Domáca rozlúčka Trnavy, Slovan môže potvrdiť postup. Športový program na dnes (30. november)

Fotka zo zápasu Slovan Bratislava - Kí Klaksvík.
Fotka zo zápasu Slovan Bratislava - Kí Klaksvík. (Autor: TASR)
Sportnet|30. nov 2023 o 00:00

Pozrite si prehľad športových udalostí vo štvrtok 30. novembra. Aký je program dňa?

Športový program na štvrtok, 30. november

Futbal

  • 17:45 Fínsko - Rumunsko, 5. kolo Ligy národov žien

  • 16:30 FC Astana - Dinamo Záhreb, 5. kolo skupinovej fázy EKL
  • 18:45 KÍ Klaksvík - ŠK Slovan Bratislava, 5. kolo skupinovej fázy EKL
  • 18:45 Olimpija Ľubľana - OSC Lille, 5. kolo skupinovej fázy EKL
  • 18:45 KAA Gent - Zorja Luhansk, 5. kolo skupinovej fázy EKL
  • 18:45 FC Ballkani - Viktoria Plzeň, 5. kolo skupinovej fázy EKL
  • 18:45 FK Bodö/Glimt - FC Lugano, 5. kolo skupinovej fázy EKL
  • 18:45 Besiktas Istanbul - Club Bruggy, 5. kolo skupinovej fázy EKL
  • 18:45 AZ Alkmaar - HŠK Zrinjski Mostar, 5. kolo skupinovej fázy EKL
  • 21:00 HJK Helsinki - FC Aberdeen, 5. kolo skupinovej fázy EKL
  • 21:00 Breidablik - Maccabi Tel Aviv, 5. kolo skupinovej fázy EKL
  • 21:00 Aston Villa - Legia Varšava, 5. kolo skupinovej fázy EKL
  • 21:00 ACF Fiorentina - KRC Genk, 5. kolo skupinovej fázy EKL
  • 21:00 Čukarički - Ferencváros Budapešť, 5. kolo skupinovej fázy EKL
  • 21:00 Eintracht Frankfurt - PAOK Solún, 5. kolo skupinovej fázy EKL
  • 21:00 FC Spartak Trnava - Ludogorec Razgrad, 5. kolo skupinovej fázy EKL
  • 21:00 FC Nordsjaelland - Fenerbahce Istanbul, 5. kolo skupinovej fázy EKL

  • 18:45 SC Freiburg - Olympiakos Pireus, 5. kolo skupinovej fázy EL
  • 18:45 TSC Bačka Topola - West Ham United, 5. kolo skupinovej fázy EL
  • 18:45 AEK Atény - Brighton & Hove Albion, 5. kolo skupinovej fázy EL
  • 18:45 Sparta Praha - Betis Sevilla, 5. kolo skupinovej fázy EL
  • 18:45 Atalanta Bergamo - Sporting Lisabon, 5. kolo skupinovej fázy EL
  • 18:45 Sturm Graz - Raków Čenstochová, 5. kolo skupinovej fázy EL
  • 18:45 Maccabi Haifa - Stade Rennes, 5. kolo skupinovej fázy EL
  • 21:00 Olympique Marseille - Ajax Amsterdam, 5. kolo skupinovej fázy EL
  • 21:00 Glasgow Rangers - Aris Limassol, 5. kolo skupinovej fázy EL
  • 21:00 FC Liverpool - LASK Linz, 5. kolo skupinovej fázy EL
  • 21:00 FC Toulouse - Real Union Saint-Gilloise, 5. kolo skupinovej fázy EL
  • 21:00 FC Villarreal - Panathinaikos Atény, 5. kolo skupinovej fázy EL
  • 21:00 Servette Ženeva - AS Rím, 5. kolo skupinovej fázy EL
  • 21:00 Šeriff Tiraspoľ - Slavia Praha, 5. kolo skupinovej fázy EL
  • 21:00 Molde FK - Karabach Agdam, 5. kolo skupinovej fázy EL
  • 21:00 BK Häcken - Bayer Leverkusen, 5. kolo skupinovej fázy EL

Hokej

  • 1:00 Columbus Blue Jackets - Montreal Canadiens, NHL
  • 1:30 New York Rangers - Detroit Red Wings, NHL
  • 4:30 Los Angeles Kings - Washington Capitals, NHL
  • 16:00 JOJ ŠPORT Slovensko 18 - HK ‘95 Považská Bystrica, vložený zápas Tipos SHL /vysiela JOJ Šport NAŽIVO/
  • 18:00 Mountfield Hradec Králové - HC Sparta Praha, česká extraliga
  • 18:00 HC Dynamo Pardubice - HC Vítkovice Ridera, česká extraliga

Hádzaná

Basketbal

  • 20:00 Kangoeroes Mechelen - Slávia Banská Bystrica, skupinová fáza EP
  • 21:00 Partizan Belehrad - Panathinakos Athény, Euroliga

Volejbal

Biatlon

  • 10:00 TK Slovenského zväzu biatlonu
  • 15:20 muži - štafeta 4x7,5 km, Svetový pohár

Stolný tenis

  • MS juniorov 2023, Novo Gorica
Štvrtok, 30. november
Nasledujúce 3 týždne nie je plánovaný žiaden priamy prenos.


Súvisiaci obsah

Nachádzate sa tu:
Domov»Ďalšie športy»Ostatné športy»Domáca rozlúčka Trnavy, Slovan môže potvrdiť postup. Športový program na dnes (30. november)