Juventus FC
Juventus FC

ONLINE: RB Lipsko - Juventus FC: Liga majstrov LIVE (2. kolo)

RB Lipsko - Juventus FC: ONLINE prenos zo zápasu 2. kola Ligy majstrov.
RB Lipsko - Juventus FC: ONLINE prenos zo zápasu 2. kola Ligy majstrov. (Autor: Sportnet)
Sportnet|2. okt 2024 o 18:00

Sledujte s nami ONLINE prenos z futbalového zápasu 2. kola ligovej fázy Ligy majstrov: RB Lipsko - Juventus FC.

LIPSKO. Futbalisti RB Lipsko a Juventus FC dnes hrajú zápas 2. kola ligovej fázy Ligy majstrov.

Kde sledovať Ligu majstrov v TV?
Nasledujúce 3 týždne nie je plánovaný žiaden priamy prenos.

Futbal sledujte s nami naživo ako online prenos.

ONLINE PRENOS: RB Lipsko - Juventus FC dnes LIVE (Liga majstrov, 2. kolo, výsledky)

Úvodní sestavy:

RB Lipsko: Gulácsi – Geertruida, Orbán (C), Lukeba, Raum – Baumgartner, Seiwald, Haidara, Simons – Šeško, Openda.
Náhradníci: Vandevoordt – Henrichs, Gebel, André Silva, Vermeeren, Klostermann, Poulsen, Nusa, Elmas, Bitshiabu.
Trenér: Marco Rose

Juventus FC: Di Gregorio – Savona, Bremer (C), Kalulu, Cambiaso – Fagioli, McKennie – N. González, Koopmeiners, Yıldız – D. Vlahović.
Náhradníci: Perin, Pinsoglio – Gatti, Locatelli, Danilo, Conceição, K. Thuram, Luiz, Cabal, Rouhi, Mbangula.
Trenér: Thiago Motta

Rozhodčí: Letexier – Mugnier, Rahmouni.
Juventus FC

Italové naopak odstartovali ligovou fázi nejlepším možným způsobem, když na domácí půdě zvítězili nad PSV Eindhoven 3:1, když nizozemský soupeř korigoval nepříznivý stav až v nastavení. V italské Serii A se pak Juventus nachází na druhé příčce se ziskem 12 bodů za 3 výhry a 3 remízy při suverénním skóre 9:0. Juventus tedy v lize ještě neinkasoval a spolu s Empoli je jediným týmem, který v italské nejvyšší soutěži neprohrál v úvodních šesti kolech. Nejlepším střelcem týmu je čtyřgólový Dušan Vlahović.
RB Lipsko

První utkání se Lipsku výsledkově nepodařilo, když si ze hřiště Atlética Madrid přivezlo těsnou porážku 1:2, přestože od čtvrté minuty vedlo po brance Šeška. Vyrovnání však přišlo ještě v první půli a tři body pro domácí vystřelil Gimenez až v 90. minutě. V německé Bundeslize patří Lipsku prozatím třetí místo ze ziskem 11 bodů za 3 výhry a 2 remízy při skóre 8:2. Lipsko je také spolu s Bayernem jediným týmem Bundesligy, který v úvodních pěti kolech nepoznal hořkost porážky. Nejlepším střelcem týmu je zatím Belgičan Openda se třemi vstřelenými góly.
Ve 2. kole ligové fáze Ligy mistrů se spolu utkávají RB Lipsko a Juventus FC. Podle kurzů sázkových kanceláří je lehkým favoritem německý celek.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.

dnes 18:00
Záhreb - MonacoSledujte s nami ONLINE prenos z futbalového zápasu 2. kola ligovej fázy Ligy majstrov: Dinamo Záhreb - AS Monaco.
dnes 18:00
Liga majstrov»Liga majstrov 2024/2025»ONLINE: RB Lipsko - Juventus FC: Liga majstrov LIVE (2. kolo)