Bayern nadeľoval, Ronaldo smútil. Pozrite si zostrihy Ligy majstrov

Liga majstrov - kompletné zostrihy.
Liga majstrov - kompletné zostrihy. (Autor: uefa.com)
Sportnet|15. sep 2021 o 00:05 (aktualizované 15. sep 2021 o 06:37)

Štart skupinovej fázy Ligy majstrov priniesol zaujímavé výsledky.

BRATISLAVA. Skupinová fáza Ligy majstrov sa začala viacerými zaujímavými zápasmi.

Hneď v úvode sa hral šláger FC Barcelona - Bayern Mníchov, ktorý mal prekvapivo jednoznačný priebeh. Bayern mal prevahu a domácu Barcelonu zdolal rozdielom triedy 3:0.

Rovnakým skóre uspel aj Juventus, ktorý potvrdil rolu favorita proti Malmö. Romelu Lukaku spasil Chelsea, ktorá doma zdolala Zenit Petrohrad najtesnejším rozdielom 1:0.

Prekvapenie sa zrodilo vo Švajčiarsku, kde domáci Young Boys Bern zdolal Manchester United gólom z piatej minúty nadstaveného času.

Do zápasu naskočil v základnej zostave Cristiano Ronaldo, ktorý už v 13. minúte strelil prvý gól v Lige majstrov po návrate do United. Po záverečnom hvizde však smútil.

Liga majstrov - zostrihy (utorok, 14. september):

FK Dynamo Kyjev - Benfica Lisabon 0:0 (0:0)

FC Barcelona - Bayern Mníchov 0:3 (0:1)

Young Boys Bern - Manchester United 2:1 (0:1)

Villarreal CF - Atalanta Bergamo 2:2 (1:1)

FC Sevilla - FC Red Bull Salzburg 1:1 (1:1)

Lille OSC - VfL Wolfsburg 0:0 (0:0)

Malmö FF - Juventus Turín 0:3 (0:3)

Chelsea FC - Zenit Petrohrad 1:0 (0:0)

Domov»Futbal»Liga majstrov»Bayern nadeľoval, Ronaldo smútil. Pozrite si zostrihy Ligy majstrov