Šípoš s Budinským inkasovali po góle, Mladá Boleslav sa vyšvihla za pražské S

Mladá Boleslav.
Mladá Boleslav. (Autor: Facebook FK Mladá Boleslav)
TASR|11. nov 2023 o 19:12 (aktualizované 11. nov 2023 o 20:29)

Pozrite si dnešné výsledky českej Fortuna ligy.

PRAHA. Futbalisti Teplíc zvíťazili v sobotnom zápase 15. kola českej najvyššej súťaže na ihrisku SK Dynamo České Budějovice 1:0.

Slovenský brankár Dávid Šípoš (Č. Budějovice) pustil za svoj chrbát iba pokus Vasila Kuseja. Za domácich odohral celý zápas aj ďalší Slovák Martin Králik.

České Budějovice zaznamenali štvrtú prehra za sebou a s desiatimi bodmi sú na poslednej 16. priečke.

V tabuľke sa posunula na 3. miesto Mladá Boleslav po víťazstve nad Pardubicami (1:0).

Česká liga - 15. kolo:

FC Hradec Králové - FC Slovan Liberec 1:1 (1:1)

Góly: 27. Vašulín – 30. Frýdek

/P. Bajza odchytal celý zápas, L. Čmelík hral do 83. minúty, S. Dancák hral od 83. minúty - L. Tupta hral celý zápas/

SK Dynamo České Budějovice - FK Teplice 0:1 (0:1)

Gól: 6. Vachoušek

/D. Šípoš odchytal celý zápas, M. Králik odohral celý zápas - S. Bednár bol na lavičke náhradníkov/

FK Mladá Boleslav - FK Pardubice 1:0 (0:0)

Gól: 47. Kusej

/A. Kadlec bol na lavičke - V. Budinský odchytal celý duel/

FC Zlín - FK Jablonec 1:1 (1:0)

Góly: 19. Fantiš – 48. Martinec

/M. Rakovan bol na lavičke - A. Slávik bol na lavičke/

Bohemians Praha 1905 - MFK Karviná 1:0 (0:0)

Gól: 52. Prekop

/E. Prekop hral do 88. minúty - D. Holec odchytal celý zápas, M. Čurma, D. Krčík odohrali celý zápas, A. Ivan hral do 62. minúty/

Tabuľka českej ligy

Domov»Futbal»Česko»Šípoš s Budinským inkasovali po góle, Mladá Boleslav sa vyšvihla za pražské S