Milan Ristovski. (Autor: TASR)
TASR|1. júl 2022 o 20:58

Dva góly dal Milan Ristovski.

Dinamo Záhreb - Spartak Trnava 3:3 (1:3)

Góly: 37. Menalo, 49. Petkovič, 89. Čabraja - 29. a 34. Ristovski (prvý z 11 m), 31. Štefánik

Zostava Trnavy: Takáč (46. Vantruba) – Koštrna (77. Boledovič), Štetina (60. Čurma), Tumma, Mikovič (71. Kozak) – Iván (46. Azevedo), Procházka (60. Oseni), Savvidis (46. Bukata), Štefánik (77. Karhan), Yusuf (71. Olejník) - M. Ristovski (46. Boateng)

LENDAVA. Futbalisti FC Spartak Trnava remizovali v piatkovom prípravnom stretnutí s úradujúcim chorvátskym majstrom GNK Dinamo Záhreb 3:3.

Zápas sa hral v Lendave, v rámci letného sústredenia "andelov" v Slovinsku.

Fortunaligista viedol po 34 minútach 3:0, no trojgólový náskok neudržal, o definitívne vyrovnanie sa postaral v 89. minúte Marijan Čabraja.

Domov»Futbalnet»Spartak viedol po polhodine proti Záhrebu o tri góly, nakoniec z toho bola remíza