Piatok, 22. január, 2021Meniny má Zora

Chudý si už vybral asistenta, intenzívne sleduje aj nových hráčov

Trénerský štáb Dukly sa rozrastie, k Miroslavovi Chudému a Richardovi Šechnému (v pozadí) pribudne ďalší asistent. (Autor: Róbert Andrejov)
Róbert Andrejov|Publikované 11. apr 2019 o 22:00

Michalovský tréner hľadá hlavne útočné typy, chce mať široký káder.

MICHALOVCE. Nováčik našej najvyššej hokejovej súťaže HK Dukla Ingema Michalovce sa aj v budúcej sezóne bude môcť spoliehať na služby trénera Miroslava Chudého.

Rodák z Krupiny síce ešte oficiálne novú zmluvu nepodpísal, avšak s vedením zemplínskeho klubu je už ústne dohodnutý na ďalšej spolupráci.

„V Michalovciach som spokojný a našiel som tam veľmi dobré podmienky na prácu. Nemám preto dôvod odchádzať niekam preč, navyše záujem bol obojstranný. Postupom do extraligy začíname novú etapu michalovského hokeja a som rád, že môžem byť jej súčasťou,“ povedal Chudý.

Vo štvrtok sme ho vo zastihli na zimnom štadióne, kde s klubovými funkcionármi debatoval o ďalších prípravách na nový ročník.

O motiváciu má postarané

Skúsený tréner, ktorý o desať dní oslávi 57. narodeniny, začal svoju misiu v Dukle v októbri 2017, čo znamená, že jeho najvzdialenejší trénerský angažmán už trvá viac než poldruha roka.

V pozícii hlavného kouča ešte nikde predtým také dlhé obdobie nepôsobil.

„V tomto klube sa mi pracuje dobre, má výbornú podporu mesta a skvelých fanúšikov. Stále sa máme kde posúvať, preto mám o motiváciu postarané. Nie je to žiadny stereotyp a ja sa už veľmi teším na novú sezónu.“

S vedením klubu aktuálne rieši skladbu realizačného tímu, ktorý sa postupom medzi elitu určite rozrastie.

Prémiový obsah

Zamknutý obsah Sportnet.sk bude dostupný mesiac zdarma.
Stačí sa prihlásiť pomocou SME prihlásenia.

Ak ešte nemáte SME.sk účet, zaregistrujte sa
Autor: Róbert Andrejov

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.