Po predĺžení

Lotyšsko po góle.
Lotyšsko po góle. (Autor: TASR/AP)
Sportnet|23. máj 2023 o 22:29

Video, zostrih a góly zo zápasu skupiny B Švajčiarsko - Lotyšsko na MS v hokeji 2023 dnes.

RIGA. Pozrite si oficiálny zostrih zo zápasu Švajčiarsko - Lotyšsko v rámci skupiny B na MS v hokeji 2023, ktorý sa odohral v Riga Arene v lotyšskej metropole.

Švajčiarski hokejisti nakoniec podľahli domácim Lotyšom 3:4 po predĺžení. V zápase dvakrát prehrali, najskôr 0:1, potom 1:2. Helvétom sa podarilo aj otočiť z 1:2 na 3:2, no Lotyši zápas vyrovnali a priviedli do predĺženia.

Ešte kým nebolo rozhodnuté o víťazovi, domáci sa už tešili. A mali aj dôvod, pretože vyradili Slovensko z bojov o medaily a práve oni si pozíciu do štvrťfinále vybojovali.

Pozrite si kompletný program šampionátuvýsledky a tabuľky.

Domov»MS v hokeji 2023»VIDEO: Pozrite si zostrih zápasu Švajčiarsko - Lotyšsko na MS v hokeji 2023