Krásnohorské Podhradie si prinieslo z Rudnian nepríjemnú prehru

Uplynulý víkend si rožňavskí futbalisti mohli oddýchnuť. (Autor: Peter Podolinský)
Peter Podolinský|20. sep 2016 o 00:00

Futbalisti MFK Rožňava mali vzhľadom na vylúčenie Moldavy n/B zo súťaže voľno.

KRH. PODHRADIE/ROŽŇAVA. Trochu voľna by asi potrebovali aj futbalisti Krh. Podhradia.

V uplynulom kole IV. ligy Juh cestovali do Rudnian.

Aj keď sa domáci ujali vedenia už v prvej minúte, polčasový výsledok 2:1, keď za Krh. Podhradie skóroval M. Almáši ml., sa javil byť ako celkom priaznivý.

Po prestávke sa však stalo niečo iné. Strelec prvého gólu Rudnian Mikuš zostal pri chuti a tromi gólmi behom niečo viac ako dvadsiatich minút pochoval nádeje Podhradčanov.

Domáci potom ešte pridali dva góly na konečných 7:1. Je to už ôsma prehra mužstva.

Rožňave neplánované voľno po vylúčení Moldavy n/B prišlo aj vhod.

V predchádzajúcich zápasoch sa im totiž zranilo viacero hráčov a mohli si tak doliečiť zranenie a nabrať energiu do druhej polovice jesennej časti.

Štatistika, IV. liga, 9. kolo

Rudňany – Krásnohorské Podhradie 7:1 (2:1)

G: 1. 48., 57. a 71. J. Mikuš, 38. A. Bašista, 76. E. Stanislav, 84. T. Bdžoch – 44. M. Almáši ml., ŽK: 19. J. Koňak, 25. M. Gubala, 43. S. Šteiner, 70. T. Bdžoch – 19. D. Vozár, R: J. Leferovič, D: 100.

KRH. PODHRADIE: M. Manko – J. Erdöfalvi, M. Almáši ml., R. Kuzma, L. Héger, A. Vaško, N. Lükő, K. Zubrický, Cs. Kiss, M. Mészner, D. Vozár (50. J. Benedik)

.Rožňava mala voľno.

Ostatné výsledky 9. kola IV. ligy Juh:

Strážske – Medzev 0:4, Maria Huta – Geča 2:0, Sobrance – Hrabušice 4:0, Čaňa – Krompachy 1:2, Veľké Kapušany – Kalša 1:4, Veľký Folkmar – Parchovany 4:1.

Strelci

7 gólov – J. Figúr (Rožňava).5 gólov – L. Héger (Krh. Podhradie).3 góly – R. Kuzma (Krh. Podhradie), Pa. Gere, J. Ďuriček, L. Drobňák (všetci Rožňava).2 góly – M. Almáši ml. (Krh. Podhradie), Á. Lippai, P. Husár, F. Kovács (všetci Rožňava).1 gól – L. Strelka, M. Gere (obaja Rožňava).

Domov»Sportnet na východe»Krásnohorské Podhradie si prinieslo z Rudnian nepríjemnú prehru