Zažije Oremus víťaznú premiéru na lavičke Slovana? Športový program na dnes (20. december)

Tréner Peter Oremus.
Tréner Peter Oremus. (Autor: TASR - František Iván)
Sportnet|20. dec 2023 o 00:00

Pozrite si prehľad športových udalostí v stredu 20. decembra. Aký je program dňa?

Športový program na stredu, 20. december

Futbal

  • 18:30 1. FC Union Berlín - 1. FC Kolín, 16. kolo Bundesligy
  • 20:30 1. FC Heidenheim - SC Freiburg, 16. kolo Bundesligy
  • 20:30 Bayer Leverkusen - VfL Bochum, 16. kolo Bundesligy
  • 20:30 Eintracht Frankfurt - Borussia Mönchengladbach, 16. kolo Bundesligy
  • 20:30 VfB Stuttgart - FC Augsburg, 16. kolo Bundesligy
  • 20:30 VfL Wolfsburg - Bayern Mníchov, 16. kolo Bundesligy

  • 19:00 FC Barcelona - UD Almería, 18. kolo La Ligy
  • 21:30 Athletic Bilbao - UD Las Palmas, 18. kolo La Ligy
  • 21:30 FC Villarreal - Celta Vigo, 18. kolo La Ligy

  • 21:00 FC Liverpool - West Ham United, štvrťfinále anglického Ligového pohára

  • 21:00 Clermont Foot - Stade Rennes, 17. kolo Ligue 1
  • 21:00 FC Toulouse - AS Monaco, 17. kolo Ligue 1
  • 21:00 Montpellier HSC - Olympique Marseille, 17. kolo Ligue 1
  • 21:00 OGC Nice - RC Lens, 17. kolo Ligue 1
  • 21:00 Olympique Lyon - FC Nantes, 17. kolo Ligue 1
  • 21:00 Paríž Saint-Germain - FC Metz, 17. kolo Ligue 1
  • 21:00 Racing Štrasburg - OSC Lille, 17. kolo Ligue 1
  • 21:00 Stade Brest - FC Lorient, 17. kolo Ligue 1
  • 21:00 Stade Reims - AC Le Havre, 17. kolo Ligue 1

Hokej

  • 1:00 Boston Bruins - Minnesota Wild, NHL
  • 1:00 Buffalo Sabres - Columbus Blue Jackets, NHL
  • 1:00 Carolina Hurricanes - Vegas Golden Knights, NHL
  • 1:00 New Jersey Devils - Philadelphia Flyers, NHL
  • 1:00 Tampa Bay Lightning - St. Louis Blues, NHL
  • 1:00 Toronto Maple Leafs - New York Rangers, NHL
  • 1:30 New York Islanders - Edmonton Oilers, NHL
  • 2:00 Nashville Predators - Vancouver Canucks, NHL
  • 2:30 Chicago Blackhawks - Colorado Avalanche, NHL
  • 3:00 Arizona Coyotes - Ottawa Senators, NHL
  • 4:30 San José Sharks - Los Angeles Kings, NHL

  • 17:00 HC Oceláři Třinec - HC Sparta Praha
  • 17:30 Banes Motor České Budějovice - HC Olomouc
  • 17:30 HC Verva Litvínov - HC Škoda Plzeň
  • 17:30 HC Energie Karlovy Vary - HC Kometa Brno
  • 18:00 HC Dynamo Pardubice - Rytíři Kladno
  • 18:00 Mountfield Hradec Králové - Bílí Tygři Liberec

  • 17:30 HK Dukla Ingema Michalovce – HK Dukla Trenčín, 27. kolo Tipos extraligy
  • 18:00 HK Poprad – HC 19 Humenné
  • 18:00 HC MIKRON Nové Zámky – HC '05 Banská Bystrica
  • 18:00 HK 32 Liptovský Mikuláš – HC Košice
  • 18:00 HC Slovan Bratislava – HK Nitra
  • 18:00 HKM Zvolen – HK Spišská Nová Ves /vysiela JOJ Šport NAŽIVO/

  • 17:30 VLCI Žilina - HC Topoľčany, 25. kolo Tipos SHL
  • 17:30 HK Gladiators Trnava - HC Prešov, 25. kolo Tipos SHL
  • 18:00 HK MŠK Indian Žiar nad Hronom - HK Skalica, 25. kolo Tipos SHL
  • 18:00 HK ‘95 Považská Bystrica - Aquacity Pikes, 25. kolo Tipos SHL
  • 18:00 TSS GROUP Dubnica - HKM Rimavská Sobota, 25. kolo Tipos SHL

Volejbal

  • 17:00 Projekt RD SVF - Volley project UKF Nitra, 16. kolo Niké extraligy žien
  • 19:00 VA UNIZA Žilina - ŠVK Pezinok, 16. kolo Niké extraligy žien
  • 19:00 VK Nové Mesto nad Váhom - Hit UCM Trnava, 16. kolo Niké extraligy žien
  • 19:30 VKP FTVŠ UK Bratislava - VK Prešov, 16. kolo Niké extraligy žien
  • 20:25 Knack Roeselare - Olympiacos Pireus, Liga majstrov /vysiela JOJ Šport NAŽIVO/

Basketbal

  • 18:00 MBK BANÍK Handlová - Inter Bratislava, 18. kolo Niké SBL
  • 18:00 BC Komárno - Iskra Svit, 18. kolo Niké SBL
  • 18:00 BC Prievidza - Slávia SPU Nitra, 18. kolo Niké SBL
  • 18:00 BKM Lučenec - Patrioti Levice, 18. kolo Niké SBL

Šípky

  • 20:05 MS v šípkach - 6. deň

Futsal

  • 18:30 Slovensko - Chorvátsko, elitné kolo kvalifikácie MS 2024
  • 18:30 Nemecko - Francúzsko, elitné kolo kvalifikácie MS 2024
Streda, 20. december
Nasledujúce 3 týždne nie je plánovaný žiaden priamy prenos.


Súvisiaci obsah

Nachádzate sa tu:
Domov»Ďalšie športy»Ostatné športy»Zažije Oremus víťaznú premiéru na lavičke Slovana? Športový program na dnes (20. december)