Nedeľa, 7. marec, 2021Meniny má Tomáš

Športový víkend na východe - servis výsledkov a faktov

(Autor: ilustračné - archív)
Klaudia Jurkovičová|Publikované 21. sep 2019 o 17:05

Ako sa skončili zápasy a podujatia v rôznych športoch.

Prehľad domácich športových výsledkov súťaží, klubov a jednotlivcov z východného Slovenska a na východe počas víkendu 21. a 22. septembra 2019.

Nedeľa 22. septembra

Hokej

Tipsport liga, 5. kolo

HC Košice - HKM Zvolen 4:2 (1:0, 1:2, 2:0) - Góly: 8. Haščák (Košarišťan), 38. Bortňák (Rapáč), 53. Klhûfek (Zeleňák), 58. Jokeľ - 25. Bonis (McPherson), 38. Bonis. Rozhodovali: Snášel, Rencz - Soltész (obaja Maď.), Šoltés, vylúčení: 6:6 na 2 min., presilovky: 1:0, oslabenia: 0:0, 4051 divákov

HC 07 WPC Koliba Detva - HK Dukla Ingema Michalovce 0:4 (0:2, 0:1, 0:1) - Góly: 6. Linet (Giľák), 18. Mesaroš (Galamboš, Hričina), 37. Mašlonka (Lalancette, Juusela), 43. Linet. Rozhodovali: Kalina, Orolin - Ordzovenský, Beniač, vylúčení: 9:9 na 2 min, navyše: Král 10+DKZ za nešportové správanie, Ščurko 10 min za bitku - Hričina 10 min za nešportové správanie, presilovky: 0:1, oslabenia: 0:0, 389 divákov

HK Poprad - HK Nitra 5:0 (2:0, 2:0, 1:0) - Góly: 1. Erving (Zagrapan), 18. Bjalončík (P. Svitana, Ťavoda), 24. Leclerc (Ťavoda), 28. Takáč, 55. Takáč (Zagrapan). Rozhodovali: Lokšík, Juhász Bogdaň, Kis-Király, vylúčení: 4:4, presilovky a oslabenia: 0:0, 1264 divákov

Tipsport liga, 5. kolo: HK Poprad - HK Nitra: fotogaléria

22.9.2019

Futbal

III. liga Východ, 10. kolo

Poprad B - Bardejovská Nová Ves 5:1 (1:1) - 33. Dzurjo, 45. (11 m) Gduľa, 58. Matalík, 66. Ujčík, 82. a 87. Dzurjo

Šarišské Michaľany - Snina 2:0 (1:0) - 3. a 56. Petruk

Kalša - Veľké Revištia 2:0 (0:0) - 66. a 77. Zeher

IV. liga Sever, 10. kolo

Župčany - Nižný Hrušov 2:0 (0:0) - 61. Petruška, 67. Koshi

Fintice - Raslavice 2:1 (1:0) - 26. (11 m) Andraščík, 56. Trojan, 90. Vasiľko

Ľubotice - Sabinov 1:1 (1:1) - 11. Pankuch, 18. Kentoš

Sp. Podhradie - Záhradné 3:1 (2:1) - 9. (11 m) Jaworek, 37. a 90. Cehuľa, 44. Hritz

Demjata - Kračúnovce 3:2 (2:1) - 14- Kendra, 17. a 86. Šesták, 24. Hudáček, 63. Čabala

Soľ - Svit 6:0 (3:0) - 11. a 48. Bandoľa, 26. Duda, 43. Turcovský, 70. Sakala, 82. Dvorjak

Gerlachov - Medzilaborce 1:0 (0:0) - 65. Maliňak

IV. liga Juh, 10. kolo

Čaňa - Kechnec 0:1 (0:1) - 42. Palencsár

Cejkov - Rudňany 1:3 (0:2) - 5. a 51. Slejzák, 44. Sedláček, 84. Blanár

Spišské Vlachy - Sokoľany 2:0 (0:0) - 78. a 87. Moroziuk

Kr. Chlmec - Geča 0:2 (0:1) - 45. Filakovský, 48. (11 m) Buzoga

Medzev - Veľké Kapušany 6:0 (4:0) - 11. a 18. (oba z 11 m) Majoroš, 24. Zosenko, 29. Leško, 53. Varga, 79. Želinský

Pavlovce nad Uhom - Sobrance 2:1 (1:1) - 12. Ardishvili, 23. Kostič, 53. Smoľák

Slávia TU Košice - Topoľany 9:0 (5:0) - 14. (vlastný) Beňák, 21. (11 m) Maliarenko, 37. a 52. Kosovskyi, 39. a 88. Trebuňák, 45. Vysočan, 59. a 70. Kambarov

Ťahanovce - Strážske 4:2 (1:1) - 9. Lipovský, 28. a 55. a 88. Jurko, 46. (vlastný) Hirjak, 48. Chýrik

V. liga Košicko-gemerská, 8. kolo

Krásnohorské Podhradie - Poproč 3:1 (1:0) - Erdofalvi, Hiľovský, 2x Rencsok

Seňa - Perín 0:3 (0:0) - 2x Koribanič, Husár

Košická Nová Ves - Malá Ida 0:4 (0:1) - 3x Horňák, Nalevanko

Dvorníky - Budimír 4:0 (0:0) - Derján, Rohály, 2x Eperješi

Čečejovce - Kysak 3:1 (0:0) - Oros, Baščúr, Kozel, Juhás

Lokomotíva Košice - Kokšov-Bakša 5:1 (2:0) - 2x (1 z 11 m) Korček, 2x Beliš, Beli, Stoľar

V. liga Zemplínska, 8. kolo

Budkovce - Streda nad Bodrogom 10:1 (5:1) - 3x Bubeňko, 2x Hutaj, Tokár, Ondovčák, Hlivák, Lukačko, Ličko, Murgač

Michaľany - Nacina Ves 0:1 (0:0) - 62. Haluška

Vojčice - Močarany 5:0 (1:0) - 3x Tokár, Čižmár, (11 m) Sarik

Čičarovce - Čierna nad Tisou 0:6 (0:2) - 2x Čertický, 3x Džerenga, Orosz

Petrovce nad Laborcom - Úpor 2:0 (1:0) - Turčík, Demeter

Krišovská Liesková - Lastomír 3:0 (2:0) - Hami, Varga, Ballók

Malý Horeš - Vinné 2:3 (0:1) - Smoľak, Staš, (11 m) Illéš, Hrabík, Lakatoš

V. liga Vihorlatsko-dukelská, 8. kolo

Kamenica nad Cirochou - Sečovská Polianka 6:1 (5:1) - 3x Jaselský, Mikula, 2x Vasilko, Piskor

Jasenov - Stakčín 2:0 (2:0) - 2x Matta

Lackovce - Ptičie 2:3 (2:2) - Packo, Benec, Paraska, 2x Veselovskyy

Čierne nad Topľou - Borov 2:0 (0:0) - Orosi, Janočko

Belá nad Cirochou - Bystré 3:1 (1:0) - (vlastný) Feč, (11 m) Kirňak, Kuzma, (11 m) Gaži

Hencovce - Sačurov 2:1 (2:1) - Orosi, 2x Soták

V. liga Podtatranská, 8. kolo

Kežmarok - Ľubica 11:0 (6:0) - 2x Lajčák, 6x (1 z +11 m) P. Fejerčák, F. Fejerčák, Grega, Gahura

Kluknava - Hrabušice 4:1 (1:1) - (vlastný) Segiň, 2x Jánošík, M. Belej, P. Belej

Vikartovce - Levoča 1:4 (0:3) - 2x Čeremuga, Seman, Kubus, Kašper

Harichovce - Olcnava 4:1 (1:1) - 2x Farkašovský, (11 m) Melega, (11 m) Kotrady, Pukluš

Vysoké Tatry - Nálepkovo 0:0 (0:0)

Hranovnica - Veľká Lomnica 4:2 (4:1) - 2x Pitoňák, Mičko, Bojňanský, (11 m) Bednarčík, (11 m) Rusnák

V. liga Šarišská, 8. kolo

Pušovce - Gaboltov 0:6 (0:2) - 4x Javorský, Vasiliak, Kendra

Kamenica - Čirč 2:1 (1:0) - Andraščík, Dinis, Kačmár

Šarišské Dravce - Široké 1:1 (1:0) - Hovančík, Kostelnik

Torysa - Chminianska Nová Ves 4:2 (2:2) - Kostolník, 2x Dyačovský, Berdis, (11 m) Jakubko, Bodnár

Šiba - Koprivnica 1:2 (0:1) - Cigán, Miko, Hadač

Veľký Šariš - Ražňany 0:0 (0:0)

Vodné pólo

Slovenský pohár mužov, konečné umiestnenie

Finále: ŠK Hornets Košice - Slávia UK Bratislava 7:5 (1:2, 1:0, 3:2, 2:1) - Góly: Zareva a Balogh po 2, Vidumanský ml., Baran a T. Bačo po 1 - Pieter, Tkáč, Kratochvíl, Hruška a Martanovič po 1

o 3. miesto: KVP Nováky - ŠK Olympia Košice 14:10

Konečné poradie: 1. ŠK Hornets Košice, 2. Slávia UK Bratislava, 3. KVP Nováky, 4. ŠK Olympia Košice, 5. ŠKP Modrí Draci Košice, 6. KVP Kúpele Piešťany, 7. Esá Žilina, 8. PVK Vrútky

Florbal

Extraliga ženy, 2. kolo

FBK Harvard Partizánske - Eastern Wings Michalovce 4:1 (2:0;1:1;1:0)

Sobota 21. septembra

Futbal

Fortuna liga, 9. kolo

FC Nitra MFK Zemplín Michalovce 0:2 (0:0) - Góly: 61. Soler, 89. Sidibé. Rozhodovali: Marhefka, Vorel, Hrmo, ŽK: Šefčík, Farkaš Sidibé, Martinez, Carrillo, Savvidis, 650 divákov

Fortuna liga, 9. kolo: FC Nitra - MFK Zemplín Michalovce: fotogaléria

22.9.2019

III. liga Východ, 10. kolo

Tatran Prešov - Krompachy 2:0 (0:0) - 57. Grejták, 73. Kraľovič

Vranov nad Topľou - Giraltovce 3:1 (0:1) - 32. Bavoľár, 61. Bellás, 63. Babjak, 85. (vlastný) Jurč

Lipany - Svidník 1:0 (1:0) - 44. Andrič

Humenné - Plavnica 2:0 (1:0) - 17. Serečin, 73. Kovalčík

Spišská Nová Ves - Stropkov 1:2 (1:1) - 34. Kavulič, 38. Burcák, 58. Pál

IV. liga Sever, 10. kolo

Spišská Belá - Stará Ľubovňa 0:1 (0:0) - 50. Selep

V. liga Košicko-gemerská, 8. kolo

Rožňava - Ždaňa 2:1 (0:1) - Lučkai, Chochol, Sappanoš

V. liga Podtatranská, 8. kolo

Gelnica - Spišská Stará Ves 6:0 (3:0) - 2x Hudák, 3x Kačala, Findura

Hádzaná

Liga majstrov mužov, C-skupina, 2. kolo

Sporting CP Lisabon (Portug.) - Tatran Prešov (SR) 32:24 (17:14)

Florbal

Extraliga ženy, 1. kolo

FBK Harvard Partizánske - FbC Predator Sabinov 6:7 (2:1, 1:4, 3:2)

FbK Tvrdošín - FbK Kométa Spišská Nová Ves 9:5 (3:3, 2:0, 4:2)

MKŠS FBK Kysucké Nové Mesto - Eastern Wings Michalovce 10:1 (3:0, 2:1, 5:0)

Florbal, extraliga ženy, 1. kolo: fotogaléria

22.9.2019

Ostatné zaujímavosti zo sveta športu:

Diskusia

Diskusiu k článku si môžete prečítať na sport.sme.sk

Súvisiace články