Petra Vlhová počas super-G vo Val d'Isere 2020. (Autor: TASR/AP)
Jerguš Radačovský|20. dec 2020 o 12:21

Najrýchlejšia bola Češka Ledecká.

BRATISLAVA. Slovenská lyžiarka Petra Vlhová má za sebou úspešnú jazdu v prvom super-G v sezóne.

Vo francúzskom stredisku Val d'Isére obsadila 6. miesto a pripísala si ďalšie body do Svetového pohára.

Slovenka zdolala aj veľkú rivalku Michelle Gisinovú zo Švajčiarska, ktorá skončila na 9. priečke a mierne pred ňou zvýšila náskok na čele Svetového pohára.

Pred Švajčiarkou vedie už o 138 bodov, o ďalšie štyri body zaostáva Talianka Marta Bassinová.

Preteky ovládla Češka Ester Ledecká, ktorá vyhrala druhé preteky vo Svetovom pohári v kariére.

Vlhová na víťazku stratila 84 stotín. O jedinú stotinu zdolala Talianku Sofiu Goggiovú, ktorá v sobotu vyhrala zjazd.

Pozrite si celé jazdy Petry Vlhovej a Ester Ledeckej v nedeľňajšom super-G.

Domov»Zimné športy»Zjazdové lyžovanie»Vlhová zdolala veľkú rivalku a zvýšila náskok, pozrite si jej jazdu