Šok na Pasienkoch. Juniorku Slovana spasil gól brankára v poslednej minúte

Matúš Ružinský.
Matúš Ružinský. (Autor: skslovan.com)
Sportnet|7. okt 2022 o 16:55 (aktualizované 7. okt 2022 o 21:30)

Matúš Ružinský zariadil remízu Slovana s Komárnom.

BRATISLAVA. Juniorka Slovana Bratislava remizovala s Komárnom v rámci 12. kola druhej najvyššej súťaže 1:1. O vyrovnávajúci gól sa v poslednej minúte postaral 30-ročný brankár Slovana Matúš Ružinský.

Zápas nemal veľkú kvalitu, ale dva gólové momenty. V 17. minúte otvoril skóre hosťujúci Tamás Németh exportným zásahom, ale posledné slovo mali belasí.

Tí sa o prvú strelu medzi žrde postarali až v záverečnej minúte. Z následného rohu skóroval hlavou brankár Slovana Matúš Ružinský a stanovil remízu 1:1.

Slovanu hrozilo, že prehrá piaty domáci zápas za sebou.

"Práve pre toto je futbal taký krásny, že nikdy neviete, čo sa stane. Som rád, že sme pretrhli zlú sériu. Vzhľadom na priebeh sme si remízu zaslúžili.

V dnešnom futbale sú brankári aj hráčmi a som rád, že práve Matúš Ružinský rozhodol o deľbe bodov," poznamenal pre Futbalnet TV tréner Slovana Vladimír Gála.

V druhom piatkovom zápase prehral Spartak Myjava s FK Pohronie 1:2.