Gól ich paralyzoval, v závere nezvládli emócie. Líder po prvý raz prehral doma

Pred zápasom Stropkov - Fiľakovo hráči obdarovali matky, ženy a priateľky pri príležitosti MDŽ.
Pred zápasom Stropkov - Fiľakovo hráči obdarovali matky, ženy a priateľky pri príležitosti MDŽ. (Zdroj: Facebook / MŠK Tesla Stropkov, Autor: Tamara Bujdošová)
Titanilla Bőd|11. mar 2024 o 13:05

Stropkov podľahol Fiľakovu, hoci po polčase viedol.

STROPKOV. V jesennej časti boli na domácom ihrisku stopercentní.

Futbalisti MŠK Tesla Stropkov však v 17. kole III. ligy Východ prišli o bezchybnú domácu bilanciu. V stretnutí dvoch rozdielnych polčasov prehrali s FTC Fiľakovo 1:2.

Dvojgólový Iboš

„V prvom polčase sme mali hru pod kontrolou, mali sme šance, hrali sme veľmi dobre,“ začal svoje hodnotenie pre Sportnet Ján Šafranko, tréner Stropkova.

Jeho tím sa ujal vedenia v 19. minúte, keď skóroval Kevin Daniel Castrillón, zimná posila z Kolumbie.

„Hneď v úvode druhého polčasu sme však dostali gól, ktorý nás trošku paralyzoval. Súper prevzal iniciatívu, mal vyložené šance, trafil žrde a dal aj druhý gól. Tam sa to zlomilo,“ uznal kouč lídra tretej ligy Východ.

Oba góly hostí dal striedajúci Dominik Iboš, najprv sa presadil v 47. minúte, potom v 74. minúte. Domáci sa snažili skorigovať výsledok, ale ďalší gól už nedali.

Záver zápasu bol nervózny a priniesol množstvo kariet.

Domov»Futbalnet»Gól ich paralyzoval, v závere nezvládli emócie. Líder po prvý raz prehral doma