Pondelok, 18. január, 2021Meniny má Bohdana

Športový víkend na východe - servis výsledkov a faktov

Ilustračné. (Autor: archív)
Róbert Bejda|Publikované 18. feb 2018 o 15:25

Ako sa skončili zápasy a podujatia v rôznych športoch.

Prehľad domácich športových výsledkov súťaží, klubov a jednotlivcov z východného Slovenska počas soboty 17. a nedele 18. februára 2018.

NEDEĽA

FUTBAL

Fortuna liga, 20. kolo:

MFK Zemplín Michalovce - Slovan Bratislava 1:1 (1:0)

MFK Zemplín Michalovce - Slovan Bratislava, 18.2.2018: fotogaléria

18.2.2018

1. FC Tatran Prešov - FK Železiarne Podbrezová 0:2 (0:2)

HÁDZANÁ

Slovnaft handball extraliga, nadstavba, A-skupina (o 1. - 6. miesto) ,1. kolo:

Tatran Prešov - ŠKP Bratislava 39:17 (20:10),

Najviac gólov: Číp 10, D. Krok a Babič po 5, L. Urban 5/1 - D. Tobiaš a Janoška po 5, Šulka 3, pok. hody: 3/3 - 1/0, vylúčení: 4 - 0, rozhodovali: Daňo a Sabol, 236 divákov

VOLEJBAL

Extraliga žien, skupina o 5. až 10. miesto, 5. kolo

VTC Pezinok-Bilíkova - KV MŠK Oktan Kežmarok 3:0 (24, 20, 16),

76 minút, rozhodovali: Viktoríni-Lisá, Sluk

Hit UCM Trnava - BK97 Stova Spišská Nová Ves 3:0 (15, 14, 18),

69 minút, rozhodovali: Tiršel, Kohút

SOBOTA

BASKETBAL

Finále Slovenského pohára basketbalistov 2017/2018, muži:

BK Inter Bratislava - KB Košice 81:89 (18:20, 19:24, 23:21,
21:24)

BK Inter Bratislava - KB Košice, 17.2.2018: fotogaléria

19.2.2018

Extraliga žien, A-skupina o 1. až 4. miesto, 3. kolo

MBK Ružomberok - Good Angels Košice 54:78 (34:43),

Najviac bodov: Walkerová 21, Wileyová 11, Campbellová 10, - Morrisová 23, Jurčenková 13, M. Páleníková 10, 1300 divákov

BAM Poprad - Piešťanské Čajky 55:87 (31:55),

Najviac bodov: Hadačová, Kupčíková po 15, Ivančáková, Filičková, Drobná po 6 - Smithová 16, Slamová 15, T. Páleníková 11

HÁDZANÁ

EHF, , muži, 2. kolo

Tatran Prešov - SKA Minsk 25:25 v A-skupine

Tatran Prešov - SKA Minsk, 17.2.2018: fotogaléria

18.2.2018

MOL liga žien, 18. kolo

HK Slovan Duslo Šaľa - Iuventa Michalovce 31:24 (16:12),

Najviac gólov: Klučková 8/4, I. Bahýlová 7, Trochtová a Rácková po 4 - M. Holešová a Wollingerová po 5, Fiľková-Trehubová 4, Bajčiová 4/2 Pok. hody: 4/4 - 3/2, vylúčené: 2 - 4, rozhodovali: Mandák a M. Rudinský (obaja SR), 650 divákov

HOKEJ

I. liga, tretie zápasy štvrťfinále play off (na tri víťazstvá)

HK Spišská Nová Ves - HK Dukla Ingema Michalovce 3:7 (0:3, 2:1, 1:3),

Góly: 29. Vantroba, 29. Lesňák, 59. Koky - 19., 42. Kolba, 46., 53. Hamráček, 4. Mašlonka, 8. Piatak, 33. Jokeľ. Rozhodovali: Píšťanský, Snášel - Homola, Janiga, vylúčení: 7:10, presilovky: 3:2, oslabenia: 0:1, 247 divákov

(na zápasy 0:3, Michalovce postúpili do semifinále)

VOLEJBAL

Extraliga žien, skupina o 1. až 4. miesto, 5. kolo

VK Slávia EU Bratislava - VK Eperia Prešov 3:0 (24, 10, 7),

62 minút, rozhodovali: Pivarček, Sarka

Volejbal: VK Prievidza - TJ Slávia Svidník 3:0 v 6.kole sk. o 1.-4. miesto

Extraliga žien, skupina o 5. až 10. miesto, 5. kolo:

VTC Pezinok-Bilíkova - BK97 Stova Spišská Nová Ves 3:1 (8, 24, -20, 18),

105 minút, rozhodovali: Svorenčík, Gerboc

Hit UCM Trnava - KV MŠK Oktan Kežmarok 2:3 (17, -19, 15, -25, -6)

105 minút, rozhodovali: Dovičovič ml., Juráček

Extraliga mužov, skupina o 1. až 4. miesto, 6. kolo

VK Prievidza - TJ Slávia Svidník 3:0 (17, 18, 19),

63 minút, rozhodovali: Malík, Vaško

VK Mirad PU Prešov - VKP Bystrina SPU Nitra 1:3 (-26, 22, -15, -14)

103 minút, rozhodovali: Mokrý, Porvazník

Extraliga mužov, skupina o 5.- 9. miesto, 10. kolo

VKM Stará Ľubovňa - TJ Spartak Myjava 0:3 (-22, -21, -13)

68 minút, rozhodovali: Smolko, Niklová

VODNÉ PÓLO

Kvalifikácia o postup na ME 2018 vo vodnom póle - baráž - ženy - prvý zápas - Košice:

Slovenské reprezentantky vo vodnom póle remizovali 11:11 s výberom Turecka v sobotňajšom prvom zápase baráže o postup na júlové ME do Barcelony. Odveta sa uskutoční o dva týždne v sobotu 3. marca o 18.30 h
SEČ v Istanbule.

Slovensko - Turecko 11:11 (4:3, 1:2, 3:1, 3:5)

Góly SR: Kováčiková 3, Baranovičová a Kátlovská po 2, Junasová, Laciková, Stankovianska a Kolářová po 1

Zostava SR: K. Kissová, Bružeňáková - Kováčiková, Kurucová, Baranovičová, Junasová, Halocká, Rusznáková, Laciková, Stankovianska, Hýroššová, Kátlovská, Kolářová

Autor: Róbert Bejda

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.