Streda, 27. január, 2021Meniny má Bohuš

IV. a V. liga: Kežmarčan Pavol Fejerčák nastrieľal šesť gólov

Košická Lokomotíva doma nedala šancu Kokšov-Bakši. (Autor: Július Salzer)
Jozef Mačejovský|Publikované 22. sep 2019 o 18:07

Spišské Podhradie aj košická Slávia TU sú naďalej bez prehry.

IV. liga

Sever, 10. kolo:

Sp. Belá – St. Ľubovňa 0:1 (0:0), G: Selep,

Župčany – N. Hrušov 2:0 (0:0), G: D. Petruška, Koshi, ČK: Horský (hostia),

Fintice – Raslavice 2:1 (1:0), G: Andraščík (z 11 m), Trojan – P. Vasiľko,

Demjata – Kračúnovce 3:2 (2:1), G: Kendra, Šesták 2 – Hudáček, Čabala,

Sp. Podhradie – Záhradné 3:1 (2:1), G: Cehuľa 2, Hritz – Jaworek (z 11 m),

Soľ – Svit 6:0 (3:0), G: Bandoľa 2, Duda, Turcovský, Sakala, Dvorjak, ČK: Kravec (po 2 ŽK, hostia),

Ľubotice – Sabinov 1:1 (1:1), G: Kentoš – Pankuch,

Gerlachov – Medzilaborce 1:0 (0:0), G: Maliňak.

Tabuľka

1. Sp. Podhradie 10 8 2 0 25:10 26

2. Župčany 10 5 4 1 20:13 19

3. Gerlachov 10 4 4 2 19:14 16

4. S. Ľubovňa 10 5 1 4 15:15 16

5. Medzilaborce 10 5 1 4 16:20 16

6. Sabinov 10 4 3 3 19:12 15

7. Demjata 10 4 3 3 17:14 15

8. Kračúnovce 10 4 3 3 13:13 15

9. Soľ 10 4 2 4 17:11 14

10. Ľubotice 10 3 3 4 13:13 12

11. Sp. Belá 10 4 0 6 14:16 12

12.Raslavice 10 3 2 5 14:15 11

13. Záhradné 10 3 1 6 18:23 10

14. Svit 10 2 4 4 16:23 10

15. N. Hrušov 10 2 2 6 12:16 8

16. Fintice 10 2 1 7 9:29 7

Juh, 10. kolo:

Ťahanovce – Strážske 4:2 (1:1), G: Jurko 3, Hirjak (vl.) - Lipovský, Chýrik, ČK: Kuľha (hostia),

Kr. Chlmec – Geča 0:2 (0:1), G: Fiľakovský, Buzoga (z 11 m),

Cejkov – Rudňany 1:3 (0:2), G: Blanár – Slejzák 2, Sedláček,

Sp. Vlachy – Sokoľany 2:0 (0:0), G: Moroziuk 2,

Medzev – V. Kapušany 6:0 (4:0), G: Majoroš 2 (oba z 11 m), Zosenko, Leško, Varga, Želinský,

Pavlovce n/U – Sobrance 2:1 (1:1), G: Ardishvili, Smoľák – Kostič, ČK: Gibilov (po 2 ŽK, domáci),

Čaňa – Kechnec 0:1 (0:1), G: Palencsár,

TU Košice – Topoľany 9:0 (5:0), G: Beňák (vl.), Maliarenko (z 11 m), Kosovskyi 2, Trebuňák 2, Vysočan, Kambarov 2.

Tabuľka

1. TU Košice 10 9 1 0 43:3 28

2. Rudňany 10 8 2 0 31:12 26

3. Medzev 10 6 1 3 29:18 19

4. Strážske 10 6 1 3 24:19 19

5. Čaňa 10 6 1 3 18:16 19

6. Kechnec 10 5 2 3 21:9 17

7. Ťahanovce 10 5 1 4 24:24 16

8. Cejkov 10 5 0 5 19:29 15

9. Sp. Vlachy 10 4 2 4 14:19 14

10. Geča 73 10 4 1 5 21:20 13

11. Topoľany 10 4 0 6 18:32 12

12. Pavlovce n/U 10 3 0 7 18:23 9

13. Sobrance 10 2 1 7 18:24 7

14. Sokoľany 10 2 1 7 16:25 7

15. Kr. Chlmec 10 2 0 8 11:27 6

16. V. Kapušany 10 1 2 7 5:30 5

V. liga

Košicko-gemerská, 8. kolo:

Rožňava – Ždaňa 2:1 (0:1), G: Chochol, Sappanoš – Lučkai,

Čečejovce – Kysak 3:1 (0:0), G: Baščúr, Kozel, O. Juhás – Oros,

Krh. Podhradie – Poproč 3:1 (1:0), G: Erdofalvi, Rencsok 2 – Hiľovský,

Seňa – Perín 0:3 (0:0), G: Koribanič 2, Husár,

Koš. N. Ves – M. Ida 0:4 (0:1), G: Horňák 3, Nalevanko,

Dvorníky-Včeláre – Budimír 4:0 (0:0), G: Derján, Rohály, Eperješi 2, ČK: Hríb (po 2 ŽK, hostia).

Lok. Košice – Kokšov-Bakša 5:1 (2:0), G: Korček 2 (prvý z 11 m), Beliš 2, Beli – Stoľar,

Tabuľka

1. Perín 8 6 1 1 22:11 19

2. Lok. Košice 8 6 0 2 26:11 18

3. Kokšov - Bakša 8 6 0 2 20:17 18

4. Poproč 8 5 0 3 22:15 15

5. Čečejovce 8 5 0 3 26:21 15

6. Dvorníky – Včeláre 8 4 2 2 20:12 14

7. M. Ida 8 4 1 3 28:15 13

8. Budimír 8 4 1 3 19:16 13

9. Podhradie 8 2 2 4 9:15 8

10. Ždaňa 8 2 1 5 18:20 7

11. Rožňava 8 2 1 5 13:19 7

12. Seňa 8 2 1 5 12:22 7

13. Koš. Nová Ves 8 2 1 5 9:22 7

14. Kysak 8 0 1 7 8:36 1

Zemplínska, 8. kolo:

Budkovce – Streda n/B 10:1 (5:1), G: Bubeňko 3, Hutaj 2, Tokár, Hlivák, Lukačko, Ličko, Mugač – Ondovčák,

Michaľany – Nacina Ves 0:1 (0:0), G: Haluška,

Vojčice – Močarany 5:0 (1:0), G: Tokár 3, Čižmár, Sarik (z 11 m),

Čičarovce – Čierna n/T 0:6 (0:2), G: Čertický 2, Džerenga 3, Orosz,

Petrovce n/L – Úpor 2:0 (1:0), G: Turčík, Demeter,

Kriš. Liesková – Lastomír 3:0 (2:0), G: Hami, Varga, Ballók, ČK: Pituk (po 2 ŽK, domáci) – Kiš (po 2 ŽK, hostia),

M. Horeš – Vinné 2:3 (0:1), G: Staš, Illéš (z 11 m) – Smoľak, Hrabík, Lakatoš.

Tabuľka

1. Budkovce 8 6 1 1 34:6 19

2. Lastomír 8 6 1 1 24:7 19

3. Úpor 8 6 1 1 20:8 19

4. Vinné 8 6 0 2 21:9 18

5. M. Horeš 8 5 0 3 23:14 15

6. Kriš. Liesková 8 4 2 2 14:8 14

7. Petrovce n/L 8 4 2 2 10:9 14

8. Vojčice 8 4 1 3 17:12 13

9. Nacina Ves 8 4 1 3 14:14 13

10. Čierna n/T 8 2 1 5 17:26 7

11. Močarany 8 2 0 6 18:23 6

12. Streda n/B 8 1 1 6 8:25 4

13. Michaľany 8 0 1 7 4:27 1

14. Čičarovce 8 0 0 8 2:38 0

Šarišská, 8. kolo:

Šar. Dravce – Široké 1:1 (1:0), G: Matej Hovančík – Kostelník,

Pušovce – Gaboltov 0:6 (0:2), G: Pavol Javorský 4, Vasiliak, Kendra,

Torysa – Chmin. N. Ves 4:2 (2:2), G: Dyačovský 2, Berdis, Bodnár – Kostolník, Jakubko (z 11 m), ČK: Lackaň (po 2 ŽK, hostia),

Šiba – Koprivnica 1:2 (0:1), G: Miko – Cigán, Hadač,

V. Šariš – Ražňany 0:0 (0:0), Kamenica – Čirč 2:1 (1:0), G: Andraščík, Dinis – Kačmár.

Tabuľka

1. Kamenica 7 5 2 0 16:10 17

2. Torysa 8 4 3 1 16:10 15

3. Šar. Dravce 8 4 1 3 18:12 13

4. Chmin. Nová Ves 7 4 1 2 18:13 13

5. Ražňany 7 4 1 2 16:12 13

6. Šiba 8 4 0 4 14:13 12

7. Koprivnica 7 3 2 2 15:11 11

8. Gaboltov 7 3 1 3 24:16 10

9. Čirč 7 3 1 3 14:9 10

10. V. Šariš 7 3 1 3 12:7 10

11. Široké 8 3 1 4 14:20 10

12. Pušovce 8 0 2 6 8:34 2

13. Kendice 7 0 0 7 6:24 0

Podtatranská, 8. kolo:

Gelnica – Sp. Stará Ves 6:0 (3:0), G: Hudák 2, Kačala 3, Findura,

Kežmarok – Ľubica 11:0 (6:0), G: Lajčák 2, P. Fejerčák 6 (druhý z 11 m), F. Fejerčák, Grega, Gahura,

Kluknava – Hrabušice 4:1 (1:1), G: Jánošík 2, M. Belej, P. Belej – Segiň (vl.),

Vikartovce – Levoča 1:4 (0:3), G: Kubus – Čeremuga 2, Seman, Kašper,

Harichovce – Olcnava 4:1 (1:1), G: Farkošovský 2, Kotrady (z 11 m), Pukluš – Melega (z 11 m),

V. Tatry – Nálepkovo 0:0,

Hranovnica – V. Lomnica 4:2 (4:1), G: Pitoňák 2, Mičko, Bednarčík (z 11 m) – Bojňanský, Rusnák (z 11 m).

Tabuľka

1. Nálepkovo 8 6 1 1 27:10 19

2. Harichovce 8 6 1 1 25:13 19

3. Levoča 8 5 3 0 24:10 18

4. Kežmarok 8 5 2 1 29:7 17

5. Hranovnica 8 5 2 1 23:10 17

6. Olcnava 8 4 2 2 16:11 14

7. V. Lomnica 8 4 1 3 23:17 13

8. V. Tatry 8 3 2 3 11:12 11

9. Gelnica 8 3 1 4 20:14 10

10. Hrabušice 8 3 0 5 15:21 9

11. Kluknava 8 2 1 5 12:28 7

12. Sp. Stará Ves 8 1 0 7 5:30 3

13. Ľubica 8 1 0 7 10:40 3

14. Vikartovce 8 0 0 8 12:29 0

Vihorlatsko-dukelská, 8. kolo:

Lackovce – Ptičie 2:3 (2:2), G: Benec, Paraska – Packo, Veselovskyy 2,

Čierne n/T – Borov 2:0 (0:0), G: Orosi, Janočko,

Kamenica n/C – Seč. Polianka 6:1 (5:1), G: Jaselský 3, Mikula, Vasilko 2 – Piskor,

Jasenov – Stakčín 2:0 (2:0), G: Matta 2, ČK: Horvát (po 2 ŽK, domáci),

Belá n/C – Bystré 3:1 (1:0), G: Feč (vl.), Kirňak (z 11 m), Kuzma – Gaži (z 11 m),

Hencovce – Sačurov 2:1 (2:1), G: Sebastián Soták, Stanislav Soták – Orosi.

Tabuľka

1. Jasenov 8 5 2 1 19:9 17

2. Kamenica n/C 8 4 3 1 18:8 15

3. Borov 7 5 0 2 16:8 15

4. Belá n/C Cirochou 8 4 1 3 14:16 13

5. Lackovce 8 4 0 4 25:15 12

6. Stakčín 7 3 3 1 9:5 12

7. Čierne n/T 8 3 2 3 10:15 11

8. Bystré 7 3 1 3 14:18 10

9. Ptičie 7 2 2 3 10:10 8

10. Zámutov 7 2 2 3 9:9 8

11. Hencovce 7 2 1 4 7:16 7

12. Sačurov 7 2 0 5 14:12 6

13. Seč. Polianka 7 0 1 6 6:30 1

Ďalší program

IV. liga

Sever:

Nedeľa 29. septembra o 15. hod.: Medzilaborce – Župčany, Sabinov – Gerlachov, Svit – Ľubotice, Záhradné – Soľ, Kračúnovce – Spišské Podhradie, Stará Ľubovňa – Demjata, Raslavice – Spišská Belá, Nižný Hrušov – Fintice.

Juh:

Sobota 28. septembra o 15. hod.: Sobrance – Čaňa, Rudňany – Spišské Vlachy. Nedeľa 29. septembra o 10.45 hod.: Geča – Cejkov, o 15. hod.: Kechnec – Ťahanovce, Veľké Kapušany – Pavlovce nad Uhom, Topoľany – Medzev, Sokoľany – Slávia TU Košice, Strážske – Kráľovský Chlmec.

V. liga

Košicko-gemerská:

Nedeľa 29. september o 15. hod.: Budimír – Rožňava, Kokšov-Bakša – Dvorníky-Včeláre, Malá Ida – Lokomotíva Košice, Perín – Košická Nová Ves, Poproč – Seňa, Kysak – Krásnohorské Podhradie, Ždaňa – Čečejovce.

Zemplínska:

Nedeľa 29. septembra o 15. hod.: Vinné – Budkovce, Lastomír – Malý Horeš, Úpor – Krišovská Liesková, Čierna n/T – Petrovce n/L, Močarany – Čičarovce, Nacina Ves – Vojčice, Streda n/B – Michaľany.

Vihorlatsko-dukelská:

Sobota 28. septembra o 15. hod.: Borov – Kamenica n/C. Nedeľa 29. septembra o 15. hod.: Sačurov – Zámutov, Bystré – Hencovce, Stakčín – Belá n/C, Sečovská Polianka – Jasenov, Ptičie – Čierne n/T.

Podtatranská:

Nedeľa 29. septembra o 10.30 hod.: Olcnava – Vysoké Tatry, Hrabušice – Vikartovce, o 15. hod.: Veľká Lomnica – Gelnica, Nálepkovo – Hranovnica, Levoča – Harichovce, Ľubica – Kluknava, Spišská Stará Ves – Kežmarok.

Šarišská:

Sobota 28. septembra o 15. hod.: Gaboltov – Torysa. Nedeľa 29. septembra o 15. hod.: Čirč – Šarišské Dravce, Ražňany – Kamenica, Koprivnica – Veľký Šariš, Chminianska Nová Ves – Šiba, Kendice – Pušovce.

Autor: Jozef Mačejovský

Diskusia

Diskusiu k článku si môžete prečítať na sport.sme.sk

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.