Kto ostane v boji o medaily na MS? Vlhovú čakajú po pauze obľúbené disciplíny (TV tipy)

Športový TV program: MS vo futbale 2022 pokračujú ďalšími zápasmi vyraďovacej fázy.
Športový TV program: MS vo futbale 2022 pokračujú ďalšími zápasmi vyraďovacej fázy. (Autor: TASR/AP)
Sportnet|5. dec 2022 o 13:00

Športový program na najbližších sedem dní.

BRATISLAVA. MS vo futbale 2022 pokračujú ďalšími zápasmi vyraďovacej fázy. V utorok sa dohrá osemfinále a v piatok a sobotu sú na programe štvrťfinálové zápasy.

Komu sa podarí uspieť a udrží sa v hre o medaily? Pozrite si aj program a výsledky všetkých zápasov MS vo futbale 2022.

V akcii bude po týždennej prestávke aj Petra Vlhová, ktorú počas víkendu čakajú obľúbené disciplíny v talianskom stredisku Sestriere.

Slovenská lyžiarka pôjde v sobotu obrovský slalom a v nedeľu slalom.

Pozrite si prehľad toho najdôležitejšieho a najzaujímavejšieho, čo ponúkne najbližších sedem dní.


PONDELOK (5. december)

MS vo futbale 2022

  • 16:00 Japonsko - Chorvátsko, osemfinále (RTVS Šport, Nova Action)
  • 20:00 Brazília - Južná Kórea, osemfinále (RTVS Šport, ČT Sport)

Florbal

  • 17:25 Snipers Bratislava - Grasshoppers Žilina, extraliga mužov (JOJ Šport)

UTOROK (6. december)

MS vo futbale 2022

  • 16:00 Maroko - Španielsko, osemfinále (RTVS Šport, Nova Action)
  • 20:00 Portugalsko - Švajčiarsko, osemfinále (RTVS Šport, ČT Sport)

Hokej

  • 1:05 Philadelphia Flyers - Colorado Avalanche, NHL (Nova Sport 1)
  • 2:35 Edmonton Oilers - Washington Capitals, NHL (Nova Sport 2)
  • 18:00 Rögle - Tappara Tampere, Liga majstrov - štvrťfinále (Sport 1)

  • 17:25 Trnava - Skalica, SHL (JOJ Šport)
  • 17:45 Nitra - Slovan Bratislava, Tipos extraliga (Sport 2)

Basketbal

  • 17:55 Galatasaray Nef - Filou Oostende, Liga majstrov (Nova Sport 1)
  • 19:55 Hapoel Atsmon Holon - Legia Varšava, Liga majstrov (Nova Sport 1)
  • 20:25 BAXI Manresa - Limoges CSP, Liga majstrov (Nova Sport 1)

Volejbal

  • 19:55 Igor Gorgonzola Novara - SC Potsdam, Liga majstrov CEV (JOJ Šport)

Americký futbal

  • 2:15 Tampa Bay Buccaneers - New Orleans Saints, NFL (Premier Sport 2)

STREDA (7. december)

Hokej

  • 1:05 New Jersey Devils - Chicago Blackhawks, NHL (Nova Sport 1)
  • 4:05 Seattle Kraken - Montreal Canadiens, NHL (Nova Sport 1)
  • 17:30 Mountfield Hradec Králové - EV Zug, Liga majstrov - štvrťfinále (Sport 1)
  • 20:00 UMB Banská Bystrica - Sabres Osvienčim, EUHL (JOJ Šport)

Basketbal

  • 4:05 Denver Nuggets - Dallas Mavericks, NBA (Nova Sport 2)
  • 17:50 KP Brno - UFAB Angers, EuroCup žien (ČT Sport)
  • 17:55 Falco Vulcano Szombathely - Tofas Bursa, Liga majstrov (Nova Sport 1)
  • 17:55 Piešťanské Čajky - Slávia Banská Bystrica, Európsky pohár FIBA (JOJ Šport)
  • 17:55 Pinar Karsiyaka - Telekom Baskets Bonn, Liga majstrov (Nova Sport 2)
  • 18:50 Levickí Patrioti - Spišskí Rytieri, extraliga mužov (RTVS Šport)
  • 19:55 SIG Štrasburk - UCAM Murcia, Liga majstrov (Nova Sport 1)

Volejbal

  • 14:55 VakifBank Istanbul - Crvena Zvezda Belehrad, Liga majstrov CEV (JOJ Šport)

Hádzaná

  • 16:55 HK Agro Topoľčany - HC Sporta Hlohovec, extraliga mužov (JOJ Šport)


ŠTVRTOK (8. december)

Hokej

  • 1:35 Columbus Blue Jackets - Buffalo Sabres, NHL (Nova Sport 1)
  • 3:05 Colorado Avalanche - Boston Bruins, NHL (Nova Sport 1)

  • 15:55 Slovensko U18 - Dubnica, SHL (JOJ Šport)

Biatlon

  • 14:00 šprint žien v Hochfilzene, Svetový pohár (RTVS Šport, Eurosport 1, ČT Sport)

Basketbal

  • 4:05 Phoenix Suns - Boston Celtics, NBA (Nova Sport 2)

Volejbal

  • 18:55 Hit UCM Trnava - Volley Project UKF Nitra, extraliga žien (JOJ Šport)


PIATOK (9. december)

MS vo futbale 2022

  • 16:00 štvrťfinále (RTVS Šport, ČT Sport)
  • 20:00 Holandsko - Argentína, štvrťfinále (RTVS Šport, Nova Action)

Hokej

  • 1:35 Toronto Maple Leafs - Los Angeles Kings, NHL (Nova Sport 1)

  • 16:50 Slovan Bratislava - Košice, Tipos extraliga (RTVS 2)
  • 17:55 Trnava - HC Topoľčany, SHL (JOJ Šport)
  • 18:15 Nové Zámky - Prešov, Tipos extraliga (Sport 1)

Biatlon

  • 13:30 šprint mužov v Hochfilzene, Svetový pohár (RTVS Šport, Eurosport 1, ČT Sport)

Skoky na lyžiach

  • 11:30 preteky v Titisee-Neustadt, Svetový pohár (JOJ Šport, Eurosport 1)

Basketbal

  • 1:35 Miami Heat - Los Angeles Clippers, NBA (Nova Sport 2)

MMA

  • 23:30 Raufeon Stots vs. Danny Sabatello, Bellator 289 (Nova Sport 2)

Americký futbal

  • 2:15 Los Angeles Rams - Las Vegas Raiders, NFL (Premier Sport 2)


SOBOTA (10. december)

MS vo futbale 2022

  • 16:00 štvrťfinále (RTVS Šport, Nova Action)
  • 20:00 Anglicko - Francúzsko, štvrťfinále (RTVS Šport, ČT Sport)

Hokej

  • 1:05 Columbus Blue Jackets - Calgary Flames, NHL (Nova Sport 1, Nova Action)
  • 4:05 Vegas Golden Knights - Philadelphia Flyers, NHL (Nova Sport 1)

Zjazdové lyžovanie

  • 9:15 obrovský slalom mužov vo Val-d'Isere - 1. kolo, Svetový pohár (JOJ Šport, Eurosport 1)
  • 10:30 Petra Vlhová a obrovský slalom v Sestriere - 1. kolo, Svetový pohár (JOJ Šport, Eurosport 1)
  • 12:15 obrovský slalom mužov vo Val-d'Isere - 2. kolo, Svetový pohár (JOJ Šport, Eurosport 1)
  • 13:30 Petra Vlhová a obrovský slalom v Sestriere - 2. kolo, Svetový pohár (JOJ Šport, Eurosport 1)

Biatlon

  • 12:20 stíhacie preteky žien v Hochfilzene, Svetový pohár (RTVS Šport, Eurosport 1, ČT Sport)
  • 13:30 štafeta mužov v Hochfilzene, Svetový pohár (RTVS Šport, Eurosport 1, ČT Sport)

Skoky na lyžiach

  • 11:30 preteky zmiešaných družstiev v Titisee-Neustadt, Svetový pohár (Eurosport 1)

Tenis

  • 18:00 Diriyah Cup - finále (Eurosport 1)

Volejbal

  • 18:00 TJ Spartak Myjava - VKP Bratislava, extraliga mužov (JOJ Šport)
  • 20:25 VKP Bratislava - Hit UCM Trnava, extraliga žien (JOJ Šport)

Box

  • 22:15 Michael Conlan - Karim Guerfi, Belfast (Sport 1)


NEDEĽA (11. december)

Hokej

  • 1:05 Toronto Maple Leafs - Calgary Flames, NHL (Dajto, Nova Sport 1)
  • 4:05 Vancouver Canucks - Minnesota Wild, NHL (Nova Sport 1)
  • 21:05 St. Louis Blues - Colorado Avalanche, NHL (Nova Sport 1)

  • 16:50 Zvolen - Nové Zámky, Tipos extraliga (RTVS Šport)
  • 17:45 Slovan Bratislava - Banská Bystrica, Tipos extraliga (Sport 2)

Zjazdové lyžovanie

  • 9:15 slalom mužov vo Val-d'Isere - 1. kolo, Svetový pohár (JOJ Šport, Eurosport 1, ČT Sport)
  • 10:30 Petra Vlhová a slalom v Sestriere - 1. kolo, Svetový pohár (JOJ Šport, Eurosport 1, ČT Sport)
  • 12:30 slalom mužov vo Val-d'Isere - 2. kolo, Svetový pohár (JOJ Šport, Eurosport 1, ČT Sport)
  • 13:30 Petra Vlhová a slalom v Sestriere - 2. kolo, Svetový pohár (JOJ Šport, Eurosport 1, ČT Sport)

Biatlon

  • 11:30 štafeta žien v Hochfilzene, Svetový pohár (RTVS Šport, Eurosport 1, ČT Sport)
  • 13:00 stíhacie preteky mužov v Hochfilzene, Svetový pohár (RTVS Šport, Eurosport 1, ČT Sport)

Skoky na lyžiach

  • 15:15 preteky v Titisee-Neustadt, Svetový pohár (JOJ Šport, Eurosport 1)

Basketbal

  • 21:35 New Orleans Pelicans - Phoenix Suns, NBA (Nova Sport 2)

MMA

  • 4:00 Jan Blachowicz - Magomed Ankalaev, UFC 282 (Premier Sport 1)

Americký futbal

  • 19:00 Buffalo Bills - New York Jets, NFL (Premier Sport 2)


Newsletter: Športové udalosti týždňa (TV tipy)

Športový prehľad toho najdôležitejšieho a najzaujímavejšieho, čo ponúkne najbližší týždeň.

Prihláste sa na odber na e-mail jedným klikom >>>