Liverpool FC

Martin Dúbravka vychytal Newcastlu United víťazstvo v penaltovom rozstrele v osemfinále FA Cupu proti Blackburn Rovers.
st 23:03
Dúbravka bude v FA Cupe čeliť Haalandovi, štvrťfinále ponúkne aj veľký šlágerŠtvrťfinálové dvojice FA Cupu sú známe, favoriti nezaváhali.
st 23:03
Zranený Ryan Gravenberch
st 15:09
Potrebujeme zázrak, vyhlásil Klopp. Liverpool stále trápi početná maródkaNa listinu zranených hráčov pribudol Ryan Gravenberch.
st 15:09
Jurgen Klopp oslavuje s trofejou anglického Ligového pohára.
po 12:25
Klopp označil trofej Ligového pohára za najvýnimočnejšiu: Je to ohromný pocitSom hrdý na každého, kto sa podieľal na tomto úspechu, povedal kouč Liverpoolu.
po 12:25
Oslava hráčov a trénera FC Liverpool.
ne 18:431
Festival zahodených šancí vo finále. O víťazovi pohára rozhodol kapitán LiverpooluFutbalisti FC Liverpool triumfovali rekordný desiatykrát v histórii.
ne 18:431
Chelsea FC - Liverpool FC: ONLINE prenos z finálového zápasu EFL Cupu. online
ne 13:00
Anglický ligový pohár: Liverpool rozhodol o víťazstve nad Chelsea v druhom predĺženíSledovali ste s nami online prenos z finálového zápasu Anglického ligového pohára: Chelsea FC - Liverpool FC.
ne 13:00
Hráč Chelsea Conor Gallagher bojuje o loptu s Thiagom z Liverpoolu.
ne 00:00
Finále v Anglicku, boj o prvú šestku na Slovensku. Športový program na dnes (25. február)Pozrite si prehľad športových udalostí v nedeľu, 25. februára. Aký je program dňa?
ne 00:00
Momentka zo zápasu Liverpool - Manchester United
so 12:08
Skvelá správa pre fanúšikov v USA. V lete sa môžu tešiť na elitné tímy z AnglickaSéria nazvaná "Rivals in Red" odštartuje 27. júla na štadióne v Los Angeles.
so 12:08
Mohamed Salah.
pi 13:56
Šanca na titul sa zvyšuje. Liverpoolu pomôže vo finále pohára trojica opôrVšetci traja vynechali pre zranenia stredajší duel 26. kola Premier League proti Lutonu Town (4:1).
pi 13:56
Lukáš Haraslín sa teší po strelenom góle v drese AC Sparta Praha.
pi 12:315
Futbalové sviatky v Prahe. Do Česka príde Liverpool aj AC MilánoRozhodol o tom žreb Európskej ligy.
pi 12:315
Hráči Liverpooli sa radujú z gólu
21.02.2024
Nevýrazný začiatok vynahradil druhý polčas. Liverpool zostrelil nováčika štyrmi gólmiLíder Premier League musel zápas otáčať.