Din. Záhreb
Din. Záhreb

Liga majstrov: Dinamo Záhreb uspelo na pôde rakúskeho Salzburgu

RB Salzburg - Dinamo Záhreb: ONLINE prenos zo zápasu 3. kola Ligy majstrov.
RB Salzburg - Dinamo Záhreb: ONLINE prenos zo zápasu 3. kola Ligy majstrov. (Autor: Sportnet)
Sportnet|23. okt 2024 o 18:00

SALZBURG. Futbalisti FC Red Bull Salzburg a Dinamo Záhreb dnes hrali zápas 3. kola ligovej fázy Ligy majstrov.

Futbal ste sledovali s nami naživo ako online prenos.

ONLINE PRENOS: FC Red Bull Salzburg - Dinamo Záhreb dnes LIVE (Liga majstrov, 3. kolo, výsledky)

Liga majstrov  2024/2025
23.10.2024 o 21:00
3. kolo
Salzburg
0:2
(0:0, 0:2)
90+5 minúta
Ukončený
D. Záhreb
Prehľad
Góly: 49. Kulenović (Ristovski), 84. Petković (Ristovski). ŽK: 18. Bidstrup (SLZ), 31. Dedić (SLZ), 73. Piątkowski (SLZ), 82. Pepijn Lijnders (SLZ) – 90. Rog (ZAG). ČK: 65. A. Schlager (SLZ). Rozhodca: Danny Makkelie – Hessel Steegstra, Jan de Vries.
Domácí fotbalisté se dnes nedokázali prosadit, a tak bere body soupeř. Statistiky zápasu jsou velmi vyrovnané.
90+5
Konec zápasu.
90+5
Dostáváme se do poslední minuty hry v tomto zápase. Domácí hrají bez vyloučeného hráče.
90+3
Nyní se už jen v poklidném tempu zápas dohrává. Josip Mišić vyslal ránu na branku z velké dálky.
90+2
Luka Stojković a Lukas Kačavenda si několikrát vyměnili míč na své polovině, ale jejich následné akci chyběla přesnost.
90+1
Záhřeb vybojoval míč na své polovině a pokouší se takticky hrát co nejlépe.
90
yellowCardŽlutá karta pro tým GNK Dinamo Záhřeb (Marko Rog).
90
Fanoušci neúnavně podporují domácí hráče, ale ti dnes zatím recept na brankáře soupeře nenašli.
89
Domácí měli možnost volného kopu, cente zamířil před branku, ale tam jako první byl brankář.
88
changeStřídání v týmu GNK Dinamo Záhřeb:
ze hřiště odchází Petar Sučić, přichází Luka Stojković,
ze hřiště odchází Martin Baturina, přichází Lukas Kačavenda.
88
Záhřeb míří za výhrou v tomto zápase, který se už v poklidném ttempu dohrává.
86
Domácí měli další možnost rohového kopu, ale obrana nepovolila výraznější šanci.
84
84
goalDinamo Záhřeb právě vstřelilo branku!
Zaslouženě navyšuje hostující celek své vedení, ránou z hranice velkého vápna se povedenou střelou přesně k tyči prosatuje BRUNO PETKOVIĆ. Asistence: Stefan Ristovski.
82
changeStřídání v týmu FC Red Bull Salzburg:
ze hřiště odchází Aleksa Terzić, přichází Daouda Guindo.
82
yellowCardŽlutá karta pro tým FC Red Bull Salzburg (Pepijn Lijnders). Kartu dostává domácí trenér na nějaké nemístní poznámky.
81
Karim Konaté byl nyní ve špatné pozici v době přihrávky, zaslouženě se píská ofsajd.
80
Obrátek hry je poslední minuty stejný. Domácí fotbalisté se pokouší hrát aktivně, ale soupeři je zastavují pouze fauly.
78
Domácí fotbalisté, jmenovitě Dorgeles Nene hledal spoluhráče před brankou, ale nedostal prostor.
78
ze hřiště odchází Takuja Ogiwara, přichází Ronaël Pierre-Gabriel,
ze hřiště odchází Sandro Kulenović, přichází Bruno Petković.
75
Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry. Záhřeb stále vede o jednu branku.
74
Centr se snesl před branku, ale Ivan Nevistić vyboxoval blaon.
73
yellowCardŽlutá karta pro tým FC Red Bull Salzburg (Kamil Piątkowski).
73
Akce domácích bude pokračovat rohovým kopem.
72
Domácí celek měl zajímavou příležitost, Karim Konaté se propracoval do zakončení, ale brankář si dokázal poradit.
71
FC je aktivnější, tlačí se do zakončení, ale obrana Dinama je připravená.
70
Dvacet minut hry nás dělí od konce zápasu, ve kterém stále vede hostující celek.
69
ze hřiště odchází Oscar Gloukh, přichází Janis Blaswich.
65
Domácí brankář špatně vyhodnotil situaci a dostává červenou kartu, Navíc je zraněný a ošetřován na hrací ploše.
65
65
redCardČervená karta pro tým FC Red Bull Salzburg (Alexander Schlager).
64
Takuja Ogiwara si dobře počínal na své polovině a nedal soupeři možnost se dostat k zakončení.
63
Do kombinace Salzburgu se zapojil také brankář. Alexander Schlager pomohl spoluhráčům.
62
Obrázek hry je poslední minuty stejný, Domácí hráči sice prohrávají, ale dostávají se do střeleckých pozic.
61
Domácí Edmund Baidoo hlavičkoval o malý kousek vedle branky, rozehrávat bude brankář.
60
Hodina hry je pryč, domácí celek se pokouší něco vymyslet na polovině soupeře, ale obrana Záhřebu mnoho prostoru soupeři nedává.
59
ze hřiště odchází Arijan Ademi, přichází Marko Rog.
58
ze hřiště odchází Adam Daghim, přichází Dorgeles Nene,
ze hřiště odchází Mads Bidstrup, přichází Nicolás Capaldo,
ze hřiště odchází Mamady Diambou, přichází Stefan Bajčetić.
57
Karim Konaté hledal spoluhráče před brankou, ale obrana si dokázala poradit.
56
Amar Dedić byl faulovaný soupeřem, hostující Sandro Kulenović si počínal velmi neobratně.
55
Deset minut hry ve druhém poločase ukázalo, že domácí celek to bude mít velmi těžké. Záhřeb se dostal do zakončení.
54
Dinamo rozehrávalo rohový kop, cent se snesl před branku, kde byl pozorný brankář.
52
Domácí fotbalisté získali míč a především rohový kop. Ke střele se hotstující Martin Baturina nedostal.
51
Vstup do druhého poločasu vyšel hostům. Dinamo se dostalo do vedení a dál pokračuje v aktivní hře.
49
49
Hostující celek se nyní dostává do vedení, po tlaku na útočné polovině se přibližně z penaltového puntíku dokázal prosadit nechytatelně SANDRO KULENOVIĆ. Asistence: Stefan Ristovski.
48
Sandro Kulenović se málem dostal do střelecké pozice, ale na poslední chvíli před ním odehrál obránce.
47
Salzburg se dostal sice na útočnou polovinu, ale pokus o zakončení nevyšel.
46
Měly by pokračovat stejné jedenáctky, které končily první poločas.
46
Zápas pokračuje druhým poločasem a podle všeho ani jeden celek nestřídal.
46
Začal druhý poločas.
Zatím čekáme na nějakou výraznější šanci, bezbrankový stav stále platí.
45+1
První poločas skončil.
45
Dostáváme se do poslední minuty hry v poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.
43
44 Martin Baturina rozehrává rohový kop, centr se snesl před branku, ale obrana si dokázala poradit
43
Dinamo rychle rozehrálo, ale pokus o rychlé přenesení hry nevyšel.
42
Hráči v modrém jsou aktivnější. Domácí se nemohou propracovat do střelecké pozice.
41
Sandro Kulenović to vzal na sebe, obrana si s jeho pokusem dokázala poradit.
40
Hosté mají více ze hry a domácí se brání aktivní hře soupeře.
39
Alexander Schlager rozehrává od své branky. Přenechal míč pro obránce, kteří rozehrávají.
37
Ivan Nevistić se rozhodl pro přihrávku na spoluhráče, který byl obsazený. Záhřeb nezakončil. Směr hry se otáčí.
36
Hosté jsou aktivnější, mají i více ze hry, ale nedaří se jim vypracovat si velkou šanci.
35
Ivan Nevistić rozehrává od své branky, sledujeme klidnější pasáž hry.
34
Hostující celek kombinuje na útočné polovině, je aktivnější, ale nemůže se propracovat do zakončení.
33
Adam Daghim si míč příliš předkopl, a tak nemohl pokračovat v akci.
31
yellowCardŽlutá karta pro tým FC Red Bull Salzburg (Amar Dedić). Podržel v souboji o míč soupeře, jasná karta.
31
Domácí Karim Konaté si vypracoval dobrou střeleckou pozici, ale branku neohrozil.
30
Půlhodina hry je pryč, stále čekáme na úvodní branku tohoto zápasu. Optickou převahu mají nyní fotbalisté GNK.
28
Josip Mišić vhazuje poblíž půlící čáry. Následný centr před branku se nepovedl podle představ.
27
Registrujeme jednu jedinou střelu na branku v tomto zápase a má ji domácí tým.
25
Dinamo vybojovalo vhazování na své polovině, ale následně o balon přišlo. Hrát tak mohou domácí.
24
Edmund Baidoo oklamal obrácen, navedl si míč na střed, pokus o střelu nevyšel.
23
Volný kop vybojoval domácí celek. Centr před se snesl před branku, ale obrana si poradila.
22
Nakrátko bylo rozehráno, akce pokračovala dál, ale centr před branku byl nepovedený.
20
Amar Dedić vyslal míč před branku, ale Ivan Nevistić velmi dobře zasáhl a míč odrazil na rohový kop.
19
Martin Baturina sice rozehrával rohový kop, ale hostující celek se do výraznější šance nedostal. Obrana FC si poradila.
18
yellowCardŽlutá karta pro tým FC Red Bull Salzburg (Mads Bidstrup).
18
Dinamo kombinuje na polovině soupeře, Stefan Ristovski dostal míč a následně hledal spoluhráče. Přihrávka však postrádala přesnost.
17
Sledujeme klidnější pasáž hry. U míče jsou hosté, kteří se pokouší překvapit obranu soupeře.
16
Záhřeb se nyní sice propracoval do velkého vápna soupeře, ale obrana si dokázala poradit.
15
Rychle rozehráno, následně zakončoval Karim Konaté, ale jeho rána míří nad branku.
15
Amar Dedić se dostal do dobré střelecké pozice, ale jeho tvrdý pokus byl obranou zblokovaný na rohový kop.
13
Aleksa Terzić vedl domácí akci, propracoval se k zakončení, ale jeho pokus poměrně snadno získal brankář.
11
Hostující Ivan Nevistić rozehrává od své branky, přenechal míč obráncům před brankou.
10
Úvodních deset minut hry je pryč, sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nemůže nyní prosadit.
9
Petar Sučić hledal před brankou spoluhráče, ale obrana Red Bullu si dokázala poradit.
8
Souboje o balon se odehrávají na polovině hrací plochy, Kamil Piątkowski to zkoušel individuálně, ale neprosadil se.
8
Optickou převahu mají fotbalisté Salzburgu.
7
Domácí celek se pokoušel dostat do zakončení, ale obrana byla pozorná a nedala soupeři mnoho prostoru.
5
Oscar Gloukh nakrátko rozehrál rohový kop. Následně zakončoval Karim Konaté. Jeho rána míří nad branku.
4
Josip Mišić rozehrával na druhé straně rohový kop. Akce pokračovala dál, ale pak se sám dostal do ofsajdu.
2
Hned ve druhé minutě bude domácí celek rozehrávat rohový kop. Maurits Kjaergaard poslal míč před branku, ale obrana si poradila.
1
Utkání právě začalo.
Úvodní sestavy:

FC Red Bull Salzburg: A. Schlager – Dedić, Piątkowski, E. Baidoo, Terzić – Bidstrup, Diambou, Kjaergaard – Daghim, K. Konaté, Gloukh.
Náhradníci: Blaswich – Blank, Okoh, Capaldo, Bajčetić, Clark, Gourna-Douath, Guindo, Mellberg, Morgalla, Nene.

GNK Dinamo Záhřeb: Nevistić – Ristovski, Théophile-Catherine, Bernauer, Torrente – Sučić, Mišić, Ademi – Baturina, Kulenović, Ogiwara.
Náhradníci: Zagorac – Stojković, Kačavenda, Petković, Hoxha, Máí, Pierre-Gabriel, Córdoba, Pjaca, Mbuku, Rog, Špikić.
Hrát se bude v Red Bull Areně v Salzburgu, která má kapacitu lehce přes 30 tisíc míst.
FC Red Bull Salzburg má po dvou zápasech skóre 0:7, čeká na vstřelenou branku v tomto ročníku Ligy mistrů i na první body do tabulky. Na úvod nestačil na Spartu 0:3 s na Brest 0:4.
GNK Dinamo Záhřeb má po dvou zápasech bod a skóre 4:11. Nestačilo na Bayern 2:9 s remizovalo s Monakem 2:2.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky Ligy mistrů. V tomto zápase v rámci třetího kola proti sobě nastoupí FC Red Bull Salzburg a GNK Dinamo Záhřeb.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.

Tabuľka: Liga majstrov - ligová fáza

RB Lipsko - Liverpool FC: ONLINE prenos zo zápasu 3. kola Ligy majstrov.online
st 18:00
Lipsko - LiverpoolSledovali ste s nami ONLINE prenos z futbalového zápasu 3. kola ligovej fázy Ligy majstrov: RB Lipsko - Liverpool FC.
st 18:00
RB Salzburg - Dinamo Záhreb: ONLINE prenos zo zápasu 3. kola Ligy majstrov.online
st 18:00
Salzburg - DinamoSledovali ste s nami ONLINE prenos z futbalového zápasu 3. kola ligovej fázy Ligy majstrov: RB Salzburg - Dinamo Záhreb.
st 18:00
Young Boys Bern - Inter Miláno: ONLINE prenos zo zápasu 3. kola Ligy majstrov.online
st 18:00
Young Boys - InterSledovali ste s nami ONLINE prenos z futbalového zápasu 3. kola ligovej fázy Ligy majstrov: Young Boys Bern - Inter Miláno.
st 18:00
Benfica Lisabon - Feyenoord Rotterdam: ONLINE prenos zo zápasu 3. kola Ligy majstrov.online
st 18:00
Benfica - FeyenoordSledovali ste s nami ONLINE prenos z futbalového zápasu 3. kola ligovej fázy Ligy majstrov: Benfica Lisabon - Feyenoord Rotterdam.
st 18:00
FC Barcelona - Bayern Mníchov: ONLINE prenos zo zápasu 3. kola Ligy majstrov.online
st 18:00
Barcelona - BayernSledovali ste s nami ONLINE prenos z futbalového zápasu 3. kola ligovej fázy Ligy majstrov: FC Barcelona - Bayern Mníchov.
st 18:00
Liga majstrov UEFA.
ne 00:00
Atalanta - Celtic, prehľad zápasu 3. kola Ligy majstrov 2024/2025Aktuálny prehľad zápasu Atalanta - Celtic, 3. kolo ligovej fázy Ligy majstrov 2024/2025. Zostavy, štatistiky hráčov a online prenos z Ligy majstrov.
ne 00:00
ne 00:00
Brest - Leverkusen, prehľad zápasu 3. kola Ligy majstrov 2024/2025Aktuálny prehľad zápasu Brest - Leverkusen, 3. kolo ligovej fázy Ligy majstrov 2024/2025. Zostavy, štatistiky hráčov a online prenos z Ligy majstrov.
ne 00:00
ne 00:00
Atl. Madrid - Lille, prehľad zápasu 3. kola Ligy majstrov 2024/2025Aktuálny prehľad zápasu Atl. Madrid - Lille, 3. kolo ligovej fázy Ligy majstrov 2024/2025. Zostavy, štatistiky hráčov a online prenos z Ligy majstrov.
ne 00:00
ne 00:00
Barcelona - Bayern Mníchov, prehľad zápasu 3. kola Ligy majstrov 2024/2025Aktuálny prehľad zápasu Barcelona - Bayern Mníchov, 3. kolo ligovej fázy Ligy majstrov 2024/2025. Zostavy, štatistiky hráčov a online prenos z Ligy majstrov.
ne 00:00
ne 00:00
Benfica - Feyenoord, prehľad zápasu 3. kola Ligy majstrov 2024/2025Aktuálny prehľad zápasu Benfica - Feyenoord, 3. kolo ligovej fázy Ligy majstrov 2024/2025. Zostavy, štatistiky hráčov a online prenos z Ligy majstrov.
ne 00:00
ne 00:00
Manchester City - Sparta Praha, prehľad zápasu 3. kola Ligy majstrov 2024/2025Aktuálny prehľad zápasu Manchester City - Sparta Praha, 3. kolo ligovej fázy Ligy majstrov 2024/2025. Zostavy, štatistiky hráčov a online prenos z Ligy majstrov.
ne 00:00
ne 00:00
RB Lipsko - Liverpool, prehľad zápasu 3. kola Ligy majstrov 2024/2025Aktuálny prehľad zápasu RB Lipsko - Liverpool, 3. kolo ligovej fázy Ligy majstrov 2024/2025. Zostavy, štatistiky hráčov a online prenos z Ligy majstrov.
ne 00:00
ne 00:00
RB Salzburg - Din. Záhreb, prehľad zápasu 3. kola Ligy majstrov 2024/2025Aktuálny prehľad zápasu RB Salzburg - Din. Záhreb, 3. kolo ligovej fázy Ligy majstrov 2024/2025. Zostavy, štatistiky hráčov a online prenos z Ligy majstrov.
ne 00:00
ne 00:00
YB Bern - Inter Miláno, prehľad zápasu 3. kola Ligy majstrov 2024/2025Aktuálny prehľad zápasu YB Bern - Inter Miláno, 3. kolo ligovej fázy Ligy majstrov 2024/2025. Zostavy, štatistiky hráčov a online prenos z Ligy majstrov.