Foden v závere zarmútil Dortmund. Pozrite si oficiálne zostrihy Ligy majstrov

Liga majstrov - kompletné zostrihy.
Liga majstrov - kompletné zostrihy. (Autor: uefa.com)
Sportnet|7. apr 2021 o 00:30

V dvoch zápasoch padlo sedem gólov.

BRATISLAVA. Real Madrid zvládol úvodný duel štvrťfinále Ligy majstrov, keď doma zdolal Liverpool FC 3:1. Dvoma gólmi sa zaskvel Vinicius Junior.

Liverpool živil po zásahu Mohameda Salaha nádej na vyrovnanie iba 14 minút, keď sa druhýkrát presadil práve Vinicius Junior. Tretí zásah Realu zaznamenal Marco Asensio.

Manchester City doma dlho viedol po tom, čo sa v 19. minúte presadil Kevin De Bruyne.

Šesť minút pred koncom vyrovnal Marco Reus, ktorý v Lige majstrov skóroval po dvoch rokoch. Borussia Dortmund však nakoniec smútila.

V 90. minúte sa do šance dostal Phil Foden a využil ju. Manchester City tak má napriek inkasovanému gólu pred odvetou sľubnú pozíciu.

Odvetné stretnutia sú na programe 14. apríla.

Pozrite si oficiálne zostrihy z utorňajších osemfinálových stretnutí Ligy majstrov.

Liga majstrov - zostrihy za utorok:

Real Madrid - Liverpool FC 3:1 (2:0)

Góly: 27. a 65. Vinicius Junior, 36. Asensio - 51. Salah

Manchester City - Borussia Dortmund 2:1 (1:0)

Góly: 19. De Bruyne, 90. Foden - 84. Reus

Domov»Futbal»Liga majstrov»Foden v závere zarmútil Dortmund. Pozrite si oficiálne zostrihy Ligy majstrov