolala Podbrezovú