Zenit Petrohrad

Thomas Heurtel v drese národného mužstva.
20
Nezarábam na mŕtvych Ukrajincoch, tvrdí basketbalista. Kritici sú pre neho lúzriFrancúz z Petrohradu priznal, že Rusi zabíjajú nevinných ľudí.
20
Hromadná bitka.
3
VIDEO: V Rusku sa pobili celé tímy. Padlo šesť červených karietHromadná bitka sa udiala v zápase Zenit Petrohrad Spartak Moskva.
3
David Hancko ako nová posila tímu Feyenoord Rotterdam.
1
Mal cenu ako Škrtel pre Liverpool. Hancko sa zaradil medzi najdrahších SlovákovAké boli doteraz najdrahšie slovenské prestupy?
1
Štadión v Petrohrade.
3
Jeho krajinu bombardujú, on v tichosti pracuje v Rusku. Ukrajina kritizuje legenduUkrajinský zväz chce potrestať Tymoščuka.
3
Futbalisti Zenitu Petrohrad.
Ukrajinský futbalista nechce hrať v Petrohrade. Predčasne klub opúšťaMedzinárodná hráčska asociácia presadzuje možnosť jednostranného ukončenia kontraktov zahraničných futbalistov v Rusku.
Štadión Krestovskij v Petrohrade, kde sa malo uskutočniť finále Ligy majstrov.
Asociácia európskych klubov sa zúžila, suspendovala všetky ruské tímyV asociácii do odvolania končí sedem klubov.
Miroslav Gono, MŠK Žilina.
Žilina dostala debakel od ruského giganta, prehral aj SlovanBrankára Belka prekonal aj Arťom Dzjuba.
Futbalisti MŠK Žilina.
Žilina odhalila plán zimnej prípravy, vyzve aj účastníka Ligy majstrovMŠK Žilina vycestuje za hranice, zahrá si aj so Zenitom Petrohrad.
Radosť hráčov FC Chelsea.
Divoký záver v Rusku, Chelsea prišla o prvenstvo v skupine v 94. minúteJuventus Turín v poslednom zápase preskočil obhajcu titulu.
Zenit Petrohrad vs. Chelsea FC: ONLINE prenos zo zápasu Ligy majstrov.online
ONLINE: Zenit Petrohrad - Chelsea FC (Liga majstrov)Sledujte s nami online prenos zo zápasu Ligy majstrov: Zenit Petrohrad - Chelsea FC.
Zobraziť viac