V Liverpoole padlo šesť gólov, Stoch a Greguš v Lige majstrov končia

Miroslav Stoch.
Miroslav Stoch. (Autor: TASR/AP)
TASR|23. aug 2017 o 23:00

Súhrn výsledkov stredajších stretnutí štvrtého predkola Ligy majstrov 2017/2018.

BRATISLAVA. Český futbalový tím Slavia Praha v základnej jedenástke so slovenským krídelníkom Miroslavom Stochom sa neprebojoval do skupinovej fázy Ligy majstrov 2017/2018.

Stoch duel napokon nedohral. V závere prvého polčasu ostal po súboji s Ebeciliom na zemi, cez polčas ešte skúšal, či môže hrať, no nakoniec do druhého dejstva nenastúpil. Dušan Švento ani Jakub Hromada do zápasu nezasiahli.

Pražania neuspeli v odvete play-off na vlastnom štadióne, keď po úvodnej prehre 0:2 iba remizovali s cyperským APOEL-om Nikózia 0:0.

Cesta v Lige majstrov sa skončila aj pre Jána Greguša vo farbách dánskeho FC Kodaň, ktorý síce zdolal doma FK Karabach Agdam 2:1, no o postupe historicky prvého azerbajdžanského klubu do skupinovej fázy súťaže rozhodlo pravidlo o strelených góloch na ihrisku súpera.

V skupine nebude chýbať anglický Liverpool, ktorý po triumfe v prvom stretnutí na pôde nemeckého TSG 1899 Hoffenheim 2:1 nepripustil doma žiadnu drámu a vyhral 4:2.

Pozrite si zaujímavé momentky z odvetného stretnutia medzi FC Liverpool a Hoffenheimom: fotogaléria

24.8.2017

Do skupinovej fázy prenikol aj CSKA Moskva, ktorá dom zdolal švajčiarsky Young Boys Bern 2:0, i Sporting Lisabon, ten triumfoval na pôde Steauy Bukurešť vysoko 5:1.

Žreb skupinovej fázy sa uskutoční vo štvrtok 24. augusta o 18:00 v Monte Carle.

/prvý zápas 0:2, postúpil APOEL/

/Miroslav Stoch za domácich do 45. minúty, Dušan Švento a Jakub Hromada iba na lavičke náhradníkov/

Steaua Bukurešť - Sporting Lisabon 1:5 (1:1)

Góly: 20. Maranhao - 13. Doumbia, 60. Acuna, 64. Martins, 75. Dost, 88. Battaglia

/prvý zápas 0:0, postúpil Sporting/

Domov»Futbal»Liga majstrov»V Liverpoole padlo šesť gólov, Stoch a Greguš v Lige majstrov končia